Jump to content
Dogomania

Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(


kaja555

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danka4u1']Czy rozmowa z Parysem dotyczyła tego, co ja podejrzewam, a on już wie?:evil_lol:
Mam przecieki i piesek chwalił się gdzieś na dogo innym psiakom, że będzie miał stały swój domek.
Raniasku, to prawda ?:lol:[/QUOTE]
[B][SIZE="5"]???????????????????????[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy ze spacerku, ale rewelacji nie będzie :shake: Bardzo żałuję, bo miałam nadzieję, że Parysek zamieszka niedaleko ode mnie. Koleżanka szukała pieska dla wujka, ale wczoraj okazało się,że ten pan przygarnął jakiegoś kundelka, który koczował na działkach. No i tak się nagadaliśmy z Paryskiem, a tu nic z tego. Pociecha tylko,że inny piesio ma domek i to bardzo fajny:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Mam nadzieję, że co się odwlecze, to nie uciecze...;)
Myślimy pozytywnie, Parysku!:lol::lol::lol:[/QUOTE]
Tylko że w przypadku Paryska to nas trochę czas goni bo w schronisku mówili że zimą to on w budzie nie może być........

Wpłynęło 10 zł. od Joli+Rani+Sari. Bardzo dziękujemy!!!!!!! Dziś Parysek ma na koncie 1137 zł.

Kochani - mam do Was wszystkich pytanie. Zbieraliśmy na hotelik Paryska 350 zł. deklaracji stałych. I tyle udało się uzbierać:lol:. Jednak Zuzia zgodziła się na hotelikowanie Paryska za 340 zł:multi:. W związku z tym mamy "jakby w zapasie" 10 zł. Ja składałam deklarację na Paryska na 13 zł. Czy w związku z tą nadwyżką mogę swoje 10 zł. przenieść na Postera? To pies, który też jest u Zuzi w hoteliku, też z Tychów. Jednak Posterowi posypały się deklaracje stałe, brak mu w tej chwili 38 zł. deklaracji stałych:-(. Piszę PW z prośbami o pomoc dla Postrka ale jak na razie mam zerowy oddźwięk. Ta dycha u Paryska leży a Posterowi by się baaaardzo przydała. Może wtedy jednak uda mi się zebrać jeszcze te 28 zł. stałych............To co mogę przenieść????????
Żeby nie było że bajeruję wątek Postera:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178087-Poster-u-ZuziM.-Zn%C3%B3w-brak-38-z%C5%82.deklaracji-(.-Czy-kto%C5%9B-mu-jeszcze-zechce-pom%C3%B3c"]http://www.dogomania.pl/threads/178087-Poster-u-ZuziM.-Zn%C3%B3w-brak-38-z%C5%82.deklaracji-(.-Czy-kto%C5%9B-mu-jeszcze-zechce-pom%C3%B3c[/URL]

Może ktoś z odwiedzających bogacza Parysa podaruje choć 5 zł. Posterkowi??????? :modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Tylko że w przypadku Paryska to nas trochę czas goni bo w schronisku mówili że zimą to on w budzie nie może być........

[/QUOTE]

Może więc drugą część tytułu wątku można zmienić na: [FONT=Arial Black]Musi opuścić hotelik przed zimą!!! [/FONT][FONT=Arial]?[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Alfa tyszaki to pakiet i przenoś kasę między psiakami w zależności od potrzeb:) takie jest moje zdanie:)[/QUOTE]
Ok, cieszę się że myślicie podobnie do mnie. UBOCZE, Nikus dzięki za poparcie mojego pomysłu. Wobec tego ogłaszam, że przenoszę z mojej deklaracji 13 zł. na Paryska 10 zł. na Posterka. Paryskowi zostaje całe 3 zł.:evil_lol:

Tytuł to musi kaja zmienić, pewnie jutro rano się tu zjawi u Paryska :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Alfa tyszaki to pakiet i przenoś kasę między psiakami w zależności od potrzeb:) takie jest moje zdanie:)[/QUOTE]

Popieram. Moją deklarację Parysową też możesz przenieść na te bardziej potrzebujące. Tymczasowo - dopóki nie wyjdą na prostą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...