Jump to content
Dogomania

Schronisko w Obornikach Wlkp - Rasowe i Kundelki potrzebne DS, DT i ogłoszenia !!


Tola^^

Recommended Posts

dzisiaj zrobiłyśmy u cici spotkanie wolontariuszek . Plany co do wizyt poadopcyjnych już są . mam nadzieje że będziemy mogły ruszyć wkrótce z realizacją . mamy jeszcze inne plany ,ale potrzebujemy więcej wolontariuszek w schronisku ,serdecznie zapraszamy osoby chętne do pomocy :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']dzisiaj zrobiłyśmy u cici spotkanie wolontariuszek . Plany co do wizyt poadopcyjnych już są . mam nadzieje że będziemy mogły ruszyć wkrótce z realizacją . mamy jeszcze inne plany ,ale potrzebujemy więcej wolontariuszek w schronisku ,serdecznie zapraszamy osoby chętne do pomocy :):):)[/QUOTE]

piesia to ci od rana wspaniala wiadomosc:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']dzisiaj zrobiłyśmy u cici spotkanie wolontariuszek . Plany co do wizyt poadopcyjnych już są . mam nadzieje że będziemy mogły ruszyć wkrótce z realizacją . mamy jeszcze inne plany ,ale potrzebujemy więcej wolontariuszek w schronisku ,serdecznie zapraszamy osoby chętne do pomocy :):):)[/QUOTE]
ojej cos sknocilam,
moge na WP wymienic sie z wami doswiadczeniem i zawsze cos podeslac na bazarki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cicia1977']aaa już wiem który to piesek :-).Czy na tym jednym zdjęciu z Alanem to Ty Szyna? to już wszystko wiem i teraz świetnie Cię kojarzę:-)[/QUOTE]
Tak to ja :D ale nie patrzeć na to zdjęcie bo wyszłam strasznie :D

[quote name='piesia']dzisiaj zrobiłyśmy u cici spotkanie wolontariuszek . Plany co do wizyt poadopcyjnych już są . mam nadzieje że będziemy mogły ruszyć wkrótce z realizacją . mamy jeszcze inne plany ,ale potrzebujemy więcej wolontariuszek w schronisku ,serdecznie zapraszamy osoby chętne do pomocy :):):)[/QUOTE]
O to super :) Miejsmy nadzieje ze uda sie te wizyty doprowadzic do skutku. Ja oczywiscie zglaszam sie do pomocy;) Chętnie poszłabym na taką wizytę do Alanka, tak jak ci juz pisałam piesia na prv

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tia']Szyna ja słyszałam dzisiaj, że Alan wrócił do schroniska znowu, ale nie wiem czy dostałam dobre info...[/QUOTE]
Jak to wrócił? W sensie że go oddali?
A może im uciekł na spacerze bo piesia mówiła ze raz go spuścili w lesie i zwiał do schroniska i potem po niego przyszli....hmm nie wiem trzeba sie bedzie w sobote zorientować. Ale mam nadzieje że go nie oddali no....:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Rokita:
ROKITA Śliczna, czarna, ok.roczna suczka. Jest bardzo nieufna w stosunku do ludzi. Jest socjalizowana przez wolontariuszki. Kiedy już się oswoi z człowiekiem będzie na pewno najwierniejszym przyjacielem nowego pana. Do adopcji po sterylizacji.
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1127.jpg[/IMG]

Szarik
SZARIK Jest to 3-letni samiec.Strachliwy do innych psów, dlatego bardzo prosi o swój kochany, ciepły domek.
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1126.jpg[/IMG]

Hektor
HEKTOR Jest to 3-letni samiec. Jest fajnym śmiesznym psiakiem - długi na krótkich nóżkach. Trochę nieufny w stosunku do ludzi, ale na pewno w nowym domku szybko oswoi się ze swoim nowym człowiekiem.
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1125.jpg[/IMG]

Atos
ATOS To starszy piesek w wieku 7lat. Został kilka lat temu adoptowany ze schroniska jako szczeniak .Wrócił w 2011r.Bardzo lgnie do ludzi. Umie chodzić na smyczy. Jest towarzyskim psem, niekonfliktowy w stosunku do innych psów.
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1124.jpg[/IMG]

Dziadek
Dziadek, ok.10lat.Strachliwy do psów, ale bardzo łagodny dla ludzi. Może znajdzie się domek, który pokocha starszego już psiaka i podaruje mu ciepłą michę na ostatnie lata życia.
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1123.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia']Dziewczyny mam dom dla psa w typie onka. Dom w Poznaniu, wydaje się sensowny, będzie umowa przed adopcją. To nie ma być szczeniak, ale musi być przyjaźnie nastawiony do dzieci, tam jest trójka- najmłodsze ma 7 lat.[/QUOTE]

a może nasz Reksiu? toleruje dzieci jest spokojny. nadawał by się. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tia']a to ma byc sunia czy piesek?[/QUOTE]

Raczej pies. Na PW prześlę może mój mail i prześlijcie mi jakieś propozycje. Nie musi to być typowy onek, moze być mniejszy ale żeby z wyglądu przypominał onka. Pani zakochała się w naszym Kapoku, ale on poszedł już do adopcji. Ze Swarzędza nic nie mogę jej zaproponować, więc może od Was jakaś bida znajdzie fajny dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pola17']Hey :p w sobotę przyjadę z Milena z fundacji od malamutów sprawdzić zachowanie Gasa wyprowadzić psa i zobaczyć jaki jest
jest szansa dla< Gasa >:) :cool3::cool3::cool3::cool3:[/QUOTE]

o to świetnie że jest dla niego szansa :)

Link to comment
Share on other sites

Kajtuś znalazł domek ? !!!!!!!!! nie było mnie w ostatnią sobotę . ktoś wie coś więcej ?
mam nadzieję że uda nam się ruszyć z wizytami poadopcyjnymi . najpilniejsza dla mnie jest wizyta u krecika , bo jak pisałam wcześniej nie podobały mi sie dziewczyny które go brały .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...