Jump to content
Dogomania

Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(


kaja555

Recommended Posts

[IMG]http://www.republika.pl/takiesobiebazgroly/psie_lenistwo.jpg[/IMG]
Takiego raju chcemy dla wszystkich naszych dogomaniackich i tych- o których nie wiemy, psiaków. Parys już jest szczęśliwy i bezpieczny..... i szczęśliwi z nim jesteśmy my, ale .....proszę, zajrzyjcie...:placz::placz:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/128596-12-letni-Cykror-ma-guza.Je%C5%BCeli-315-os%C3%B3b-podaruje-Mu-1-z%C5%82-mies-Cykor-b%C4%99dzie-bezpieczny"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1285...zie-bezpieczny[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wlasnie ... skad ????

Parysek rzeczywiscie pilnuje, ale nie terenu tylko pory jedzonka i spacerkow .....
Wie dokladnie , kiedy one nadchodza i ujadac zaczyna jakies 15 minut przed .....
Na spacerach juz nabral takiej sily, ze ciagnac zaczal na smyczce, ze nadazyc za nim nie mozna.

Chodzimy na spacerki zawsze z dwoma psiakami razem. Wiem wiec juz, ze Parysek toleruje wszystkie psiaki.
Zapoznal sie zarowno z mlodszym Rumeczkiem, jak i rowiesnikiem Misiem, ktory z kolei nie lubi chlopakow .... ale juz sie poznali i spacery odbywaja sie bez zadnych spiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']
Parysek rzeczywiscie pilnuje, ale nie terenu tylko pory jedzonka i spacerkow .....
Wie dokladnie , kiedy one nadchodza i ujadac zaczyna jakies 15 minut przed .....
Wiem wiec juz, ze Parysek toleruje wszystkie psiaki.
[/QUOTE]
Bardzo mądry jest ten nasz Parysek- jedzenie, spacerki regularne i zgoda z innymi psiakami to podstawa szczęścia. Cieszymy się, że psisko znalazło swoje miejsce na ziemi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Skąd masz takie " przecieki" ?? "Daj głos!" ranias
[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4306/dosjf.png[/IMG][/QUOTE]

Bo ja jestem ciotka "sokole oko" i z mojego zatorskiego ogródka widzę, co piesio porabia. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Super wiadomości u Paryska :) Alfo mam pytanko natury księgowej bo nie widzę tego w 1 poście, czy nasze pierwsze wpłaty były na lipiec czy na czerwiec? Przelewam właśnie moje deklaracje i nie wiem czy na Paryska za lipiec przelewać? Daj znać to jakby co przeleje szybko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Super wiadomości u Paryska :) Alfo mam pytanko natury księgowej bo nie widzę tego w 1 poście, czy nasze pierwsze wpłaty były na lipiec czy na czerwiec? Przelewam właśnie moje deklaracje i nie wiem czy na Paryska za lipiec przelewać? Daj znać to jakby co przeleje szybko :)[/QUOTE]
Pierwszy miesiąc hotelikowania w całości pokryła Paryskowi Ketunia:multi:. W związku z tym te wpłaty, które przychodzą na Paryska są zaliczką na kolejne miesiące w hoteliku - i nie daj Bóg - leczenie. Było wspominane na wątku, że przydałoby się zrobić Paryskowi badania ale na razie Zuzia ma go obserwować i sama stwierdzi czy te badania są potrzebne i kiedy. W końcu ona ma z nim kontakt a my tylko przez monitor:shake:. Na razie więc wszystko jest skrzętnie zbierane i myślę, że Parysek jako jeden z nielicznych psiaków na dodo ma zabezpieczoną sytuację materialną nawet gdyby jakiś darczyńca się wykruszył;). A nawet może się zdarzyć że "pożyczy" coś na chwilkę Mice lub Posterowi bo oni przez te wycofane deklaracje czasem są "pod kreską":shake:
Okres hotelikowy u Paryska to od 26-go do 25-tego następnego miesiąca;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']No nie...:crazyeye:

Tu tyle osób dla deklaracji na niego ograniczyło palenie, a ten bezczelny typ uprawia hazard i kopci cygara...:mad:[/QUOTE]

To takie rzeczy dzieja sie w tym Hoteliku ? Jeszcze tylko panienek brakuje :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...