Jump to content
Dogomania

Schronisko w Obornikach Wlkp - Rasowe i Kundelki potrzebne DS, DT i ogłoszenia !!


Tola^^

Recommended Posts

[quote name='tamii']nie nie hehe ten twój jest na wybiegu i dziś dał mi się pogłaskać nad noskiem ;D
więc łatwo da się go przyzwyczaić ;)
a o tego Miszka małego czeba będzie się podpytać.
Wala a jutro byś wbiła do azorka ? :D[/QUOTE]

On to taki młody głupaszon jest i pewnie szybko się przyzwyczai :)
Nie stety ja dopiero będę w czwartek jak bedzie otwarte...
Bo do szkoły musze teraz chodzić i oceny po poprawiać ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wala2006']On to taki młody głupaszon jest i pewnie szybko się przyzwyczai :)
Nie stety ja dopiero będę w czwartek jak bedzie otwarte...
Bo do szkoły musze teraz chodzić i oceny po poprawiać ;p[/QUOTE]

a okej :D
ja może jutro bede zalezy jak Monia :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamii']Tak ona siedzi cały czas w klatce, po chwili głaskania uspokaja się bo tak to stara się jak najdalej w kąt uciec. Gdy już się uspokoiła dała bym rade ja wyciągnąć żeby na kolanach troche posiedziała ale zauważyłam że szwy ma a nie chciałam jej krzywdy zrobić[/QUOTE]

Oto mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jeżeli macie zdjęcie tej suni to mi prześlijcie. Może coś się dla niej da zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Ja pytałam o małą przytulankę . Nie ma już go ? On jest Miszek , a większy to Misza . Ten wasz to jest panienka ?
A szczeniora nr 5 to chyba tydzień czy dwa temu wiozłam do dt gdzie są nasze szczeniorki , czemu znowu w schronie ?
W imieniu moim i Rudzi proszę prześlijcie zdjęcia dzikuski Muni po sterylce na maila Rudzi, ja nie mam niestety . Ona pilnie musi znaleźć jakiś dt , bo z nią trzeba pracować codziennie . Gdzie ona teraz przebywa ?
Rudzia masz dla niej coś potencjalnego czy na razie szukasz ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Mamy już dokładne dane potrzebne do wizyt poadopcyjnych . Rozmawiałam dzisiaj z Agą, ruszamy po świętach . jak ktoś chce się przyłączyć to dajcie znać :)[/QUOTE]
:multi::multi:
Monia ty wiesz że ja oczywiście się przyłączę do wizyty u mojego rojbra kochanego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szyna13222']:multi::multi:
Monia ty wiesz że ja oczywiście się przyłączę do wizyty u mojego rojbra kochanego ;)[/QUOTE]
Wiem , wiem i pamiętam :) . A ty pamiętałaś o mnie i zajrzałaś do mojego jamnisia Topika , nazywanego przeze mnie Maniusiem;) , jak tam jego łapka ?

Link to comment
Share on other sites

Teraz już wiem o którego ci piesia chodziło :)
Nie onkohusky to psiak mi się wydaję że imię misza to dla
dziewczynki no ale cóż...
Jak bym mogła to jak pojedziecie gdzieś na wizytę gdzie
poszedł jakiś ''mój'' podopieczny mogę zabrać się z wami
oczywiście jeśli będziecie chciały :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wala2006']Teraz już wiem o którego ci piesia chodziło :)
Nie onkohusky to psiak mi się wydaję że imię misza to dla
dziewczynki no ale cóż...
Jak bym mogła to jak pojedziecie gdzieś na wizytę gdzie
poszedł jakiś ''mój'' podopieczny mogę zabrać się z wami
oczywiście jeśli będziecie chciały :):)[/QUOTE]
Może być Misza jako chłopak , bo jak dobrze pamiętam to w rosyjskim imię męskie chyba , no nieważne ;)
Jak będziemy ustalały z Agą do jakiego psiaka bedziemy jachały , to będziemy dawały znać na wątku , wszyscy chętni mile widziani :):):)

Link to comment
Share on other sites

No to ja czekam aż pojawi się info do jakich psiaków jedziecie :)
A mam pytanie dość pilne ma ktoś jakie kol-wiek zdjęcia tego wyżła czarno
białego co siedzi w pierwszym boksie po prawej, on się tak boi...
Mam osobę która chce mu bardzo pomóc która zna się na rasie ale
potrzebne więcej fot bo mamy tylko to jedno co kilka postów wcześniej dodałam???!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Ja pytałam o małą przytulankę . Nie ma już go ? On jest Miszek , a większy to Misza . Ten wasz to jest panienka ?
A szczeniora nr 5 to chyba tydzień czy dwa temu wiozłam do dt gdzie są nasze szczeniorki , czemu znowu w schronie ?
W imieniu moim i Rudzi proszę prześlijcie zdjęcia dzikuski Muni po sterylce na maila Rudzi, ja nie mam niestety . Ona pilnie musi znaleźć jakiś dt , bo z nią trzeba pracować codziennie . Gdzie ona teraz przebywa ?
Rudzia masz dla niej coś potencjalnego czy na razie szukasz ?[/QUOTE]
Chcę pokazać zdjęcie osobie, która może pomóc. Nic nie mogę obiecać. Ale jeżeli to jest delikatna strachliwa psina to może by wzięła ta Pani co brała m. in. Celi. Lub coś innego uda mi się zdziałać. Ale potrzebuję zdjęcie i opis suni. Już tyle czasu minęło o ona nadal w takim stanie. Trzeba jej pomóc. Ona nie poradzi sobie w schronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']A szczeniaczki są na wybiegu czy w jakimś kojcu?[/QUOTE]
Szczeniaki są pewnie tam gdzie Maślana :)
Ja pamiętam jak z Tią je łapaliśmy bo takie dzikusy były, gryzły,
szczekały, warczały, pod budę uciekały a jak je
złapaliśmy chwilę na rękach i potem już było dobrze.
One są takie śliczne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wala2006']Szczeniaki są pewnie tam gdzie Maślana :)
Ja pamiętam jak z Tią je łapaliśmy bo takie dzikusy były, gryzły,
szczekały, warczały, pod budę uciekały a jak je
złapaliśmy chwilę na rękach i potem już było dobrze.
One są takie śliczne :)[/QUOTE]

szczeniaki siedzą tam gdzie Łucja i Wania z maluchami :)
_________________________________________________
Dziewczyny podpalany Miszek poszedł wczoraj do domu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cicia1977']Piesia masz namiary na dom do którego poszedł Cezar?opowiadałam Ci o tej adopcji...

tak teraz tez widzę że to chyba nie dzikuska.Ona drobniejsza niz ta suczka na moim zdjęciu.[/QUOTE]

Dona już jechała tylko nie wiem gdzie ale ma
dobrze bo pani Ola mi mówiła więc dziewczynie się
udało :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Done chyba jakaś fundacja wzięła, z tego co wiem.
[B]piesia[/B] oczywiście że pamiętałam, tylko że nie mogłam wejść na drugi wybieg bo ta Lawia sie z zębami ciągle rzucała a jamniś siedzi tam koło wybiegu Maślany itd. więc spoza wybiegu go dojrzeć nie dało rady niestety....
Dziewczyny czy wiecie jak teraz w te święta jest schronisko otwarte? wielki czwertek,piatek itd.?

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183530-Pola-w-schronisku-ju%C5%BC-od-4-lat%21Potrzebna-pomoc-w-og%C5%82oszeniach-%21%21%21%21/page10"]http://www.dogomania.pl/threads/183530-Pola-w-schronisku-ju%C5%BC-od-4-lat!Potrzebna-pomoc-w-og%C5%82oszeniach-!!!!/page10[/URL]

Dziewczyny !
Dla Poli z naszego schroniska jest potrzebne 20 zł na zrobienie 130 ogłoszeń, ona tez tyle czasu w schronisku.
Trzeba działać!
Może ktoś jej za sponsoruje ogłoszenia??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wala2006']O tej dzikusce na moję najwięcej o niej napisać by mogła
Tamii i piesia bo one najdłużej miały kontakt
z psinką ona w tej małej klatce siedzi taka wystraszona
tak bardzo jej szkoda :-([/QUOTE]
Pisałam do Rudzi eskę , ale na razie nic nie odpisała . Halę poprosiłam , żeby przesłała Rudzi zdjęcie dzikuski , bo właściwie tylko to jedno mamy . Ona cały czas siadzi w klatce , więc póki co nie ma szans na inne zdjęcia. Dziewczyny , czy ja mogę prosić o założenie wątku maleńkiej :). Trzeba z nia szybko działać , bo ona faktycznie nie robi postepów , wycofana na maksa . Potrzebuje pilnie domu , gdzie ktoś będzie z nia pracował codziennie . Ewentualnie można pomyśleć o dobrym hoteliku . Co myślicie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...