Jump to content
Dogomania

Tiara-problemy zdrowotne,nerki,jelita w kiepskim stanie.Może jesteś w stanie pomóc?-


mari23

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, teraz mogę pisać na spokojnie.

Niebieska713 - Wiem co masz na myśli, ale mam też tą bolesną świadomość, że większość ludzi odbirze tę reklamę dosłownie... Takie już mamy społeczeństwo :shake:
A tak na marginesie - dzięki za przerobienie mnie na faceta :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']ja sie w tym gubę -proszę o kilka odpowiedzi
--gdzie i pod czyją opieką są szczeniaki i ich mama?
----kto decyduje o ich adopcjii?
----czy potencjalni właściciele sa sprawdzani i przez kogo? czy są wizyty przedadopcyjne?[/QUOTE]

[I]- Jak już pisałam wielokrotnie są w punkcie przetrzymań [zatrzymań]
- prawo dżungli...
- jeżeli adopcja odbywa się przezemnie to i owszem - zgodnie ze wszystki - wizyta,później umowa i wizyta poadopcyjna...-standard!
Jeżeli prawo dżungli - wiadomo...

Erica nic nie przekręciłaś ;)
Jadę w piątek do weta do katowic na kontrolę zx oczkami, więc naturalnie zabiore i psiury![/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']jeżeli będzie potrzeba to tak jak mówiłam w piątek mogę z Toba jechać :)[/QUOTE]

[I]To fantastyczna propozycja,bo jak nikt ze mna nie pojedzie to leże,bo moja Fifi od czasu jak oczek nie ma to lękliwa jest...
Bardzo dziękuję za ofertę.
Jeszcze dam znać.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Klaudus - to ile teraz tam zostalo tych szczeniakow? Tez nie wiadomo czy do piatku ich ktos nie wezmie? Czy ten czarny ma cos z oczkami? Wydawalo mi sie ,ze tam w budzie sa dwa kudlaczki?[/QUOTE]

[I]Jutro tam będę więc się wszystkiego dowiem...[/I]

Link to comment
Share on other sites

Uff, to dobrze, że nie przekręciłam. Dziś mam takie urwanie głowy, że o malo nie pomieszałam obiadu psów z ludzkim :razz:

Transport z Wro do Obornik jest uzgodniony ( będą min jechać też sunie do mnie - odbiorę je z hoteliku w Obornikach w sobotę rano).
[B]mikoada[/B] - Podaj miejsce we Wro, z którego psiaki mają zostać odebrane.

Link to comment
Share on other sites

[I]A tak wogóle to nie chciałabym nikogo urazić, bo wierzę,że wszyscy tu jesteśmy,aby czynić tylko dobre rzeczy...
Ale chyba bardziej komfortowo czułabym się gdyby potencjalne dt zostały profilaktycznie sprawdzone...
Nie chciałabym,żeby później podziały się jakieś nieprzyjemne rzeczy... Rodzinka będzie wtedy zbyt daleko,żebym mogła Im pomóc...
Mam nadzieję,że nikogo nie uraziłam, bo przecież tu nie o mnie chodzi,ale o te maluszki...
Za które niestety jestem odpowiedzialna... A to bardzo niewdzięczne zajęcie...[/I]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkie cioteczki. Poniewaz moj brat bedzie wiozl szczeniorki w piatek pomyslam ze lepiej napisze wszystko na watku zeby nic sie nie pogubilo po drodze.
Tomek chce wyjechac z Katowic o godzinie 16 w piatek. Bardzo prosi zeby szczeniorki byly w jakims plastikowym pojemniku albo kontenerku zeby nie zasikaly autka w srodku .Wtedy pojemnik moze stac z przodu albo z tylu z mama.

Osoba odbierajaca pieski we Wroclawiu najlepiej niech sama zadzwoni do Tomka i umowi sie gdzie sie spotkaja. Najlepiej dzwonic do niego po godzinie 18 bo jest po pracy .

Klaudus zadzwon do niego w czwartek po godz.18 i umowcie sie miedzy soba.

Jesli potrzebna jest osoba wozaca pieski na Dolnym Slasku (za oplata)to skontaktujcie sie z Tarzanka.

Szczeniorki sa przesliczne :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to mnie kwalifikuje jako sprawdzoną, ale w maju zeszłego roku [B]ElzaMilicz [/B]przeprowadziła u mnie wizytę przedadopcyjną. Pisała o tym tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/137515-Kenzie-%28Mela%29-ju%C5%BC-we-w%C5%82asnym-domu!!!-Male%C5%84ka-niestety-odesz%C5%82a-%28?p=12297609&viewfull=1#post12297609[/url] ( to sunia z tej adopcji miała nosówkę :-() Później zaadoptowałam Ninkę z Ostatniej Szansy, która była na DT u [B]slapcio[/B] ( wątek tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/139020-Ninka-znalaz%C5%82a-swoje-miejsce-na-ziemi-%29[/url] ).
To tyle z mojej strony, ale jeśli chcesz jeszcze kogoś przysłać na sprawdzenie, to nie ma problemu. Ja się za racjonalne obiekcje nie obrażam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erica']Nie wiem czy to mnie kwalifikuje jako sprawdzoną, ale w maju zeszłego roku [B]ElzaMilicz [/B]przeprowadziła u mnie wizytę przedadopcyjną. Pisała o tym tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/137515-Kenzie-%28Mela%29-ju%C5%BC-we-w%C5%82asnym-domu!!!-Male%C5%84ka-niestety-odesz%C5%82a-%28?p=12297609&viewfull=1#post12297609[/url] ( to sunia z tej adopcji miała nosówkę :-() Później zaadoptowałam Ninkę z Ostatniej Szansy, która była na DT u [B]slapcio[/B] ( wątek tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/139020-Ninka-znalaz%C5%82a-swoje-miejsce-na-ziemi-%29[/url] ).
To tyle z mojej strony, ale jeśli chcesz jeszcze kogoś przysłać na sprawdzenie, to nie ma problemu. Ja się za racjonalne obiekcje nie obrażam ;)[/QUOTE]
[I]Znam Elze - i wiem o tej wizycie :)[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...