Jump to content
Dogomania

Czarne Kwiatki czyli na kogo warto uważać.


Recommended Posts

[quote name='salibinka']

Ale po sprawie ES, której na życzenie, tech. wet. w jednej z krakowskich lecznic uśpił zdrową suczkę - a cała paleta dowodów (oświadczenia innych wetów, sekcja zwłok i wiele innych), zeznających świadków oraz odwołanie po zlaniu sprawy przez prokuraturę - cała walka fundacji, z której była suczka, na niewiele do tej pory się zdała, ciężko jest mieć złudzenia... [/QUOTE]
Jakiej sprawie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Jakiej sprawie?[/QUOTE]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/197355-Sawicka-kt%C3%B3ra-u%C5%9Bpi%C5%82a-zdrow%C4%85-suczk%C4%99-tuz-po-adopcji-i-likwidowa%C5%82a-inn******-NIEWINNA"]http://www.dogomania.pl/threads/197355-Sawicka-kt%C3%B3ra-u%C5%9Bpi%C5%82a-zdrow%C4%85-suczk%C4%99-tuz-po-adopcji-i-likwidowa%C5%82a-inn******-NIEWINNA[/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187398-malutka-Ninka-zamordowana-w-36godzin-po-adopcji%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/187398-malutka-Ninka-zamordowana-w-36godzin-po-adopcji!!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Ola czyli od strony 36 do teraz jest sprawdzone i podane modom które posty to offy ?
Wezmę się zatem do sprawdzania początkowych stron i podam modowi
Jeżeli możesz napisz do którego moda pisałaś , napiszę do tego samego


edit: od strony 1 do strony 30 posty zbędne spisane, zaraz wysyłam modowi[/QUOTE]


od 31 do 36 też spisane i wysłane. Atomówka dzięki wielkie za pomoc.

Dziewczyny wbrew pozorom, po działaniu moda wątek się bardzo uszczupli. Uaktualnienie go na pewno zajmie trochę czasu, ale jest to do zrobienia. Tylko od nas użytkowników zależy, jaki on będzie dalej. Trzeba się powstrzymać od zbędnych komentarzy, a jeśli chodzi o dyskusję to albo trzeba ją prowadzić na PW, albo założyć drugi wątek. Teraz ważne jest żeby Anja2201 zadeklarowała się czy oddaje wątek, czy będzie go prowadzić dalej... czy będzie go uaktualniać, a posty nie na temat ( które i tak będą) będzie od razu zgłaszać modowi i dodatkowo na PW upominać piszącą nie na temat osobę, żeby tego nie robiła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaLola']albo założyć drugi wątek.[/QUOTE]

Był taki pomysł już wcześniej, ale któryś mod stwierdził, że nie może być dwóch wątków na ten sam temat... A w sumie bardzo ułatwiłoby to sprawę, gdyby istniał jeden wątek ze spisem i drugi do zgłoszeń i dyskusji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Był taki pomysł już wcześniej, ale któryś mod stwierdził, że nie może być dwóch wątków na ten sam temat... A w sumie bardzo ułatwiłoby to sprawę, gdyby istniał jeden wątek ze spisem i drugi do zgłoszeń i dyskusji.[/QUOTE]

Też tak uważam, wszystkim ułatwiłoby to życie... Myślę, że należałoby uzyskać opinię/zgodę innych modów i wiem, że w tym momencie jest to podważenie autorytetu moda, który na watek "Czarne kwiatki- dyskusja i komentarze" się nie zgodził, ale musiałby chyba ustapić.Czarne kwiatki to bardzo ważny wątek, uchronił wiele zwierzaków przed pójściem w złe ręce, na dogo dalej musi być prowadzony, a my musimy o niego dbać, a jedną z form dbania o niego, byłby dodatkowy wątek na dyskusje i komentarze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rewelacja']Tak w ogóle to wątek jest źle zrobiony moim zdaniem.
Najpierw wyświetla się numer telefonu dzwoniącego a dopiero później (lub nie) dowiadujemy się z jakiego człowiek jest wojewdztwa.

Dlatego wszystko powinno być uporządkowane wg
a/ kolejności numerów telefonów
b/ kolejności alfabetycznej adresów e-mail
c/ województwa

Wtedy byłby jasny i czytelny bo teraz służy głównie do wyrażania swojego oburzenia względem zachowania ludzi...kolejna osoba prowadząca wątek dała ciała, nie wierzę w następną.:([/QUOTE]

[quote name='lilk_a']zgadzam się z tym , wątek mógłby pozostać jako miejsce do zgłaszania , ale w pierwszym poście dać linka do stworzonej strony na której byłoby wszystko czytelne i jasne , podział na województwa, wyszukiwarka alfabetyczna i wg nr tel , nad czymś takim można by popracować , bo tu galimatias straszny jeżeli chcecie to mogę o czymś takim pomyśleć tzn o takiej stronie[/QUOTE]

Ale prywatnych numerów telefonów nie można udostępniać publicznie, więc wyszukiwanie po numerach tel. i mailach jest nierealne.

Link to comment
Share on other sites

aa, wiadomo, że będzie kierunek do zmiecienia pod dywan. niemniej ejdnask im więcxej takich spraw, tym trudniej udawac wszytskim instytucjom, ze nie ma problemu. dlatego składać zawiadomienia trzeba. łącznie z izba weterynaryjną, oni niech się odniosą do zasadności oceny agresji bezas znajomo ści psa. wiadomo, szanse nikłe, ale jestem przekonana , ze im więcej takich spraw bedzie oficjanych, tym trudniej będzie zamieść pod dywan.

Link to comment
Share on other sites

zgłaszam Danutę Lipińsxx ze Złocieńsca/Łodzi/obecnie Białegostoku oraz jej męża Adama Lipińskxxgo.
Chwaliła się (!) zabiciem jamnika swojego teścia - skazała na śmierć zdrowego psa, bo ...na nią warczał ('wszystkie jamniki są głupie i mściwe'), jej teść był w tym czasie ciężko chory, po powrocie z lecznicy wmówiła mu, że uśpienie było konieczne. Opowiada tę historię jako zabawną anegdotę ze swego życia, nie widzi w tym nic złego.
Kilka miesięcy temu w niewyjaśnionych okolicznościach zginęło u niej kolejne zwierzę - domowy szczur. Szczyciła się tym, że wyrwała go z bardzo złych warunków, jednak u niej wcale nie miał ich lepszych - co tydzień zostawiała go na parę dni samego, z garstką karmy i odrobiną wody, w brudnej, nie sprzątanej klatce. Po tym jak szczurek z klatki uciekł i nabrudził podczas jej nieobecności - po jej powrocie okazało się, że 'zdechł z odwodnienia' (twierdziła, że pojawiła się na jego sierści jakaś plamka, która miała to wszystko wyjaśniać)

W dalszym ciągu utrzymuje, że kocha zwierzęta i nie wyobraża sobie domu bez psa. Uważam, że zasługuje na miejsce na czarnych kwiatkach - przestrzegam wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Był taki pomysł już wcześniej, ale któryś mod stwierdził, że nie może być dwóch wątków na ten sam temat... A w sumie bardzo ułatwiłoby to sprawę, gdyby istniał jeden wątek ze spisem i drugi do zgłoszeń i dyskusji.[/QUOTE]

sama pisalam do moda zapytanie jak mialam prowadzic CZK ale niestety zgody nie bylo.
jest tak z watkiem szczeniakow
w jednym sa zglaszane w drugim a tylko fotki i to jest watek w ktorym sie nie pisze
to dobre rozwiazanie by bylo

Link to comment
Share on other sites

[B]Zgłaszam na cz.kw. dwie użytkowniczki dogo:[/B]
[B]li1[/B] i [B]patrycja ostrowska [/B](związana z fundacją Sfora)

[B]li1 - [/B]za chamowate odzywki do innych osób uczestniczących w wątku, za samowolkę, jakiej jeszcze nie widziałam w podejmowaniu decyzji w sprawie psa, za którego prawnie nie odpowiada (tą osobą jest piechcia15) i kompletną arogancję, lekceważenie tejże osoby przy próbach czynienia przez nią wspólnych ustaleń dotyczących psa.
Ponadto, za zarzuty oszustwa wobec emilii2280, wobec mnie i piechci15 również (w tym przypadku sugerowanie jakobym przywłaszczyła sobie wraz z piechcią15 pieniądze zebrane na psa, przy czym pieniędzy tych ani moje oko nie widziało ani ręka nie tknęła).

[B]patrycję ostrowską[/B] - doświadczony PDT dla psa - za bezpodstawne zarzuty oszustwa skierowane wobec mnie. Swoją drogą warto poczytać info z opieki nad psem, dość ciekawie zapowiada się również relacja z poświęcenia patrycji ostrowskiej dla psów i na tym tle smutne love story (osobiście liczę na ciąg dalszy):

[quote name='patrycja ostrowska'](...)[B][COLOR=red] Ja ogłaszając się jako płatny hotelik, muszę teraz ponosić całą finansowy ciężar Basika.
To nie ja go wyciągałam ze schroniska !!! Ja tylko oferowałam odpłatną usługę !!![/COLOR][/B]
Jeśli tak będzie kwitnąć mój "interes" to będę go musiała porzucić i iść normalnie do pracy, bo niedługo ja i moja córka nie będziemy miały co do gara włożyć.
[COLOR=red][B]Ja już wystarczająco dużo czasu poświęcam bezpłatnie pomocy zwierzętom. [/B][B]Więcej nie mogę.[/B][/COLOR] Pokarm dla naszego przytuliska jest darmowy, ale trzeba go wozić z daleka, co kosztuje mnie kilkaset zł miesięcznie z własnej kieszeni. Bo transport nie jest refundowany z dotacji. [COLOR=red][B]Od lat nie wyjeżdżałam na wakacje, ze względu na dobro 14 psów, w przytulisku, którym się opiekuję. Przez to rozpadł się mój związek z producentem muzycznym, który mógł mi zapewnić wygodne życie.[/B][/COLOR] Więc naprawdę przestańcie się mnie czepiać !!! (...)[/QUOTE]

Jestem w stanie zrozumieć, że obie panie walczą jak lwice o pieniądze, tyle, że z metodami zdecydowanie się już zapędziły.

Generalnie wątek jest zaiste pouczający, nie da się go streścić w paru zdaniach.

Zapraszam:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/217294-Terier-walijski-z-zaawansowan%C4%85-jaskr%C4%85-przyg%C5%82uchy-zabiedzony-POMOC-FINANS.potrzebna[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

zgłaszam pania mieszkającą [B]pod Lublinem[/B] (tam gdzie budują lotnisko - jesli dobrze zrozumiałam). Zadzwoniła do mnie po 22 mocno nakręcona na psa. Nie przeczytała ogłoszenie - nie wiedziała jak pies ma na imie, że nie nadaje się do dzieci. Szuka dużego psa na podwórko, którego jak trzeba bedzie to na łańcuchu w ciągu dnia trzymać będzie a w nocy będzie go spuszczać - tak teraz funkcjonuje jej mix podhalanka. Pani ma jeszcze 2 pekińczyki - te w domu na szczęście. Szuka dużego psa, mówiła o nowofunlandzie ale wiem że dzwoniła tez w sprawie husky. [B]Tel. 535-31-80-xx[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][B]Zgłaszam na cz.kw. dwie użytkowniczki dogo:[/B]
[B]li1[/B] i [B]patrycja ostrowska [/B](związana z fundacją Sfora)

[B]li1 - [/B]za chamowate odzywki do innych osób uczestniczących w wątku, za samowolkę, jakiej jeszcze nie widziałam w podejmowaniu decyzji w sprawie psa, za którego prawnie nie odpowiada (tą osobą jest piechcia15) i kompletną arogancję, lekceważenie tejże osoby przy próbach czynienia przez nią wspólnych ustaleń dotyczących psa.
Ponadto, za zarzuty oszustwa wobec emilii2280, wobec mnie i piechci15 również (w tym przypadku sugerowanie jakobym przywłaszczyła sobie wraz z piechcią15 pieniądze zebrane na psa, przy czym pieniędzy tych ani moje oko nie widziało ani ręka nie tknęła).

[B]patrycję ostrowską[/B] - doświadczony PDT dla psa - za bezpodstawne zarzuty oszustwa skierowane wobec mnie. Swoją drogą warto poczytać info z opieki nad psem, dość ciekawie zapowiada się również relacja z poświęcenia patrycji ostrowskiej dla psów i na tym tle smutne love story (osobiście liczę na ciąg dalszy):



Jestem w stanie zrozumieć, że obie panie walczą jak lwice o pieniądze, tyle, że z metodami zdecydowanie się już zapędziły.

Generalnie wątek jest zaiste pouczający, nie da się go streścić w paru zdaniach.

Zapraszam:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/217294-Terier-walijski-z-zaawansowan%C4%85-jaskr%C4%85-przyg%C5%82uchy-zabiedzony-POMOC-FINANS.potrzebna[/URL]![/QUOTE]

Potwierdzam i podpisujé sié czterema konczynami. Jesli ktos lubi filmy Davida Lyncha, to jak najbardziej powinien poczytac wspomniany wátek :O

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']Zgłaszam kobietę mieszkającą niedaleko Słomczyna, która wraz z mężem zabiera psy i koty ze schronisk i od różnych organizacji i nimi handluje.
Posiadam pełne dane tej osoby, ale mogę je udostępnić jedynie na pw lub maila.
Zaznaczam, że nie miałam z nią bezpośredniego kontaktu, polegam na relacji znajomej, która miała okazję zetknąć się z tą osobą.
Myślę, że sprawa jest poważna i należałoby przeprowadzić wizytę u tej osoby.
Jest podejrzenie, że ma w tej chwili u siebie około 20 psów.[/QUOTE]
poprosze dane na [email][email protected][/email] słomczyn - nasze okolice

Link to comment
Share on other sites

Paros dostała maila w sprawie adopcji biało-rudego 1-rocznego haski.
Ponieważ sprawdzam zawsze, na ile to możliwe dokładnie potencjalnych chętnych, zdecydowałam się podać dane tej osoby na CK.

Facet, [B]nr tel. 518 901 ... ,mail: iwan35.. [/B]szuka [B]owczarka lub haskiego[/B] (to dodatkowe info z netu). Gwarantuje dobrą opiekę...
A w dalszym wyszukiwaniu... prosi w ogłoszeniach o wsparcie finansowe na jedzenie, miejsce do zamieszkania, przyjmie aparat fot. itp.
[B]Jest jeszcze inne ogłoszenie, ale nie mogę tu podać jego treści - ono przesądziło o mojej decyzji[/B].
Znalazłam jeszcze drugi nr tel: 666 582 ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Do mnie też pisała w sprawie foksia:roll:

"witam serdecznie jestem zainteresowana adopcja psiaka jakiegos niewielkiego kudłacza , wysłałam juz duzo meili o rózne psiaki ale niestety albo juz znalazly dom albo nie spełniaja wymagań, a te sa w sumie niewielkie bo psiak ma byc nieagresywny i musi tolerowac dzieci w wieku 6 i 3 lata ... w poszukiwaniu pomaga mi Pani Justyna z Warszawy, która działa w kregu psów w potrzebie ... chciałabym sie dowiedziec wiecej o tym foksiku ... jaki ma charakter czy nadawałby sie do mieszkania z dziecmi ? pozdrawiam"[/QUOTE]

dream tez chciała moją tymczasowiczkę!!!ale jakos słaby kontakt do mnie miała:)) nie mogła sie dodzwonic.
to zadzwoniła do schroniska!
wrrrr....
ten wątek spedza sen z powiek :(

JUSTYNA z Warszawy - wiem która to Justyna - napisze do niej aby BABIE JUZ NIE POMAGAŁA!

Link to comment
Share on other sites

[B]Warszawa, ul. Klemensiewicza
tel. 602-731-2......
Ela Smoliń........[/B]
(wszystkie dane mogę podać na pw)

Pani robi dobre wrażenie, szuka towarzysza dla swojego psa. Ma też dwa koty. Niestety okazała się bardzo nieodpowiedzialna, i pies adoptowany ze schroniska uciekł jej tego samego dnia w nocy (mimo że miała od nas zakaz wyprowadzania suczki w obroży - suczka jest płochliwa i może chodzić tylko w szelkach - to nie posłuchała się, i pies zwiał). Poinformowała nas o tym, po czym nie zrobiła NIC żeby suczkę odnaleźć. Dzień później osoba z przytuliska pojechała na miejsce pomóc w poszukiwaniach, okazało się że kobieta jest pijana i nie chciała otworzyć drzwi.
Na pewno będzie szukała kolejnego psa !!!

Link to comment
Share on other sites

Głogów, Pani Garbiela tel 698 305 ....., syn 11 lat
Pani robi również dobre wrażenie, psiolubna, ochy i achy, z psami podobno za pan brat, szukała pieska bo niedawno przygarnęli błąkającego się się psa ale właściciel się odnalazł i bardzo przeżyli z synem rozstanie.
Zaadoptowała naszego Kesha (pies w Dt bezproblemowy, zachowuje czystość, zero agresji nie niszczy w domu, wesoły ufny młody psiak).
Od pani co chwilę były inne często sprzeczne sygnały. Pierwszy że ugryzł syna, zapytana w jakich okolicznościach odpowiadała najpierw że nie wie, potem że nie ugryzł tylko uszczypnął w zabawie.
Następną zbrodnią Kesha było to że podobno raz nasikał w domu ( w Dt nigdy mu się to nie zdarzyło).
Ostatnią i niewybaczalną zbrodnią Kesha i powodem oddania było to że wziął pani kapcia i bluzkę (nie pogryzł tylko wziął), jak to pani określiła:
[B]"a wczoraj zabrał kapcia...nie idzie z nim wytrzymac
Nie poleży spokojnie tylko chodzi po mieszkaniu"[/B]
Kesh pojechał do domku 26.11 a decyzja o oddaniu zapadła 05.12
Obawiam się że pani będzie szukała następnego psa
Jeśli macie na zbyciu pluszaka to polecam dla niej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...