Jump to content
Dogomania

Schronisko w Obornikach Wlkp - Rasowe i Kundelki potrzebne DS, DT i ogłoszenia !!


Tola^^

Recommended Posts

Dziewczyny , bardzo prawdopodobne że Kierownik Gufi pojedzie niedługo do nowego domku , a ponieważ było więcej chętnych na jamniczka , a my mamy w schronie na kwarantannie nowego , Bolek się nazywa , pomyślałam że warto skorzystać z tych kontaktów . Dobrze by było porobić mu w sobotę zdjęcia i jak byście mogły założyć mu watek , bo pewnie znowu będzie transport potrzebny i kasa na to . Ja już rozmawiałam z kierowniczką , wezmę go do siebie na tymczasik po kwarantannie , czyli około 19 maja . I w tym czasie będę dzwoniła do domków , które były zainteresowane Gufim . Czy któraś z was będzie mogła mu porobić fajne zdjęcia w sobotę :) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Dziewczyny , bardzo prawdopodobne że Kierownik Gufi pojedzie niedługo do nowego domku , a ponieważ było więcej chętnych na jamniczka , a my mamy w schronie na kwarantannie nowego , Bolek się nazywa , pomyślałam że warto skorzystać z tych kontaktów . Dobrze by było porobić mu w sobotę zdjęcia i jak byście mogły założyć mu watek , bo pewnie znowu będzie transport potrzebny i kasa na to . Ja już rozmawiałam z kierowniczką , wezmę go do siebie na tymczasik po kwarantannie , czyli około 19 maja . I w tym czasie będę dzwoniła do domków , które były zainteresowane Gufim . Czy któraś z was będzie mogła mu porobić fajne zdjęcia w sobotę :) ?[/QUOTE]

to świetnie :D
porobimy jamniczkowi zdjecia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szyna13222']A może Topik też by się załapał? ;)[/QUOTE]

Wiesz , że jestem zakochana w Topiku , ale on chyba za stary , ludzie chcą młodego . Topik to jak trafi to do mnie już na stałe :) . Ale teraz jeszcze nie mogę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']ojejj we wakacje planuje sie wybrac w odwiedziny także zdam relacje jak i co :) chyba ze wczesniej sie ktos wybiera na sprawdzenie domu.. ?[/QUOTE]
to wspaniale ze sprawdzacie kazdego opiekuna i gdzie pieski mieszkaja.

Link to comment
Share on other sites

Piesia czytałam na wątku Rudka że chcesz wziąć dwa psiaki na tymczas...
można wiedzieć o które ci chodzi??:evil_lol:[/QUOTE]


Nowego jamnika Bolka . Jestem po wstępnych rozmowach z panią , która jest nim zainteresowana . Konkretniej to była zainteresowana Kierownikiem Gufim , jak i jeszcze kilka osób, miał wzięcie jednym słowem nasz pan Kierownik . W rezultacie Pajda zdecydowała się na państwa z Warszawy , bo oprócz tego , że podczas odwiedzin u Kierownika gufiego wywarli bardzo dobre wrażenie ,to o wyborze właśnie ich zdecydowała ostatecznie bliskość od miejsca zamieszkania Pajdy . Przy okazji rozmowy z pajdą powiedziałam jej że mamy kolejnego jamniczkowatego smuteczka w schronie i pajda dała mi namiary na pozostałych ludzi , którzy byli chętni na Gufiego . Wezmę więc Bolka w sobotę na spacerek , a po kwarantannie do domciu , żeby móc potencjalnej nowej pani jak najwięcej opowiedzieć .
Miałam jeszcze jedną rozmowę pani , która ma 8-letnią córeczkę , pomyślałam o Filipie , bo on jest idealny dla dzieci . Tylko w trakcie rozmowy okazało się , że pani mieszka na mazurach . Trochę daleko . Zobaczymy . Jutro ma oddzwonić . Uff .
Tak czy owak , wezmę je chyba na tymczasik i trzeba je będzie ogłaszać , bo fajne są i powinny mieć wzięcie jak Gufi :):):) . NO mam nadzieję , że z sześcioma nie zostanę ;) . Oby tylko nie szczekały jak moje głupole , bo sąsiedzi mnie zamordują ;)

Link to comment
Share on other sites

Już wiem o które ci psiaki chodzi :)
Tylko że (może tylko w schronie) jak Filipa się
zostawia i odchodzi się od niego to on bardzo piszczy
i szczeka więc może twoi sąsiedzi na głowę dostaną...
I będziesz mogła wziąć jeszcze kilka tymczasków:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny , ze spanielem nieaktualne , przyjechali po niego właściciele na szczęście :) .
Z jamniczkiem Bronkiem ( a nie Bolkiem jak wcześniej pisałam ) muszę się zastanowić , bo miziasty jest i przytulaśny , ale szczekliwy ( dzisiaj to udowodnił ) i nie aż taki milusi jak Gufi , dzisiaj pokazał ząbki . Dla mnie to nie problem , ale dla potencjalnych domków może być , a ja nie mogę wziąć psiaka z małymi perspektywami na ds , bo nie mogę mieć następnego oszołomka ;) .
A z Filipem się zastanawiam , bo on jest tak bezproblemowym psem , że boję się że jak trafi do mnie to już go nie oddam ( to byłby jeden nieoszołomek w moim domu ;) ) , a jest za fajny i myślę , że jak by go dobrze poogłaszać to znalazłby fajny domek , lepszy niż mój zapsiony .
Tamii , Ty chyba zajmujesz się ogłoszeniami ? Dałabyś radę porobić ogłoszenia dla Filipa i powstawiać ?
Zapomniałam was poprosić dzisiaj na miejscu o zdjęcia Bronka , nie porobiłyście przypadkiem ? Pani Ola robiła , ale mówiła że nie umie zmniejszać , więc nie wiem czy mi wyśle czy nie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Kolejny dowód na to że ludzie myślą , że pies to pluszowa zabawka i nie trzeba z nim pracować . Kurcze ( żeby nie powiedzieć gorzej ) , jak mnie tacy ludzie wkurzają:angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]
W jakim wieku bylo dziecko?Co to znaczy"pies postawil sie?
wiecie co dziecko moglo psa zdenerwowac,albo jedzeniem go prowokowalo.Prawdy sie nie dowiemy.
Dzieciaki i psy to wieczny problem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Kolejny dowód na to że ludzie myślą , że pies to pluszowa zabawka i nie trzeba z nim pracować . Kurcze ( żeby nie powiedzieć gorzej ) , jak mnie tacy ludzie wkurzają:angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]
dlatego nalezy adoptowac psy do rodzin z dziecmi ,ktore sa juz w wieku ,ze same zajma sie psem ,ze mozna sam na sam je zostawic w domu,ze pojda do psiej szkoly.

Link to comment
Share on other sites

Sama byłam przy tej adopcji cały czas trzymałam go na smyczy jak "nowy" właściciel podpisywał papiery.. i Olaf cieszył się, ta mała go głaskała i wydawało się że to kochany psiak domowy.

A wiadomo czy oni wezmą jakiegoś psa innego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamii']Sama byłam przy tej adopcji cały czas trzymałam go na smyczy jak "nowy" właściciel podpisywał papiery.. i Olaf cieszył się, ta mała go głaskała i wydawało się że to kochany psiak domowy.

A wiadomo czy oni wezmą jakiegoś psa innego?[/QUOTE]
glaskanie w schronisku ,a w domu?????????
macie psy schroniskowe na wymiany?????????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...