Jump to content
Dogomania

Schronisko w Obornikach Wlkp - Rasowe i Kundelki potrzebne DS, DT i ogłoszenia !!


Tola^^

Recommended Posts

[quote name='Hala']Piesia a masz jeszcze jakies foty Maslanki?[/QUOTE]
Hala , ja nie mam żadnych zdjęć niestety :) . Ale może za tydzień jak bys była to byśmy jakieś jeszcze porobiły , te też są cudne :)
Mi się marzy żeby dziewczynom udało się stworzyć stronkę o której wczoraj w schronie mówiły , taką z [U][B][COLOR=red]wszystkimi naszymi psiaczkami .[/COLOR][/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia'] Dziewczyny , jak uda wam się stworzyć stronę o której wczoraj mówiłyście tzn tylko zdjęcia , opisy psów i aktualne informacje , bez komentarzy żeby się znów nie zrobił chaos , to dajcie tu znać i zaznaczcie może na pierwszej stronie ,że pytania i komentarze dotyczące psów można zamieszczać na tej stronie. No i nie wiem co z tą stroną właściwie , zostawiamy w takiej formie czy tworzymy nową i przeszłość zostawiamy za sobą ? . Przeszłość i te wszystkie niepotrzebne komentarze tutaj zamieszczane .[/QUOTE]

Ja zajmę się stroną tą nową o której piszesz ale to jutro. Dziś myślałam jak to ma wyglądać i już wiem jak ją zrobię :)
Moim zdaniem ten wątek można było zamknąć i otworzyć nowy bardziej przejrzysty i na bieżąco...
Lecz, najpierw trzeba by skopiować zdjęcia. To ja jak jutro będę tworzyć wątek gdzie będą tylko zdjęcia i opisy psów, to ten wątek cały przejrzę i skopiuje wszystkie najładniejsze zdjęcia i tam wkleję :)

Link to comment
Share on other sites

ja tak myślę....... że jak bede przyjeżdżąć, to np dwa dni wcześniej powiem wam, że bede... i wy wyznaczcie kilka psów do ogłoszeń. Iwtedy mi je pokażecie, a ja swoją uwagę skoncentruje na nich i porobię foty. Wy dacie opisy psów i wtedy ogłoszenia jakos ruszą.
Bo jak bede latać z aparatem po całym schronisku to nie ma sensu...
Czas musi być dobrze zagospodarowany. ;)

I wten sposób, za każdym razem będziemy mieć "kilka psów do przodu z ogłoszeniami"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']Ja zajmę się stroną tą nową o której piszesz ale to jutro. Dziś myślałam jak to ma wyglądać i już wiem jak ją zrobię :)
Moim zdaniem ten wątek można było zamknąć i otworzyć nowy bardziej przejrzysty i na bieżąco...
Lecz, najpierw trzeba by skopiować zdjęcia. To ja jak jutro będę tworzyć wątek gdzie będą tylko zdjęcia i opisy psów, to ten wątek cały przejrzę i skopiuje wszystkie najładniejsze zdjęcia i tam wkleję :)[/QUOTE]
Super , nawet nie wiesz jak się cieszę :):):) . A damy radę porobić super zdjęcia naszym wszystkim misiakom ? Tak bardzo bym chciała :):):)
I jeszcze marzę żeby nam się udało z tymi wizytami poadopcyjnymi . To już moja działka :):):)
I z utworzeniem skarbonki żebyśmy miały zapasik w razie pilnych potrzeb . To już zostawiam Cici , bo to ona sprawnie wymyśla i załatwia ostatnio sposoby na zapełnianie skarbonki :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']ja tak myślę....... że jak bede przyjeżdżąć, to np dwa dni wcześniej powiem wam, że bede... i wy wyznaczcie kilka psów do ogłoszeń. Iwtedy mi je pokażecie, a ja swoją uwagę skoncentruje na nich i porobię foty. Wy dacie opisy psów i wtedy ogłoszenia jakos ruszą.
Bo jak bede latać z aparatem po całym schronisku to nie ma sensu...
Czas musi być dobrze zagospodarowany. ;)

I wten sposób, za każdym razem będziemy mieć "kilka psów do przodu z ogłoszeniami"[/QUOTE]
I super :) . Hala zostaje specjalistką od ogłoszeń :):):)
A ja nadal jak natrętna mucha proszę o zdjecie mojego Miszka . Tylko nie mów że nie masz :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Ale się nie otwiera :( .
Tak sobie myślę , że niektórzy ludzie to nadmiar kasy mają i nie potrafią tego właściwie wykorzystć . Tysiąc złotych na rasowego psa wydają , nie wiem po co , a my tyle śliczności mamy za darmochę . Gdyby tak wzięli od nas jakieś cudo za darmo , a ten tysiąc zł na jakieś potrzebujące dziecko wydali , to uszczęśliwiliby dwa istnienia . Taki plakat można by było zrobić , może byśmy kilku ludzi uświadomili ile fajnego można w życiu zrobić jak się ma wolny tysiąc do wydania .

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie ja ostatnio rzadko bywałam w schronisku ale to nie znaczy że wyłączyłam sie z współpracy.. poprostu multum wszystkiego. Za tydzien bd z aparatem.. może jakiś zeszyt taki nasz by założyc? Gdzie bd pisac np imie psa, wiek, stosunek do psów itp. Skarbonka Azorka fajna rzecz ; ) może warto by założycna dogo taki wątek ? gdzie bd zapisywac te wpłaty wszystkie ?

co do plakatu możnaby zrobic kilka "projektów" i wywiesic min u weta u nas ; )
moge troche pogłówkowac z tym..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cicia1977']tak tak Twój Miszka - tylko Tola już chyba poszła nyny. [/QUOTE]

Tak, wczoraj Tola już poszła nyny :D

A tu zdjęcia Miszka:
[IMG]http://i53.tinypic.com/24yd6dc.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.tinypic.com/o931xd.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Angel a tb nie chodziło o Bobka? Taki bardzo podobny do Miszka, on w sobote jak poszłaś ze schronu poszedł do DT :)
[B]piesia[/B] ja kiedyś byłam kilka razy z myszką, na spacerkach do psów sie ładnie zachowywała ale wtedy jeszcze tak nei wariowała na wybiegu, z kolei jak szedł ktoś obcy z psem lub bez to ujadała strasznie.
[B]Hala[/B] a czy masz może fotki tego dużego psa co siedzi w izolatkach , taki czarny w łatki? chciałam się nim zająć w schronie, czy wiecie może czy ma już jakieś imie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']słuchajcie ja ostatnio rzadko bywałam w schronisku ale to nie znaczy że wyłączyłam sie z współpracy.. poprostu multum wszystkiego. Za tydzien bd z aparatem.. może jakiś zeszyt taki nasz by założyc? Gdzie bd pisac np imie psa, wiek, stosunek do psów itp. Skarbonka Azorka fajna rzecz ; ) może warto by założycna dogo taki wątek ? gdzie bd zapisywac te wpłaty wszystkie ?

co do plakatu możnaby zrobic kilka "projektów" i wywiesic min u weta u nas ; )
moge troche pogłówkowac z tym..[/QUOTE]
Angel , wiemy że się nie wyłączyłaś ze współpracy , bo przecież walczysz z naszymi bazarkami :) . Zeszycik fajny pomysł :) . jestem za tym żebys cosik takiego zrobiła :)
Nad plakatami też można się zastanowić . ja niestety nie nadaję się do tworzenia takich rzeczy , więc jak najbardziej możesz się zająć tworzeniem projektu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']łeee to on jest twój piesia ?
wczoraj pytałam kto sie nim opiekuje to mowili wszyscy ze nikt..ale ok niech bd twój ; )[/QUOTE]
miszka po prostu ostatnio tak się we mnie wtulił , że się w nim zakochałam i gdyby Cicia nie czuwała to pewnie już bym go brała do domku ;) , chociaż na tymczasik.
jak chcesz sie nim zajmować , to jak najbardziej , bo ja bym chciała ta przestraszoną dziewczynką po sterylce ( a swoją drogą czy ona ma w ogóle jakieś imię ? ) , grubiutka Manią , bo dla niej spacerki jak najbardziej wskazane i szajbniętą ;) Myszką . Więc Miszka niech będzie Twój :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szyna13222']Angel a tb nie chodziło o Bobka? Taki bardzo podobny do Miszka, on w sobote jak poszłaś ze schronu poszedł do DT :)
[B]piesia[/B] ja kiedyś byłam kilka razy z myszką, na spacerkach do psów sie ładnie zachowywała ale wtedy jeszcze tak nei wariowała na wybiegu, z kolei jak szedł ktoś obcy z psem lub bez to ujadała strasznie.
[B]Hala[/B] a czy masz może fotki tego dużego psa co siedzi w izolatkach , taki czarny w łatki? chciałam się nim zająć w schronie, czy wiecie może czy ma już jakieś imie?[/QUOTE]
Ja mam taką samą Myszkę w domu , więc mam doświadczenie z takimi szajbami , więc może spróbuję :) z naszą schroniskową szajbuską :)
Pytasz o tego Olbrzyma:crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Ale wyzwanie . Fakt że jest mocno przytulaśny i fajniutki , ale on chyba większy od Ciebie Szyna ;););) . Dasz radę ?

Link to comment
Share on other sites

Wątek informacyjny założyłam jak narazie są tam 2 psiaki, w miarę możliwości czasu będę tam dodawała więcej psów, lecz od razu wklejenie wszystkich jest niemożliwością.
Nie ukrywam też że fajnie by było gdyby ktoś pomógł mi w pisaniu tekstów o psach (lecz takich dłuższych co zawierają wiele informacji).
Później bym tylko wkleiła tekst, poszukała ładnych zdjęć i następny piesek wklejony , a ja mogłabym barć się za pisanie tekstu innego psiaka.
Każdy dodany pies będzie miał do dyspozycji jeden post.
Jeśli coś dopisac lub zmienic to napiszcie tutaj na wątku :)

Link:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205008-OBORNICKIE-psiaki-do-adopcji-watek-informacyjny-%28Nie-pisa%C4%87-na-w%C4%85tku%29[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']Wątek informacyjny założyłam jak narazie są tam 2 psiaki, w miarę możliwości czasu będę tam dodawała więcej psów, lecz od razu wklejenie wszystkich jest niemożliwością.
Nie ukrywam też że fajnie by było gdyby ktoś pomógł mi w pisaniu tekstów o psach (lecz takich dłuższych co zawierają wiele informacji).
Później bym tylko wkleiła tekst, poszukała ładnych zdjęć i następny piesek wklejony , a ja mogłabym barć się za pisanie tekstu innego psiaka.
Każdy dodany pies będzie miał do dyspozycji jeden post.
Jeśli coś dopisac lub zmienic to napiszcie tutaj na wątku :)

Link:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205008-OBORNICKIE-psiaki-do-adopcji-watek-informacyjny-%28Nie-pisa%C4%87-na-w%C4%85tku%29[/url][/QUOTE]
Tola . super stronka :):):) . Naprawdę o to właśnie chodziło :):):) . Z tekstami to najlepiej jak by każda z nas pisała Tobie o swoim podopiecznym , którego najlepiej zna .
A do tych które są niczyje trzeba dotrzeć i zacząć je lepiej poznawać , żeby można było o nich coś więcej napisać . Dla mnie fajnie by było gdyby przy każdym psie było imię osoby , która się nim zajmuje . I ważne żeby zapisywać przy każdym nowym mniej więcej datę kiedy przyszedł . Angel mogłaby to też zapisywać w zeszyciku .

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://img23.imageshack.us/i/dscf9993.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6492/dscf9993.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img713.imageshack.us/i/dscf9994j.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6691/dscf9994j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A ja mam małą prośbę do dziewczyn ;). Bardziej do Toli i Wali ;). Byście mogły czasem porobić zdj Bianeczce i Tami i je tu dodać? Bo bidulki nie są nigdzie ogłaszane a mi nie chcą się dodawać zdj wgl na stronach :(. Mnie długo nie będzie a chciałabym orientować się co z moimi dziewuchami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']Słuchajcie..a Maslanką ktoś sie zajmuje? Bo ja z chęcią się nią zaopiekuję.[/QUOTE]

Maślanką opiekuje się wolontariuszka Marzena, ale już od 2m-c nie było jej w schronisku.
Więc możesz ją brac na spacerki i się nią zajmowac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...