Jump to content
Dogomania

Beżowo magnoliowa suczka woła o pomoc! Okolice Słupska.


Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lika1771']Niebieska jestes poprostu słow mi brak,a dt darmowy[/QUOTE]

Niestety nie jest darmowy...Inaczej bym poszla z torbami mieszkac pod most,gdybym cala swoja wyplate poswiecala psiakom...Miesiecznie Dt wynosi 300-350 zl,w to juz jest wliczone jedzonko,profilaktyczna wizyta u weta,jedna wizyta w psim SPA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']No to kaplica bo jak widzisz nie ma zadnych deklaracji i watpie czy beda[/QUOTE]
Mogłabyś ściągnąć autora wątku?? Albo, żeby mod przepisał wątek na Niebieską lub na mnie. Trzeba by zmienić tytuł.
A bazarki? Cholera, ale drogo :/ A dałoby radę coś odjąć, żeby było taniej? ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']Mogłabyś ściągnąć autora wątku?? Albo, żeby mod przepisał wątek na Niebieską lub na mnie. Trzeba by zmienić tytuł.
A bazarki? Cholera, ale drogo :/ A dałoby radę coś odjąć, żeby było taniej? ;/[/QUOTE]

Autor watku ma wylaczony telefon,bo dzwonilam.Napisalam wiec sms-a. Moge spuscic za sam pobyt suni 250 zl,ale wtedy plus jedzonko.Wiec to wychodzi na jedno.:shake: Za wizyte u weta i w spa,tez sa koszta...A co z dodatkowym leczeniem,jesli sunia takiego bedzie wymagala...:shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Autor watku ma wylaczony telefon,bo dzwonilam.Napisalam wiec sms-a. Moge spuscic za sam pobyt suni 250 zl,ale wtedy plus jedzonko.Wiec to wychodzi na jedno.:shake: Za wizyte u weta i w spa,tez sa koszta...A co z dodatkowym leczeniem,jesli sunia takiego bedzie wymagala...:shake:.[/QUOTE]
To wtedy 300zł za pobyt i jedzenie, ok?.
Bo chyba dasz radę ją odpicować bez wizyty w SPA ;)
Jeśli chodzi o leczenie- to trzeba będzie zbierać :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']To wtedy 300zł za pobyt i jedzenie, ok?.
Bo chyba dasz radę ją odpicować bez wizyty w SPA ;)
Jeśli chodzi o leczenie- to trzeba będzie zbierać :roll:[/QUOTE]

Mysle,ze zmieszcze sie w tych 300 zl/m-cznie. Nie ma wyjatkow,u mnie kazdy Dt i moja sunia laduja w takim spa,jak trzeba...Oczywiscie to nie jest codziennie...zebys sie nie przerazila...:evil_lol:. Tylko jak sie uzbiera te deklaracje i transport? Zalozyciel watku na razie milczy...:shake:. Jak z tamtad chcecie wydostac sunie...????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Mysle,ze zmieszcze sie w tych 300 zl/m-cznie. Nie ma wyjatkow,u mnie kazdy Dt i moja sunia laduja w takim spa,jak trzeba...Oczywiscie to nie jest codziennie...zebys sie nie przerazila...:evil_lol:. Tylko jak sie uzbiera te deklaracje i transport? Zalozyciel watku na razie milczy...:shake:. Jak z tamtad chcecie wydostac sunie...????[/QUOTE]
Więc powiedz teraz dokładnie, co by wchodziło w tą cenę- 300zł ?
Nie wiem, czy w ogóle się tyle uzbiera i chyba będziemy musiały szukać jakiegoś innego DT :( Najlepiej darmowego- jedynie za koszty leczenia :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']Więc powiedz teraz dokładnie, co by wchodziło w tą cenę- 300zł ?
Nie wiem, czy w ogóle się tyle uzbiera i chyba będziemy musiały szukać jakiegoś innego DT :( Najlepiej darmowego- jedynie za koszty leczenia :/[/QUOTE]

Jedzenie,wizyty kontrolne u weta,wizyta w spa na pewno raz w miesiacu,swoje poslanie,miski,zabawki/gryzaki,szczotka do czesania.

Link to comment
Share on other sites

Wrzuciłam suńkę na NK, nazwałam Ją Magnolia ;)
niestety kontakt podałam taki jak w pierwszym poście, mam nadzieję, że tylko chwilowo wyłączony.

Można rozpowszechniać:: [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/3055683/gallery/album/5/101[/URL]

Macie już koncepcję co zrobić z biedulką??

Igiełka zastrzegła, że DT dla niewielkich suczek, ale ta jest kalibru foksterierki, więc na moje mieści się w rozmiarówce .. a szczeniaczka ON-ka przecież za moment urośnie do skali dużego psa .. może dlatego odmówiła .. poza tym to wyjątkowa sytuacja a w takich Igiełka rozważa wszelkie możliwości!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']Zapraszam serdecznie do "schroniska" w Słupsku [url]http://fundacja-emir.pl/aktualnosci/SCHRONISKA/SCHRON/schronSlupsk.htm[/url]
Tak, już ją wiozę...[/QUOTE]
Matko...........to jest gorsze niż najgorszy z koszmarów............brak słów by to opisać.Trzeba być cholernie niezrównoważonym uczuciowo i emocjonalnie żeby móc normalnie funkcjonować a jednoczesnie prowadzić "Schronisko" tego typu (a raczej obóz koncentracyjny)Ale kasa w dzisiejszych czasach przesłania wszystko.....SZOK

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Wrzuciłam suńkę na NK, nazwałam Ją Magnolia ;)
niestety kontakt podałam taki jak w pierwszym poście, mam nadzieję, że tylko chwilowo wyłączony.

Można rozpowszechniać:: [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/3055683/gallery/album/5/101[/URL]

Macie już koncepcję co zrobić z biedulką??

Igiełka zastrzegła, że DT dla niewielkich suczek, ale ta jest kalibru foksterierki, więc na moje mieści się w rozmiarówce .. a szczeniaczka ON-ka przecież za moment urośnie do skali dużego psa .. może dlatego odmówiła .. poza tym to wyjątkowa sytuacja a w takich Igiełka rozważa wszelkie możliwości!![/QUOTE]
Dziękujemy za pokazywanie suni ludziom ! Może akurat !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...