Jump to content
Dogomania

Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

żebyśmy nie czekali do niedzieli dzisiaj się dowiedziałam tyle:
Jaspera sytuacja prawna jest taka. W tej chwili toczy się rozprawa w sądzie, dopóki sprawa nie zostanie umorzona, bądź nie zapadnie jakiś wyrok psa nie można adoptować. Dalej... jeśli Tow. wycofa oskarżenie, psa można by kastrować i zabierać.
Tyle.
Jasper chyba przez najbliższy czas jest skazany na schron.

Link to comment
Share on other sites

Patowa. Zależy czy będziemy rozpatrywać dobro jednostki czy ogółu. W tej sytuacji niekoniecznie idzie to w parze.
Myślę, że może by jakaś Fundacja mogła z prośbą wystąpić do kierownika o oddanie go na DT? ale nie wiem czy sie zgodzi, bo jakby Jasper jest dowodem w sprawie?

Link to comment
Share on other sites

WItam,
a może by go pokazać na [B][url]www.Szerlok.pl[/url][/B]
Tam jest ogłaszanych sporo piesiorków do adopcji. Dajcie mi tylko jakiś link kierujący, bo mam tylko ten na allegro. Ten wkleję też.
Może znajdzie się ktoś, kto da mu miłość i DOM.
Sama bym go wzięła, ale niestety, moja Saba nie toleruje żadnych piesiorów :(
Miałam ich dwoje. Collie - Cezarka ze schroniska dr Lucy w Śremie (już odszedł za TM 23.08.2009r.) Przeżył około 10 lat - tak przynajmniej mówił wet, bo właściwie nikt nie wiedział ile Cezarek miał lat. Cieszę się, że chociaż te ostatnie chwile swojego życia mógł się do mnie poprzytulać.
Jeju, jak ja nadal za nim tęsknię :-(
No i została mi tylko Sabunia, ale teraz mieszkamy w pokoiku 3 x 3,5 m2 we dwie :) (przedtem we troje)
W sumie Saba też właściwie nie jest moja. Zostawił ją właściciel na "jakiś czas". No i jest już 4 lata :)
Gdybym mogła, zabrałabym je wszystkie. Biedne stworzenia.
Pozdrawiam, będę zaglądać tutaj częściej.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Jasperowi ogłoszenie na [url]http://lodz.szerlok.pl/zwierzeta/[/url]
Tam można go szukać.
Tak mi przykro, że ja sama nie mogę go zabrać.
Jestem po operacji stawu biodrowego, więc mam ograniczoną zdolność chodzenia. Poza tym zamieszkali ze mną Syn, Synowa i Wnuczek, więc naprawdę jest mało miejsca :(
Wiem, że hasky potrzebują naprawdę dużo ruchu, dlatego nie jestem w stanie osobiście pomóc.
Moja Saba też teraz jest trochę zawiedziona, bo przed operacją chodziłam z nią i Cezarkiem w pola i tak się tam wyganiały za kółeczkami, aż nie miały siły wracać do domku. Ale zawsze miałam ze sobą plecak, miseczki i wodę :)

Pozdrawiam serdecznie z Kielc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']żebyśmy nie czekali do niedzieli dzisiaj się dowiedziałam tyle:
Jaspera sytuacja prawna jest taka. W tej chwili toczy się rozprawa w sądzie, dopóki sprawa nie zostanie umorzona, bądź nie zapadnie jakiś wyrok psa nie można adoptować. Dalej... jeśli Tow. wycofa oskarżenie, psa można by kastrować i zabierać.
Tyle.
Jasper chyba przez najbliższy czas jest skazany na schron.[/QUOTE]

Kurcze, patowa sytuacja.... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...