Jump to content
Dogomania

Schronisko w Obornikach Wlkp - Rasowe i Kundelki potrzebne DS, DT i ogłoszenia !!


Tola^^

Recommended Posts

[quote name='Pola17']dziewczyny z Azorka wielka prośba do was rotka prosi o za be spieczenie psa poprzez nie wpuszczanie go na wybieg do innych psów i proszę was ja nie mam jak do was dojeżdżać tak jak bym często chciała ale zaglądajcie do niego proszę was bardzo pies ma szanse mieć super dom !!!!!!!![/QUOTE]

jutro bd w schronie takze dam zanc co i jak :) powie sie najwyzej zeby siedział w boksie bo fundacja go zabiera a nikt nie chce aby na wybiegu cos mu sie stało :) spokojnie załatwimy to

Link to comment
Share on other sites

Na pewno nie będzie na wybiegu bo ja już dawno mówiłam że go najprawdopodobniej fudacja wezmie a dokładnie wtedy jak pierwszy raz mi pola znać dałaś więc o to się nie musimy martwić:)A tym bardziej że jest trochę nie pewny do psów...
To trzymam kciuki oby jak najszybciej został wyciągnięty z Azylu...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kochane, mam do Was wielką prośbę. Całego wątku nie przelecę, a chciałam zapytać o dwie sunie takie terierkowate. Jedna to Frotka, druga Tina.

Fotki są tutaj :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/199599-obr%C3%B3%C5%BCki-dla-psiak%C3%B3w-z-AZORKA-!-DO%C5%81%C4%84CZ-SIE-DO-AKCJI-%29?p=16056775#post16056775[/url]

Napiszcie coś o nich? Ile lat mają, czy po sterylkach, jaki stosunek do innych psiaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Dziewczyny kochane, mam do Was wielką prośbę. Całego wątku nie przelecę, a chciałam zapytać o dwie sunie takie terierkowate. Jedna to Frotka, druga Tina
Napiszcie coś o nich? Ile lat mają, czy po sterylkach, jaki stosunek do innych psiaków.[/QUOTE]

Frotka jest średniej wielkości, to już staruszka ma około 12-13 lat a w schronisku przebywa od 2001roku..
Jest po sterylizacji. Bardzo lubi przebywać z ludźmi i dziećmi. Z innymi psami się zgadza, jest bardzo spokojna. W schronisku przebywa w pomieszczeniu z siankiem (jest tam z innymi małymi psami), bo bardzo marzła...
Frotka jest prze-kochana, bardzo łagodna, idealna dla osoby starszej...

A o Tinie widziałam że już ci Angel odpisała na bazarku dla naszych psów :)
W razie jakiś więcej informacji pisz, mogę też porobić im zdjęcia...

Link to comment
Share on other sites

mmay zaklepany hotel d dzisiaj, ktos miał go tam dowieźć, ale nie dostałam zadnych informacji, poza tym, ze do 15 psaik juz tam bedzie. Dowiedzialam sie przed momentem jak zadzwniłam omowic sprawe dostawy karmy. ktos wie, kiedy psiak moze trafic do hotelu? chcialabym zaplanowac dla niego termin kastracji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']No to świetne wieści. :) Dziewczyny, a jak bedziecie wiedzieć cos wiecej o hoteliku to dajcie znać. W sensie czy godny polecenia.[/QUOTE]

Hotelik dobry, od ponad roku mamy z nim kontakt, czasami trzymamy w nim nasze fundacyjne boksery szukające domu (Fundacja BwP). Byłam tam dzisiaj, widzialam psiaka. Fajna, uśmiechnięta mordeczka. Załapał się na smaczki :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...