Jump to content
Dogomania

Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(


kaja555

Recommended Posts

[quote name='UBOCZE']Krótki filmik o Parysku, zmontowany przez lilk_ę:

[video=youtube;ZZXHpDziHXU]http://www.youtube.com/watch?v=ZZXHpDziHXU[/video][/QUOTE]

Witaj, Alfa!:lol:

Kaja, czy dałoby radę przenieść filmik o Parysku do pierwszego postu?;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='idusiek']latwo nie bedzie :([/QUOTE]
Idusiek witamy! Dzięki za szybkie przybycie na wątek:lol:!
Nie będzie łatwo ale my już kilka takich starych "tyszaków" mamy na koncie, kolejne psiaki czekają toi nie ma rady - musi się udać:mad:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']10zł/deklaracja miesięczna.

Proszę o numer konta na pw.[/QUOTE]

dziewczyny, jeszcze nie wysyłamy, bo pierwszy miesiąc jest zasponsorowany, a jeszcze nie wiadomo kiedy Parysek jedzie

ale dziękujemy! :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black]Deklaracje jednorazowe na Paryska:

[/FONT]Nikus - przejazd do hoteliku za darmo

Ketunia - 450 zł. na pierwszy miesiąc hoteliku

[FONT=Arial Black]Deklaracje miesięczne:[/FONT]

Agata51 - 10 zł.

polubek - 5 zł.

UBOCZE - 15 zł.

Kaja555 - 10 zł.

AlfaLS - 10 zł.

Nikus - 10 zł.

Livka - 10 zł.

Ladymonia0610 - 10zł

[FONT=Arial Black]Razem[/FONT] - [FONT=Arial Black]80[/FONT] [FONT=Arial Black]zł.[/FONT][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']10zł/deklaracja miesięczna.

Proszę o numer konta na pw.[/QUOTE]
Bardzo dziękuję za przybycie i deklarację :):):)

kaja555 może warto rozejrzeć się za jakąś księgową już w tej chwili i zacząć zbierać pieniążki dla Paryska - szkoda każdego dnia spędzonego za kratami skoro mógłby już przebywać w hoteliku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Dziękuję za zaproszenie na wątek. Zapisuję i poczytam potem- czas, czas- finansowo wspomóc niestety nie mogę, bardzo mi przykro, ale będę tutaj.[/QUOTE]
Dziękuję za przybycie - kasa to dużo dla Paryska, ale wspierające szczere serce to jeszcze więcej:)

[B]Szukamy osoby, która podejmie się prowadzenia Paryskowych finansów !!![/B]
[B]Czy jest ktoś chętny ???[/B]

Link to comment
Share on other sites

jest jeszcze jedna sprawa, pracownicy schroniska mówią, że parysek nie bardzo nadaje się do hoteliku do budy na zewnątrz, mógłyby nie dać rady w zimie :(

raczej domowy DT jak już, chłopak jest stary ale też ma króciutką sierść

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']jest jeszcze jedna sprawa, pracownicy schroniska mówią, że parysek nie bardzo nadaje się do hoteliku do budy na zewnątrz, mógłyby nie dać rady w zimie :(

raczej domowy DT jak już, chłopak jest stary ale też ma króciutką sierść[/QUOTE]

no to poważnie zmienia postać rzeczy-wyjazd do ZuziaM w tym układzie raczej odpada..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']jest jeszcze jedna sprawa, pracownicy schroniska mówią, że parysek nie bardzo nadaje się do hoteliku do budy na zewnątrz, mógłyby nie dać rady w zimie :(

raczej domowy DT jak już, chłopak jest stary ale też ma króciutką sierść[/QUOTE]
ale przecież te Tyszaki , które już są u ZuziaM to też staruszki i jakoś tak niespecjalnie "ofutrzone" , pojechały w zimie i dobrze się mają
obawiam się , że depresja w przypadku Paryska może wyrządzić większą szkodę niż kojec i buda w zimie ... ale to jest tylko moje zdanie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Nastepna bida:shake:[/QUOTE]

[quote name='EVA2406']Jestem, ale nie wiele mogę pomóc..........................pomyślę :hmmmm: .
Parysku, trzymaj się, chłopie. Musi się udać.[/QUOTE]
Dziękuję, że wpadłyście ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dineh']a tekst do ogloszeń jest :D??[/QUOTE]

Bardzo ładne teksty pisze Mada. Mam nadzieję, że nas tu wspomoże. Zwłaszcza,że wie o Parysku na pewno znacznie więcej niż my... Albo Grażyna???

Jeśli chodzi o hotelik, myślę, że dobrze byłoby, gdyby Grażyna albo kto inny z Tychów przekonsultował tę sprawę z Zuzią...

Jeśli nie hotelik, to może DT u Kikou albo jeszcze inny?

Tak, czy inaczej deklaracje bardzo potrzebne...
Rzeczywiście im szybciej będzie konto, tym szybciej będą wpływy. Głowa do góry, Parysku!!!

Link to comment
Share on other sites

Ktoś kiedyś na wątku zadał kilka pytań na temat Paryska. Od Grażyny mam odpowiedź na te pytania. Oto ona:
[COLOR=navy] [/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=navy]1. Wiek?
11 lat

2. Kastrowany, odrobaczony, szczepiony?
Nie jest kastrowany, jest odrobaczony i zaszczepiony (odrobaczenie proponuję powtórzyć)

3. Jaki jest jego stan zdrowia? Jeśli znane są choroby jakie?i jakie leki musi przyjmować) oprócz padaczki,
On nie ma padaczki. Jego stan zdrowia jak jako taki, na obecną chwilę nie wymaga leczenia.

4. Czy coś wiadomo o jego przeszłości?
Został znaleziony w Tychach. Nic więcej nie wiemy o jego przeszłości.

Ile był w schronie, jak do niego trafił?
W schronisku jest od 2006r.

5. Stosunek do innych zwierzaków (psy, sunie, koty)?
Stosunek do ludzi ok, do innych psów również w tej chwili siedzi w kojcu z innymi psiakami, stosunek do kotów nie jest znany.

6. Charakter?
Łagodny, spokojny.

7. Jak chodzi na smyczy? Jak znosi jazdę autem?
Chodzi na smycz, auto nie jest sprawdzone, ale chyba ok.

8. Czy coś potrafi (komendy, stopień pojętności)?
Komendy nie są sprawdzone.

9. Do jakiego domu może trafić?/ Do jakiego nie powinien absolutnie?
Powinien trafić do spokojnego domu, gdzie będzie mógł swoje kosteczki wygrzewać w ciepełku. Pracownica schroniska zasugerowała, że nie powinien mieszkać na zewnątrz, bo ma krótką sierść i jest już staruszkiem. Wydaje mi się też, że ma problemy z już ze wstawaniem, bo najczęściej to tylko leży.

10. Dane kontaktowe do tekstu.
Mogą być na mnie.[/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#000080][/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...