Jump to content
Dogomania

Beżowo magnoliowa suczka woła o pomoc! Okolice Słupska.


Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mroowa']Matko...........to jest gorsze niż najgorszy z koszmarów............brak słów by to opisać.Trzeba być cholernie niezrównoważonym uczuciowo i emocjonalnie żeby móc normalnie funkcjonować a jednoczesnie prowadzić "Schronisko" tego typu (a raczej obóz koncentracyjny)Ale kasa w dzisiejszych czasach przesłania wszystko.....SZOK[/QUOTE]

[URL="http://fundacja-emir.pl/aktualnosci/...hronSlupsk.htm"][COLOR=#4444ff][B]http://fundacja-emir.pl/aktualnosci/...hronSlupsk.htm[/B][/COLOR][/URL]

[B]-brak mi słów ...[/B]

[B][COLOR=blue] Warto byłoby również napisać petycję o likwidację lub zmianę kierownictwa
i personelu tego "obozu" dla zwierząt - toż to potwory i mordercy,a nie ludzie, sam chętnie bym takim porządny wpier... spuścił !!! - korzystając
z [URL="http://www.petycje.pl"]www.petycje.pl[/URL] ...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Pozdrawiam (D.)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='protzlav'][URL="http://fundacja-emir.pl/aktualnosci/...hronSlupsk.htm"][COLOR=#4444ff][B]http://fundacja-emir.pl/aktualnosci/...hronSlupsk.htm[/B][/COLOR][/URL]



[B][COLOR=blue]toż to potwory i mordercy,a nie ludzie, sam chętnie bym takim porządny wpier... spuścił !!! [/COLOR][/B][/QUOTE]
oj nie byłbyś sam........chętnie bym pomogła................i pewnie nie tylko ja

Link to comment
Share on other sites

Mam świeże wieści od autorki wątku::

Magnolia jest tam gdzie była, ma doraźnie poprawione warunki bytowe, stoi już buda, ma miski i jest dokarmiana przez ludzi, do których się przybłąkała i niejako sama osiedliła, niestety nie może u nich pozostać, lecz ci państwo zadeklarowali przechować ją na swojej posesji do czasu znalezienia DS!!!!

Tak więc do dzieła kochani, szukajmy DS dla Magnolii!!! bo DT jako takie ma tam gdzie jest, ale nie na długo .. bo sprawia właścicielom kłopot - nie mogą swoich psów wypuszczać a do zimy chyba i tak nie powinna tam pozostać.

Niestety psinka jest bardzo wycofana, nie ufa nikomu, odczuwa strach przed ludźmi i przed innymi zwierzętami .. tak więc szukamy domu, gdzie będzie jedynym zwierzakiem.

Zatem cała energia na ogłoszenia i poszukiwania DS!!

Kto mógłby napisać chwytliwy tekst do ogłoszeń???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='StrazOchronyZwierzat']Zdjęcia mówią same za siebie ( [URL]http://www.allegro.pl/item1027016993_suczka_bezowo_magnoliowa_wola_o_ratunek.html[/URL] ) - zagłodzony pies, bez warunków do życia. Zamiast budy - kawałek gąbki do spania, zamiast miski - wiadro po farbie, zamiast jedzenia - błoto. Woda - ???
[/QUOTE]
To ona nie została porzucona w tym kojcu,ona się przybłakała i tam oszczeniła?Czy to są info potwierdzone.W tym kojcu ma takie warunki jak w opisie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mroowa']To ona nie została porzucona w tym kojcu,ona się przybłakała i tam oszczeniła?Czy to są info potwierdzone.W tym kojcu ma takie warunki jak w opisie??[/QUOTE]
Też już się trochę pogubiłam. Ale ja zrozumiałam tak, że jej właściciele wyjechali i tam się jeszcze przed ich wyjazdem oszczeniła. A teraz sunia się do kogoś przybłąkała i ma tam DT, tak??

Link to comment
Share on other sites

Rozmyślałam nad sytuacją Magnolii i myślę, że potrzebny jej bliższy kontakt z człowiekiem .. ale DT jednostkowy, taki dziewiczy i z człowiekiem, który poświęciłby Jej czas na oswajanie trudno będzie znaleźć .. wszędzie są już jakieś psiaki .. a jak miałaby trafić do zupełnie niedoświadczonego psami DT SOLO, to równie dobrze mógłby to już być DS .. ehh .. nie wiem .. SDZ(Słupsk) mówiła mi, że sytuacja suni nie jest teraz taka zła .. i dlatego została tam gdzie jest .. a co Wy radzicie??

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli jest wycofana to trzeba ją jak najszybciej zabrać z kojca! Człowiek, człowiek i jeszcze raz człowiek który pokaze jej co to znaczy miłość.Wiem że łatwo pisać trudniej zrobic:(Ale nie ma rzeczy niemozliwych.Dobrze by było żeby odezwał się założyciel wątku i powiedział jakie kroki zostaly podjęte w tej spr.Ciężko teraz z adopcjami wczoraj byłam wyadoptować ślicznego szczeniaczka,100% zdrowego,a mama przyszłej właścicielki rzuciła takie hasło"jaka to rasa?-eeee nierasowy i takie uszy ma obwiśnięte,brzydki,mnie się nie podoba":(:( a co dopiero z przypadkiem Magnolii..............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']To może poszukamy jej dt/ zbieramy na hotel?

Kto tam bywa?[/QUOTE]

O ile dobrze się orientuję, to lika1771 ma dość blisko, bo to jakaś wieś pod Słupskiem.
SDZ(Słupsk) wyłączyła się nieco z tej sprawy, gdyż Szefowa-Komendant ma oko na Magnolię i najlepiej się orientuje, ale za to ma zbyt wiele interwencji na głowie.. :S

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Witam kolejny raz na wątku,jeżeli już będzie coś wiadomo,to daję pierwsze 10 zł stałej deklaracji:-)[/QUOTE]
Moze jeszcze jakies Cioteczki z tego watku by sie diolaczyly...? :roll: Byloby milo..tylko to jest w powijakach,bo kto podejmie sie zbierania deklaracji..:shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Bez sensu, najpierw się pisze o potrzebującym psie, a potem jest cisza ze strony osób, które wołały o pomoc...[/QUOTE]
Dokładnie jak mamy pomóc.................................................nie wiemy dokł co i jak,biedna Iika dwoi sie i troi zeby dostarczyc info........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...