Jump to content
Dogomania

Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(


kaja555

Recommended Posts

A ja tez po buszowaniu po rozległej Dogo, wdepnęłam do Paryska na dobranoc. Kiełbaski już przyniosła ranias, marcheweczki też były, a o spacerku pamiętały opiekunki i opiekun- wujek majku ?
Pozostaje mi tylko życzyć wszystkim dobrej i spokojnej nocy. Przynajmniej o Paryska możemy być spokojni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danka4u1']A ja tez po buszowaniu po rozległej Dogo, wdepnęłam do Paryska na dobranoc. Kiełbaski już przyniosła ranias, marcheweczki też były, a o spacerku pamiętały opiekunki i opiekun- wujek majku ?
Pozostaje mi tylko życzyć wszystkim dobrej i spokojnej nocy. Przynajmniej o Paryska możemy być spokojni.[/QUOTE]
Dobrze że choć u Paryska tak bezpiecznie - a ja sobie siedzę i zapraszam, zapraszam, zapraszam do Mikuni i Posterka - koleżeństwa Paryskowego w hoteliku. Jak nie uda się uzupełnić im deklaracji stałych to sama nie wiem co z nimi będzie :-(. Nie ma z czego dokładać co miesiąc po 40-50 zł. Teraz też powinnam zrobić im przelewy za hotelik a tu braki na koncie po 100 zł. :-(:-(:-(. Jakby ktoś miał troszkę czasu i chęci to bardzo, bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu wątków Mikuni i Posterka bo jak nie nazbieramy to co z nimi będzie????????? Na zimę mają wrócić do schronu????????? Kurcze sama nie wiem...........
[B]Błagam o pomoc dla nich!!!!!!!!!!![/B]
MIKA:[URL="http://www.dogomania.pl/threads/175721-MIKA-zn%C3%B3w-ma-pecha!-Brak-35-z%C5%82.-deklaracji-na-hotelik-(-B%C5%82agamy-pom%C3%B3%C5%BC!!!!"]http://www.dogomania.pl/threads/175721-MIKA-zn%C3%B3w-ma-pecha!-Brak-35-z%C5%82.-deklaracji-na-hotelik-(-B%C5%82agamy-pom%C3%B3%C5%BC!!!![/URL]
POSTER:[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178087-Poster-u-ZuziM.-Zn%C3%B3w-brak-38-z%C5%82.deklaracji-(.-Czy-kto%C5%9B-mu-jeszcze-zechce-pom%C3%B3c"]http://www.dogomania.pl/threads/178087-Poster-u-ZuziM.-Zn%C3%B3w-brak-38-z%C5%82.deklaracji-(.-Czy-kto%C5%9B-mu-jeszcze-zechce-pom%C3%B3c[/URL]

Pomóżcie chociaż podnosić :modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

Przyznaję się bez bicia:mad:...nie wyrabiam:shake:, rozsyłam zaproszenia dla Kudłatka, a nie mogę przebić się przez wątek :angryy: ponad sto stron postow, nawet nie wpisalam się tam, bo szkoda mi czasu....


[URL]http://www.dogomania.pl/threads/134040-Pies-zamknięty-w-garażu-w-upale.-Zbieramy-na-dt.potrzeba-250zł/page128?p=15204627[/URL]

Owocnej, nocnej pracy...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochani czy ktoś z Was robił bazarek z kwiatami albo kupował na bazarku kwiaty? Takie doniczkowe? Moje się solidnie porozrastały to pomyślałam żeby je pociachać, ukorzenić i wystawić na bazarek tylko, kurcze, nie wiem jak to później przesyłać????????? Może ktoś ma jakieś doświadczenia ...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Kochani czy ktoś z Was robił bazarek z kwiatami albo kupował na bazarku kwiaty? Takie doniczkowe? Moje się solidnie porozrastały to pomyślałam żeby je pociachać, ukorzenić i wystawić na bazarek tylko, kurcze, nie wiem jak to później przesyłać????????? Może ktoś ma jakieś doświadczenia ...........[/QUOTE]
Nie wiem, czy Ci coś pomoże moja podpowiedź, ale mestudio- wątek Lisia i Pieguski- ma centrum ogrodnicze, z którym też minęłam się kiedyś na dogo. Może napisz do niej. Ja mam bardzo blade pojęcie o "gruntach rolnych" nawet w doniczkach:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Był taki bazarek.....Livka go prowadziła,ale wysyłał kto inny...zapytam jak to robiły:)[/QUOTE]
Będę wdzięczna, chętnie zmniejszę moje zasoby kwiatowe a może ktoś swoje troszkę powiększy ;).

Danka4u1 także dzięki za podpowiedź ;)

Link to comment
Share on other sites

To ja chetnie na taki bazarek sie zamelduje ...... Kupilam niedawno ogrodowe agawy wlasnie na bazarku ...
Rosna tak szybko, ze sie boje az ....Gdzie ja je bede zima trzymala.

Przepraszam, ze nie pisalam dlugo ... bylam odcieta od internetu przez tydzien.

Link to comment
Share on other sites

Parysek okazuje sie swietnym psiakiem.
Lubi spacerki. Jest coraz bardziej kontaktowy .... do niedawna zupelnie mnie nie zauwazal ...
Po kazdym spacerze upomina sie o marchewke, wiec idziemy zawsze najpierw do ogrodka, wyrywamy jedna i z nia maszerujemy do kojczyka....
Kochana psina.
Siersc jeszce nie jest ladna.... dalej szorstka , ale i u Dylanki dlugo trwalo zanim zrobila sie miekka i lsniaca , jaka ma teraz.
A Parysek ma taka sama, jak miala Dylaneczka.

Link to comment
Share on other sites

Te moje kwiaty to takie domowe, pokojowe nie do ogrodu:shake:. Ogród to ja bym chciała bardzo mieć ale nie mam :-(. Spokojnie mogę się podzielić reo, sansewieria, scinapsus, aloes - rosną jak szalone - już nie mam ich gdzie umieszczać a może zielony kącik kogoś skusi ?;) Tylko jak to poprzesyłać?

Link to comment
Share on other sites

Acha, to juz wiem. Nie jest ze mną tak źle pod względem " ogrodniczym". Takie same mam w domu i uwielbiam je...bo moge o nich zapomnieć, a nadal żyją:evil_lol:
Tylko, że rosną jak szalone i mnie tez juz zaczyna przerastać ich mnogość. Obdzielam znajomych hojnie, bo jak chcę ich obdzielić psami, to mnie omijają dużym łukiem.:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Acha, to juz wiem. Nie jest ze mną tak źle pod względem " ogrodniczym". Takie same mam w domu i uwielbiam je...bo moge o nich zapomnieć, a nadal żyją:evil_lol:
Tylko, że rosną jak szalone i mnie tez juz zaczyna przerastać ich mnogość. Obdzielam znajomych hojnie, bo jak chcę ich obdzielić psami, to mnie omijają dużym łukiem.:evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]
Ja już też poobdzielałam kogo mogłam a one dalej się rozrastają - niestety nie potrafię kwiatów wyrzucać bo dla mnie one też są żywe i czują :oops:

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie Zapraszam Cioteczki na bazarek Pt. Bardzo kobiece drobiazgi .... Sa tam kosmetyki,perfumy,oklulary p/sloneczne i duzo fajnych rzeczy. Wszystko zza oceanu.
[URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=190995&goto=newpost"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/showthread.p...5&goto=newpost[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Edziu jest fajny, przymilny i zabawowy, lubię go.Majeczka lubi ubocze i święty spokój, babcinka lubi kontakt z człowiekiem, ale tylko wtedy jak sama tego chce.[/QUOTE]

oj i majeczka i edi są przytulaśne, a edi daje takie fajowe buziaki że hoho, wiem coś o tym, całą drogę z piaseczna do łodzi je dostawałam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']oj i majeczka i edi są przytulaśne, a edi daje takie fajowe buziaki że hoho, wiem coś o tym, całą drogę z piaseczna do łodzi je dostawałam :)[/QUOTE]
Nie chciałabyś już buziaków od Edziaczka :evil_lol:, on mi codziennie nogi "myje", nawet między palcami wylizuje.To akurat lubię, wręcz uwielbiam :lol:Gorzej jak Dziunce na miłość sie zbiera, najchętniej to by mnie pokrył, siłę jeszcze ma i jest naprawdę bardzo nachalny :razz:Tłumaczę wariatuńciowi wtedy: stary już jesteś, ślepy i czego jeszcze ci się chce, zlitowali się nad tobą, jajec nie ciachnęli i teraz mam ogiera :mad::shake::evil_lol: On, jak to każdy facet...nie odpuszcza.Zapinam na łańcuszek do masywnego fotela i czekam aż mu minie :eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wy tu o marchewkach i kiełbaskach to ja jeszcze o kasie do kompletu;).
Na konto Paryska wpłynęło:
- od Plichy 20 zł.,
- od Polubek 5 zł.,
- od Majku33kraków 35 zł.,
- od Dudson13 40 zł. - ma miesiące od września do grudnia.
Razem: 100 zł. [B]Dziękujemy bardzo!!!!!!!![/B]
Dziś Parysek ma na koncie 1127 zł.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...