Jump to content
Dogomania

Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(


kaja555

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co tam słychać u Paryska?:lol:
Czy gotowa już walizka?;)
Jeszcze trochę wciąż brakuje...:shake:
Kto nas dzisiaj poratuje?:roll:

[FONT=Arial Black]Paryskowi wciąż brakuje 150 zł. deklaracji miesięcznych...[/FONT]

Liczy się każda złotówka...

Staruszek Parysek nie chce zgasnąć w schronie i prosi o wsparcie na drogę po lepsze życie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']brakuje 150 zł..
i dużo i mało ...
jak za cenę wolności niestety jeszcze sporo ...ale ...to ...15 osób po 10 zł..
no 10 zł to już nie tak dużo...hmmm :thumbs::modla::help1::smokin::lmaa:[/QUOTE]

Piętnastu darczyńców,
Po dziesięć od głowy
I Parys już w Tychach
Do drogi gotowy!!!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enge']Przelew poszedł 10zł mojej stałej deklaracji + dodatkowe 10 zł jednorazowo :lol:[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy!
Dziś wycofała nam się jedna Ciotka deklaracji na Postera kolegę Paryska /też z tyskiego schroniska/ Bambino:-(. Niby to tylko 18 zł. ale wcześniej wycofała się inna Ciotka. Już ponad miesiąc szukamy kogoś kto zechciałby podarować Posterowi te 20 zł. Dotąd nie znalazł się chętny, teraz na 38 zł. będzie jeszcze trudniej :-(. Dlatego tak ważne jest żeby psiak pojechał do hotelu jak ma zabezpieczone całe finansowanie. Inaczej to wielka prowizorka a tak długo się nie pociągnie....
Może ktoś zechce chociaż podnieść wątek Posterka? Może tym sposobem ktoś go zauważy?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178087-Poster-u-ZuziM.-Zn%C3%B3w-brak-38-z%C5%82.deklaracji-%28.-Czy-kto%C5%9B-mu-jeszcze-zechce-pom%C3%B3c[/URL]

[B]Dzięki wszystkim za deklaracje dla Paryska!!!!!!!![/B]

Wojtuś ja też Cię zapraszałam, to razem 3 zaproszenia na wątek Paryska dostałeś nie tylko 2:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Co tam słychać u Paryska?:lol:
Czy gotowa już walizka?;)
Jeszcze trochę wciąż brakuje...:shake:
Kto nas dzisiaj poratuje?:roll:

[FONT=Arial Black]Paryskowi wciąż brakuje 150 zł. deklaracji miesięcznych...[/FONT]

Liczy się każda złotówka...

Staruszek Parysek nie chce zgasnąć w schronie i prosi o wsparcie na drogę po lepsze życie...[/QUOTE]

Wujaszek Ubocze wierszem pisze :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']
Wojtuś ja też Cię zapraszałam, to razem 3 zaproszenia na wątek Paryska dostałeś nie tylko 2:evil_lol:.[/QUOTE]
Liduś kochana tak i to 7 czerwca, staram się... i mi uciekło :(

[quote name='polubek']by szybciej wyszedł ze schronu parysek
opróżnij kieszenie podaruj coś z dyszek[/QUOTE]
Kasiu kochana też przyznaję rację :)

Wobec zaistniałych faktów i powstawania psich poematów to proszę
o przyjecie deklaracji 10 zł/miesięcznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']

Wobec zaistniałych faktów i powstawania psich poematów to proszę
o przyjecie deklaracji 10 zł/miesięcznie[/QUOTE]:multi:

To dzięki Wojtusiowi brakuje dla Paryska już [FONT=Arial Black]tylko 140 zł. stałych deklaracji!!!:multi:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Witaj Parysku - jutro będzie obiecany bazarek ;)

Pozdrawiam wszystkich gorąco :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Dziękujemy!!!:multi::multi::multi: Wielkie Uściski dla Livki i Nikusia !!!:loveu::loveu::loveu:

Będziemy oczywiście podnosili i propagowali...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Jestem na zaproszenie.... Mam słabość do starszych psiaków. Deklaruję 20/miesięcznie. Jutro zrobię przelew. Proszę o dane.[/QUOTE]
Niesamowite!!!:multi:

[FONT=Arial Black]Zostało do uzbierania już tylko 120 zł. deklaracji...:multi::multi::multi:[/FONT]
[FONT=Arial Black][/FONT]
[FONT=Arial]Dzięki, Goldenku!!! Jesteście Wszyscy naprawdę Kochani!!!:loveu:[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]Parysku, chyba wkrótce będziesz szykował się do limuzyny Nikusia...:loveu:[/FONT]
[FONT=Arial Black][/FONT]
[FONT=Arial Black][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Jestem na zaproszenie.... Mam słabość do starszych psiaków. Deklaruję 20/miesięcznie. Jutro zrobię przelew. Proszę o dane.[/QUOTE]

Już wysyłam PW ;)
Wojtuś Ty moje konto masz? Czy wysłać?

No kochani jeszcze tylko 120 zł. i jak obiecałam jak będzie brak 100 zł. to zaczynamy pakowanie walizek i organizowanie wyjazdu :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...