Jump to content
Dogomania

Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ocelot']kolegi z boksu nie znam, a znam prawie wszystkie psy z naszego schronu.
Aż w niedzielę zwrócę na niego uwagę.[/QUOTE]

oba psiaki siedzą w bosie w 4.
Bolek (amstaf-po kastracji) w trójce, takiego zamieszania w boksach jeszcze nie było nigdy!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Czyli jest po kastracji?
Nusia a może to jest Borys? z 22 boksu?

On i brudny może być i mokry, takie są warunki, a najpewniej i jedno i drugie[/QUOTE]

-> Bolek po kastracji.
a chłopaki nie, chyba nie, poprostu nie ma miejsca na kwarantannie.

->Borys to Borys z boksu 22 - do łydki. w ostatnią niedzielę cały boks uciekł mimo, że 23 był wyprowadzany. Jak one to zrobiły?????!!!!.....
Mówię wam, co się tam działo... tego syfu co tam panuje nie da się opisać....!!!!!!!!!!!!!

->a ten jest i brudny i mokry:-( wielkości haskiego, może nieco mniejszy.

Link to comment
Share on other sites

Poznałam dzisiaj Jaspera osobiście...
On ma ślady na pysku i ślad od obroży? łańcucha? na szyi.
Jest bardzo nieśmiały. Stoi bidula przy tych kratach i błagalnie się patrzy...., bardzo nieśmiało łapką mnie trącał. Smutny wiok kurcze.
I chyba pierwszy HS jakiego widzę w schronisku, który nie wyje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dora']Ale to musimy byc DS czy moze byc DT lub hotelik.....pytam sie bo mamy wolne miejsce w hoteliku i musimy sie okraslic, jezeli nie pojedzie Jasper to umiescimy tam innego psa, no i kiedy bedzie kastracj ??[/QUOTE]
Kierownikowi w takich sytuacjach nie mówimy, że hotelik. Po prostu psiaka ktoś adoptuje i jedzie do T czy hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Niestety , przepraszam wszystkich zaangażowanych , założyłam ten wątek na prośbę Pani Prezes , a teraz nie mam żadnych informacji od niej .

Tymczasem:
[CENTER]Zapraszam na Bazarek :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/185876-Maglownica-i-pi%C4%99kne-lampki-do-30.05-dla-Kory-i-Tomaszowskiej-skarpetki-.?p=14701699#post14701699[/url]
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...