Jump to content
Dogomania

Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(


kaja555

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff0000]ZBIERAMY NA HOTELIK!!!

[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[INDENT][FONT=Arial Black][INDENT][FONT=Arial Black][INDENT][FONT=Arial Black][INDENT][FONT=Arial Black][INDENT][FONT=Arial Black][FONT=Arial Black]Deklaracje jednorazowe na Paryska:[/FONT]

Nikus - przejazd do hoteliku za darmo

Ketunia - 450 zł. na pierwszy miesiąc hoteliku

malicja - 20 zł.

Szarotka -20 zł.

[FONT=Arial Black]Deklaracje miesięczne:[/FONT]

Agata51 - 10 zł.

polubek - 5 zł.

UBOCZE - 15 zł.

Kaja555 - 10 zł.

AlfaLS - 13 zł.

Nikus - 10 zł.

Livka - 10 zł.

Ladymonia0610 - 10zł

ranias - 10 zł.

[FONT=Arial]Plicha - 10 zł.[/FONT]

[FONT=Arial Black]Razem[/FONT] - [FONT=Arial Black]103[/FONT] [FONT=Arial Black]zł.[/FONT][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]


Bardzo prosimy o deklaracje, bo nam Parysek gaśnie...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
[/INDENT][/FONT][/INDENT][/FONT][/INDENT][/FONT][/INDENT][/FONT][/INDENT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][B]KOCHANI MUSIMY COŚ POSTANOWIĆ W SPRAWIE PARYSKA!!!![/B][/SIZE]

Jeśli ma jechać do Zuzi a może to zrobić jak wiadomo już w każdej chwili bo buda czeka to wszyscy musimy się zabrać za szukanie deklaracji!!!!!!!! Parysek ma 100 zł., brak mu 250 zł.:shake: więc albo szukamy kasy, piszemy gdzie się da i do kogo się da albo dajemy sobie spokój i piszemy do Zuzi że rezygnujemy :-(. Ja wysłałam ponad 60 Pw, przybyły tu chyba 3 osoby z moich zaproszeń, nie jestem w stanie sama wysłać kilkuset wiadomości żeby weszło jeszcze z 20 osób i żeby się zebrało te 250 zł.:-(:-(:-(. Nie możemy wysłać psa do hotelu nie mając deklaracji, na wątkach Miki, Postera i Dylanki widać jak strasznie trudno jest dozbierać nawet to co się wykrusza a nie tylko zbierać deklaracje podstawowe.........

[B]Bardzo więc proszę, jako księgowa Paryska o konkretne deklaracje Cioteczek i Wujaszków Paryska - czy wysyłamy zaproszenia - ale wszyscy - czy sobie Paryska odpuszczamy............ Ja chciałabym wiedzieć na czym stoimy? Czy pisać do Ketuni o tą kasę na pierwszy miesiąc, czy pytać na co przeznaczyć dokonane już wpłaty........... [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Przybyłam na wątek zaproszona przez Ubocze. Bardzo to smutne wchodzić, nie mając nic do zaofiarowania...porozsyłam trochę zaproszeń, podniosę wątek, ale ile Parys może czekać..[/QUOTE]

Bardzo, Bardzo Dziękuję Ci w imieniu Paryska, danka4u1!:lol:

To, co teraz ofiarujesz, naprawdę też dużo znaczy...;)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za zaproszenie. Niestety pozytku wielkiego ze mnie nie bedzie bo finansowo nie dam rady.

Bede podnosic watek .

Rozsylacie watek po calej Dogomani, wlasnie skonczylismy tak robic na innym watku staruszka i udalo nam sie zebrac cala sume.
Tutaj tez sie uda :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też finansowo się wypaliłam... A on taki ładny i w moim typie! W miarę możności będę coś od czau do czasu przesyłać, ale nie zobowiążę się już na stałe niestety. (Co wejdę na wątek to widzę te same deklarujące osoby... ich możliwości są już chyba naprawdę wyeksploatowane. Popytajcie we własnych rodzinach i w pracy. Na dogo już chyba nie ma pieniędzy...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ja też finansowo się wypaliłam... A on taki ładny i w moim typie! W miarę możności będę coś od czau do czasu przesyłać, ale nie zobowiążę się już na stałe niestety. (Co wejdę na wątek to widzę te same deklarujące osoby... ich możliwości są już chyba naprawdę wyeksploatowane. Popytajcie we własnych rodzinach i w pracy. Na dogo już chyba nie ma pieniędzy...)[/QUOTE]


ja już też niestety ledwo ciągnę, dlaczego znowu jest ta diabelna sesja?
pezrz to wpadam na chwilę albo komp załączony non stop bo coś robię na nim do szkoły i czasami zerkam
kasy za mało czasu za mało kiedy będzie go więcej?

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za zaproszenie na wątek
mogę zadeklarować 30 zł miesięcznie
bardzo mi zawsze żal tych staruszków co to mają pecha i nie są yorkami , beaglami , oczywiście szczeniaczkami...:shake:
co to nigdy nie zaznają ciepła domowego , umrą gdzieś cichutko , tak jak cichutko żyły często prawie od zawsze w schronisku
i tylko pewnego dnia odnotuje się w księdze medycznej ,że "XXX" padł...
przeczytałam cały wątek , domowy tymczas to dla Paryska byłby cudownym wybawieniem , bo takie staruszki potrzebują grzać kosteczki na kolankach u pańci albo pod kocykiem...
ale...świeża trawka i słonko , czy zuzia ma możliwość spacerków z pieskami , bo widziałam ,że biegają sobie też swobodnie , a posesja duża:lol:
skoro wolontariuszki piszą ,że psa trzeba ratować , depresja , ,że gorzej wstaje już i ostanie chwile ...trzeba psa ratować
przepraszam ,że tak się rozpisałam, tak małą pomoc deklarując

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta'] Popytajcie we własnych rodzinach i w pracy. Na dogo już chyba nie ma pieniędzy...)[/QUOTE]

[quote name='polubek']kasy za mało czasu za mało kiedy będzie go więcej?[/QUOTE]

[IMG]http://lh4.ggpht.com/__V8OO9v4JsQ/SrAV1fty90I/AAAAAAAADVA/ogj8p-XSrpk/DSC_0176.JPG[/IMG]
A PARYS CZEKA, CZEKA NA SWÓJ DOM.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']dziękuję za zaproszenie na wątek
mogę zadeklarować 30 zł miesięcznie
bardzo mi zawsze żal tych staruszków co to mają pecha i nie są yorkami , beaglami , oczywiście szczeniaczkami...:shake:
co to nigdy nie zaznają ciepła domowego , umrą gdzieś cichutko , tak jak cichutko żyły często prawie od zawsze w schronisku
i tylko pewnego dnia odnotuje się w księdze medycznej ,że "XXX" padł...
przeczytałam cały wątek , domowy tymczas to dla Paryska byłby cudownym wybawieniem , bo takie staruszki potrzebują grzać kosteczki na kolankach u pańci albo pod kocykiem...
ale...świeża trawka i słonko , czy zuzia ma możliwość spacerków z pieskami , bo widziałam ,że biegają sobie też swobodnie , a posesja duża:lol:
[/QUOTE]

To jest mała pomoc???:multi::multi::multi:
Ja zawsze miałem sentyment do tych skrzywdzonych, zapomnianych staruszków, a od czasu śmierci Timura jeszcze większy...
Staruszki Dylanka, Mika i Poster z banerków w sygnaturze Alfy u Zuzi odżywają...
Trzeba wierzyć, że Paryskowi też to będzie dane....:lol:

Dziękuję Wam za wszystko: za wpłaty, za podnoszenie, za rozsyłanie, za przypominanie, za rady...

[FONT=Arial Black]Jesteście Wszyscy Kochani!!! Będziemy walczyć o Paryska!!!:lol:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black]Deklaracje jednorazowe na Paryska:[/FONT]

Nikus - przejazd do hoteliku za darmo

Ketunia - 450 zł. na pierwszy miesiąc hoteliku

malicja - 20 zł.

Szarotka -20 zł.

[FONT=Arial Black]Deklaracje miesięczne:[/FONT]

Agata51 - 10 zł.

polubek - 5 zł.

UBOCZE - 15 zł.

Kaja555 - 10 zł.

AlfaLS - 13 zł.

Nikus - 10 zł.

Livka - 10 zł.

Ladymonia0610 - 10zł

ranias - 10 zł.

[FONT=Arial]Plicha - 10 zł.[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]alka6 - 10 zł.[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]figa33 - 30 zł.[/FONT]

[FONT=Arial Black]Razem[/FONT] - [FONT=Arial Black]143[/FONT] [FONT=Arial Black]zł.[/FONT][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]

[FONT=Arial Black]Paryskowi brakuje 207 zł. deklaracji miesięcznych...[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kaju, napisz w tytule, że Paryskowi brakuje [FONT=Arial Black]199 zł deklaracji...[/FONT]
To już wygląda trochę lepiej...

[SIZE=1]Ps. Zwiększam swoją deklarację o 8 zł. Tyle jeszcze mogę....[/SIZE]
[FONT=Arial Black][/FONT]
[FONT=Arial Black][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Finansowo na razie nie pomogę :(,bo deklaracji mam już więcej niż realnych możliwości...Ważne,że Parys ma pieniądze na pierwszy miesiąc (niezawodna Ketunia:)),a przez ten miesiąc właśnie- na pewno uda się dozbierać...Ważne ,by nie siedział już w schronie.Dokąd Parysek ma pojechać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Finansowo na razie nie pomogę :(,bo deklaracji mam już więcej niż realnych możliwości...Ważne,że Parys ma pieniądze na pierwszy miesiąc (niezawodna Ketunia:)),a przez ten miesiąc właśnie- na pewno uda się dozbierać...Ważne ,by nie siedział już w schronie.Dokąd Parysek ma pojechać?[/QUOTE]

Witaj, Dziękuję za przybycie...:lol:

Parysek ma pojechać do hoteliku ZuziM.
Mamy nadzieję, że pojedzie. Jego niedawni tyscy współtowarzysze niedoli - Mikunia, Posterek i Dylanka, teraz już w hoteliku, mieli na początku komplet deklaracji, a mimo to zrobiła się dziura budżetowa...:-( Nie taka duża, ale jest problem...
Gdy psiak już w hoteliku, zainteresowanie nim spada, bo wydaje sie, że jest bezpieczny i uzbierać deklaracje bardzo ciężko . I wtedy powstaje dramatyczne pytanie, co z nim dalej, kiedy nie ma na hotelikowe utrzymanie...:shake:

Dla nas każda pomoc ważna: też w podnoszeniu wątku, rozsyłaniu...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę Paryska. Brakuje jemu do szczęścia 199 złotych miesięcznie...
Każda złotówka się liczy. Walczymy o Paryska. Naszym wrogiem - upływający czas. Czy zdążymy???

[FONT=Arial Black][video=youtube;ZZXHpDziHXU]http://www.youtube.com/watch?v=ZZXHpDziHXU&feature=player_embedded[/video][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...