Jump to content
Dogomania

Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(


kaja555

Recommended Posts

Moim zdaniem Parys może trafić do Zuzi bo już nasze "tyszaki" zimę tam przetrwały a np. Poster też nie ma długiej i gęstej sierści ;). A jak tam trafi to będziemy tym bardziej zmotywowani żeby starać sie znaleźć mu domek stały przed zimą i robić bardzo, bardzo dużo ogłoszeń :evil_lol:.

Jak nie ma innego chętnego mogę być księgową Paryska bo myślę, że sporej grupie składających deklaracje może to troszkę ułatwić życie:p. Jak są inne propozycje to proszę pisać ;) .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AlfaLS']Moim zdaniem Parys może trafić do Zuzi bo już nasze "tyszaki" zimę tam przetrwały a np. Poster też nie ma długiej i gęstej sierści ;). A jak tam trafi to będziemy tym bardziej zmotywowani żeby starać sie znaleźć mu domek stały przed zimą i robić bardzo, bardzo dużo ogłoszeń :evil_lol:.

Jak nie ma innego chętnego mogę być księgową Paryska bo myślę, że sporej grupie składających deklaracje może to troszkę ułatwić życie:p. Jak są inne propozycje to proszę pisać ;) .[/QUOTE]

Mnie to bardzo ułatwi... Trochę zuboży agencję banku o koszt iluś przekazów, ale być może za to wzbogaci innego zwierzaka...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ranias']Witam wszystkich i dziękuję za zaproszenie do Paryska-pieska. Niestety mam dużo deklaracji, więc mogę wspomagać staruszka jedynie 10zł miesiecznie.Ale będę go odwiedzać[/QUOTE]
Dziękujemy za przybycie:lol:. Każda złotówka sie liczy a tym bardziej aż 10 :multi:. A o zaglądanie bardzo prosimy bo to nam pomaga pokazywać Paryska światu:lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mogę się zdeklarować bo nie wiem co dalej z moją pracą a już parę bidulów mam pod "opieką"...
Będę zaglądać... W razie jakiejś dziury budźetowej może jednorazowo troszkę załatam grosikiem. Niestety nie będzie to duża kwota...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']No to jeśli Parysek ma zamieszkać z Mikusią (na co liczę :) ), to dorzucę mu 10zł miesięcznie, więcej naprawdę nie dam rady :( czy jest już plan wyjazdu czy jeszcze zbieramy deklaracje?[/QUOTE]
Pięknie dziękujemy!!!! Jeszcze trochę i stworzymy u ZuziM takie nasze "Tychy na wynos":diabloti:. Plan na dziś jest taki: Parysem będzie mógł jechać do hoteliku jak tylko Zuzia zrobi mu budę, czyli za ok. 10-dni. Nikus juz szykuje samochód żeby królewicza odwieść i w dodatku wraz z Livką sponsorują paliwo:multi:. Na pierwszy miesiąc w hoteliku kasę zaproponowała Ketunia, my musimy nazbierać jak najszybciej deklaracje na kolejne miesiące. Jak do tej pory jest chyba 80 zł. z Twoją deklaracją 90 zł. - ale tu mogę się mylić .... W każdym razie mamy sporo zbierania przed sobą :cool3:
[quote name='dineh']cioteczki jak coś będzie wiadomo i stworzycie tekst do ogłoszeń proszę się u mnie domagać postaram sie choć tak pomóc[/QUOTE]
Dziękujemy, przypomnimy się;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']uduszę normalnie uduszę :grab: :diabloti: :grab: :diabloti: :grab:

ja wróciłam dopiero z pracy :placz: :placz: :placz:[/QUOTE]
Jak nie udusisz to będzie Ci wybaczone nie zaglądanie ale jak udusisz to kto Ci wybaczy??????:evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black]Deklaracje jednorazowe na Paryska:

[/FONT]Nikus - przejazd do hoteliku za darmo

Ketunia - 450 zł. na pierwszy miesiąc hoteliku

[FONT=Arial Black]Deklaracje miesięczne:[/FONT]

Agata51 - 10 zł.

polubek - 5 zł.

UBOCZE - 15 zł.

Kaja555 - 10 zł.

AlfaLS - 10 zł.

Nikus - 10 zł.

Livka - 10 zł.

Ladymonia0610 - 10zł

ranias - 10 zł.
[FONT=Arial Black] [/FONT]
[FONT=Arial]Plicha - 10 zł.[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial Black]Razem[/FONT] - [FONT=Arial Black]100[/FONT] [FONT=Arial Black]zł.[/FONT][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]

Mamy już pierwszą setkę!!!:multi::multi::multi:

Zostało 250 zł. Kto jeszcze dorzuci choć kilka złotych??? Bardzo prosimy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Widać, że zapraszanie na wątek daje efekty :multi:. Resztę też uzbieramy, powoli ale damy radę. Choć jak nas, a zwłaszcza mnie Polubek udusi to sama nie wiem :diabloti:[/QUOTE]

Spoko, będziemy Cię bronić, choćby ze względu na Paryska ;)

Link to comment
Share on other sites

Do biedronki przyszedł lisek:
- Czemu smętny nasz Parysek?
- Zamiast pytać, dołóż dyszkę,
By radosnym był Paryskiem...

[FONT=Arial Black]Musimy Paryska z tej okropnej depresji uratować! Wyciągnąć go ze schronu, bo nam zgaśnie!!! Bardzo prosimy o deklaracje! Każde kilka złotych na wagę ocalenia Paryska...[/FONT]
[FONT=Arial Black][/FONT]
[FONT=Arial Black][IMG]http://lh5.ggpht.com/__V8OO9v4JsQ/SrAV5kdST9I/AAAAAAAADVo/OolQIbM8C9o/DSC_0188.JPG[/IMG][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Do biedronki przyszedł lisek:
- Czemu smętny nasz Parysek?
- Zamiast pytać, dołóż dyszkę,
By radosnym był Paryskiem...

[FONT=Arial Black]Musimy Paryska z tej okropnej depresji uratować! Wyciągnąć go ze schronu, bo nam zgaśnie!!! Bardzo prosimy o deklaracje! Każde kilka złotych na wagę ocalenia Paryska...[/FONT][/QUOTE]
UBOCZE super wierszyk!!! Zazdroszczę Ci tej umiejętności pisania takich super wierszyków dla naszych braci mniejszych.......:p

Ponieważ nie było protestów a chętnych innych też nie - to sama się ogłaszam ksiegową Paryska:evil_lol:. Tym co chcieli zaraz wyślę PW z numerem konta i namiarami na mnie;).

A przy okazji - jak ktoś z darczyńców wpłaca na dwa, trzy czy nawet cztery tyszaki, na które ja zbieram to spokojnie może to robić za jednym zamachem, jednym przelewem. Ewentualnie prosze na PW wiadomość co i na kogo / głównie w przypadkach jakiejś ekstra wpłaty/.Ale nawet jak tego nie bedzie to postaram się sobie poradzić. Staram sie na bieżąco odwiedzać nasze wątki i uzupełniać wpłaty a i mój zawód / księgowa/ choć tu sie sensownie przydaje:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...