Jump to content
Dogomania

Polo został adoptowany!


AgaDe

Recommended Posts

[B][COLOR=purple]Co tu taka cisza ???[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080]Jak się czujesz, Poluś, wszystko ok? Mam nadzieję,że tak :)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080]Drapię za uszkiem :)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080](D.)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

[B]A co tu taka cisza ??? Na szczęście widuję Pola dość często i wiem, że ma się dobrze !!![/B]

[B][COLOR=blue]Zapraszam na wątek mojej nowej podopiecznej Maggie !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190220-Gdzie-jesteś-Mój-Ukochany-Ludziu-(wątek-Maggie)?p=15123283#post15123283[/URL]

[B][COLOR=blue]Pozdrawiam !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue][/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue](D.)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

[B]Nie wiem dlaczego ten wątek obumiera ... Polo to przeciez taki energiczny i żywotny przystojniak !!! Pozwól więc, Aga, że ja tu parę słów wtrącę ... Tak więc Poluś niemal za każdym razem jest wyprowadzany, jak nie ze swoją Opiekunką, to z kim innym ... Wiadomo, psiak energiczny, żywiołowy, ale myślę że też ułożony albo do ułożenia... na pewno wymaga konsekwentnego i stanowczego opiekuna, bo zauważyłem, że jest to osobnik dominujący ... A właśnie, najważniejsze: otóż w tym tygodniu nasz kawaler został pozbawiony jajek !!! Może więc się teraz nieco uspokoi, no ale to musi potrwać... POczekamy, zobaczymy ... Póki co kończę !!! I proszę, w imieniu Agi, Pola i mojej skromnej osoby o pomoc w ogłaszaniu psiaka no i o Waszą dalszą obecność na wątku Pola :) <D.>[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Aga tu nie zagląda. Na szczęście Polo ma się dobrze! Powiem więcej, bardzo mnie zaskakuje swoimi postępami! Trochę mniej skacze - ale za to trzeba więcej głaskać, więcej, więcej. I zaczął trybować pluszaka - królika! Nigdy mu się nie zdarzyło na dłużej zainteresować zabawką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...