Jump to content
Dogomania

Schronisko w Obornikach Wlkp - Rasowe i Kundelki potrzebne DS, DT i ogłoszenia !!


Tola^^

Recommended Posts

nieciekawa, trzeba na gwałt szukać domków, bo podobno nadal jest za dużo psów. Adopcje idą kiepsko. A są tam tak fajne psiaki. A do tego brakuje nam ludzi. Schron jest w mieście można dojść tam na piechotę, ale jakoś mało kto jest zainteresowany by przyjść i w czymś pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia']Sorry, Piesia możesz mi podać numer postu na który jest zdjęcie tej suni po sterylce. Może jej trzeba by pomóc. I jaka jest Ile ma lat, czy jest zgodna, ile w schronie , czyli wszystko co wiesz[/QUOTE]
W sobotę spróbuję napisać ci coś więcej o maleńkiej. wybierzemy z dziewczynami też inne pilne sierotki . Hali nie będzie , może Cicia porobi zdjęcia i dziewczyny wstawią . Nieważne której , ważne żeby jakiejś sierotce pomóc.

Post 1373 , zdjęcie na dole .

Link to comment
Share on other sites

Wątek jeden jest na banerku i oto dtugi typowo adopcyjny [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205022-Schronisko-w-Swarzędzu-zlikwidowane.-Psy-zostaly.-Nowy-wątek-adopcyjny[/URL]-!!!

Tak, ma być zmniejszona jeszce liczba psiaków i nie przyjmują nowych. Jednak w porównaniu z Waszym schroniskiem w naszym mają psiaki trochę lepsze warunki. Jak nie mam co zaproponować z naszego schronu, pamiętam o Waszym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia']Dziewczyny mam sprawę pilną. Mam dom dla strachliwej, nawet najgorszej i najstarszej biduli do pewnej pani - już jakiś czas temu brała m.in. Celi. Teraz znów może jakąś bidulkę wziąść. Warunek: zgodna z suczkami i mała. MOże nawet bać się wychodzić z budy.

Mi przychodzi do głowy Frota. I te dwie siostry, o ile dobrze pamiętam Czarna i Srebrna, ale to ma być jedna psina, więc bym je nie rozdzielała. Podpowiedźcie, bo w sobotę by pojechała.
Celi na początku strasznie wyła w nocy, ale teraz się już przyzwyczaiła. I jest ok.[/QUOTE]


[url]http://toz.obornikionline.pl/psy-do-adopcji/377-Sonia-6/[/url]
akurat oglądałam ją to wstawiłam :)
Wala ja myślałam też o tej czarnej Donie.. Czy ona jest jeszcze wgl w schronie ??

Link to comment
Share on other sites

Tak Donusia jest w schronisku - zauważyłam ja dopiero w zeszłym tygodniu .Ona jest taka bardzo wystraszona ale dziewczyny przeniosły ja do tego nowego małego wybiegu dla małych psiaków. Bardzo jestem ciekawa czy troszkę mniej się boi - zobaczę ją już dzisiaj:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cicia1977']Tak Donusia jest w schronisku - zauważyłam ja dopiero w zeszłym tygodniu .Ona jest taka bardzo wystraszona ale dziewczyny przeniosły ja do tego nowego małego wybiegu dla małych psiaków. Bardzo jestem ciekawa czy troszkę mniej się boi - zobaczę ją już dzisiaj:-)[/QUOTE]

o to dobrze :). może z czasem się oswoi , wystarczy że da się złapać to można już zacząć nad nią pracować. Trochę czasu i się oswoi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']Frota jest w schronisku jednak!


cicia- wyślij mi fotki jamniczków i colie na e-mail: [email][email protected][/email]
założe wątek maluszką.. jakby co to sie nimi opiekuje ;)[/QUOTE]
Angel , jamniczki wczoraj pojechały z paniami z pogotowia dla zwierząt do domku tymczasowego :):):) . I pojechała tez Sonia i Puszek , ale one nie wiem czy na dt czy na stałe . ważne że już nie w schronie :):):) . Można założyć temu psiutkowi co z tymi jamniczkami siedział , ja go nazwałam Fred . Cicia , masz może jego zdjęcia ? No i Miszce . I potem im porobić ogłoszenia . ja muszę zacząć rozwieszać u mnie na osiedlu . Nie wiem czy mogłabym w szkole ... Też byłoby dobrze.
ten Husky , który jest na kwarantannie i który jest taki agresywny dał mi się wczoraj głaskać . Nie taki diabeł straszny ...
A moja przestraszona dziewczynka nadal bidulka bez zmian . Wsadziłam jej wczoraj kocyk i trochę przy niej posiedziałam , ale jeszcze nie próbowałam jej głaskać . Biedna jest . Jej też można założyć wątek i spróbować znaleźć jakiś cieplutki dt , który by jej pokazał że człowiek też może być dobry .

Link to comment
Share on other sites

Jamniczki już w DT, pilnie szukają domu. Zaczynamy je ogłaszać. Piesia czy coś ięcej wiesz o tej małe suni po sterylce? Jaka jest Ile ma lat Jaka jest duza? Gdzie jest - na wybiegu, czy kwarantannie? Jeśli masz zdjęcie to prześlij, może coś da się zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny czy ten piękny wyżeł, który był na kwarantannie jeszcze jest w schronie? Jeżeli tak tu macie namiar na kogoś kto ma dom dla wyżła. Ale błagam sprawdźcie dom. Ja tego wyżła widziałm fajny kontaktowy i bardzo przymilasty. Niech w końcu ma przyzwoite życie.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204814-Do-Adopci-poszukiwane-pies-psy[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']Siem grzecznie pytam co u Maślany... :mad:
A poza tym, jaki haski jest na kwarantannie? Coś mnie ominęło?[/QUOTE]
Maślana czeka na Ciebie , więc szybko przyjeżdżaj . I tyle :eviltong:.
huski był już w zeszłym tygodniu , przedostatni boks po prawej . mocno szczekał i się rzucał , tak że strach . wczoraj w sumie też się rzucał na początku , a potem nagle baranek do głaskania . chociaż jak ktoś inny przechodził , to znowu się rzucał . a potem znowu się przytulał do głaskania . byłam w szoku , bo specjalnie go nie oswajałam . przechodziłam kilka razy obok , cosik tam gadałam . i za którymś razem , bach i się daje głaskać . Zagadka to dla mnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia']Dziewczyny czy ten piękny wyżeł, który był na kwarantannie jeszcze jest w schronie? Jeżeli tak tu macie namiar na kogoś kto ma dom dla wyżła. Ale błagam sprawdźcie dom. Ja tego wyżła widziałm fajny kontaktowy i bardzo przymilasty. Niech w końcu ma przyzwoite życie.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204814-Do-Adopci-poszukiwane-pies-psy[/URL][/QUOTE]
weszłam . myśliwy z Wrocławia . No nie wiem . Dziewczyny co wy na to ? nasz Wyżeł naprawdę przytulaśny , taki do przytulania , a nie latania za zwierzyną .

Link to comment
Share on other sites

ja poddałam tylko temat. Też mi to przez myśl przeszło. Widziałam tego wyżła i bardzo mi się spodobał. Kochany psiak. A dałyście go na stronę wyżłów powiadomiłyście może miłośników tej rasy, Fundację od takich psów? Taki psiak się marnuje. Powinien mieć już swojego człowieka. Aż dziw że tak piekny psiak jeszcze tam jest. I nikt go nie chciał zaadoptować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...