Jump to content
Dogomania

Schronisko w Obornikach Wlkp - Rasowe i Kundelki potrzebne DS, DT i ogłoszenia !!


Tola^^

Recommended Posts

Jamniczki wabią się Maja i Gucia (tak wołano na nie w domu) mają po 8 lat.. podbily moje serce :loveu: całusy dla nich śle! A Lessi i wyżłem bd sie ja opiekować w schronisku- zbadam na tyle ile można ich charaktery i ogłaszać zaczne.. w sobote porobie im fotki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia']Na opiekunkę już nie ma co pewnie liczyć. Już lepiej że przyniosła do schronu, ale jak ona teraz może spokojnie spać i się leczyć? To wątpliwe. Jutro Wala prześlę Ci zdjęcia i tekst, bo nie wyrabiam. Piesia masz może zdjęcia tej biduli. Jeżeli tak to prześlij mi na pw. Nic nie mogę obiecać. Ta Pani ma dość na razie psiaków, ale choć pokażę tą psinę innym z dobrym sercem. A nuż...[/QUOTE]

To ja czekam na zdjęcia i krótki opis psiaków może akurat komuś serce podbiją
i dadzą im szybko dom :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']Z jakich znowu działek?
Dziewczyny zrobiłyście zdjeciia Maślance? Czy zapomniałyście? ;>[/QUOTE]
.cale szczescie ,ze nie bedzie w budach mieszkal i zostana te narosla na skorze dobrze zdiagnozowane.Moze to sa zwykle tluszczaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']tak ten dog jest z dzialek ktore sa w Szamotulach .cale szczescie ,ze nie bedzie w budach mieszkal i zostana te narosla na skorze dobrze zdiagnozowane.Moze to sa zwykle tluszczaki[/QUOTE]


To teraz rozumiem. ;)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny , natknęłam się na taki wątek , mam nadzieję że uda mi się wkleić . Proszę , zerknijcie czy to nie nasz Krecik :(:(:(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/203852-Ma%C5%82y-psiak-Pucu%C5%9B-okolice-Buku-co-teraz?p=16641821#post16641821[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamii']nie to nie jest nasz Krecik. u tego psiaka widać jasne plamki na dole łebka a Krecik jest cały czarny[/QUOTE]
Dzięki tamii . strasznie się zdenerwowałam , tym bardziej że pisałam że los Krecika po adopcji jest dla mnie mocno niepewny .
Mam nadzieję że w tym tygodniu zrobimy z Agą pierwszą wizytę poadopcyjną i to właśnie u Krecika :):):) .

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jamnisie prawdopodobnie będą miały domek, trwają intensywne poszukiwania, więc nie ma sensu robić następnych ogłoszeń. W tygodniu do schronu trafił inny jamnnik, zajmijcie się nim. On nie ma tak dobrze jak Maja I Gucia.

Ponawiam prośbę o zdjęcia tej biduli po sterylce. Strasznie mi jej żal. A może dla małej suniusi, tak biednej cos by sie dało zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...