Jump to content
Dogomania

Szczęśliwy TOPIŚ w SUPER DS.!!!!!!!!


AGA35

Recommended Posts

[SIZE=3][COLOR=navy]I jeszcze dzisiejsze wpłaty dla TOPIKA, za które ogromnie dziękujemy: :)[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=navy]szafranekm - 10 zł :)[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=navy]gosia.marta - 20 zł :)[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=navy]Aga35 - 20 zł (stała deklaracja za kwiecień) :)[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE]
[COLOR=#000080][SIZE=3][B]Tak się cieszę, że Topik ma szansę![/B] [/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000080][SIZE=3]On jest cudowny, cudowny! Ma takie śmieszne, odstające uszka, a pyszczek jaki milutki[/SIZE] ! :) [SIZE=3][I]Na zdjęciu Topik w hoteliku, a na kołderce resztki posiłku...[/I][/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#000080][URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020468.gif[/IMG][/URL][/COLOR]
[URL="http://i42.tinypic.com/2jg1ity.jpg"][IMG]http://i42.tinypic.com/2jg1ity.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy][B]Ostrzegam jednak lojalnie, że przyszły domek stały dla TOPICZKA ja sprawdzam. :eviltong:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy]Choćbym miała jechać do Szczecina! :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy]Adopcja zagraniczna - wykluczona (jestem takowej zdecydowaną przeciwniczką - ale niech się nikt nie gniewa, bo to mój prywatny osąd sprawy).[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy][B]TOPIK mi tak zapadł w serce, że nawet nie wiecie, jak bardzo...[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy]A dzisiaj okazało się w realu, że to wspaniały, grzeczny, potulny, kochany psiak.:loveu: Pręgowane, kundelkowe cudeńko!:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]


[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy]Nie pojmę nigdy, jak ktoś mógł Topika tak strasznie skrzywdzić...:-([/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy]PRZECIEŻ TOPIK JEST DO TULENIA, a nie do krzywdzenia![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja już wiem co mu się przyśni - czechosłowacka wilczyca w bikini! ;)
Dzwoniłam do dziewczyn w hoteliku i mam wieści.
Topik najpierw był grzeczny jak aniołek i bardzo zestresowany. Pilnował swojego kocyka. Bał się z niego zejść nawet żeby się wody napić. Potem przeszła koło niego Amara z cieczką, Topik nic. A potem poczuł czechosłowackiego wilczarza (pannę) bynajmniej nie w cieczce ale Topiś zrobił oczka jak talerzyki. Opuścił kocyk i poszedł... gwałcić... A że był znacznie mniejszy to dobrze mu wcale nie szło! :evil_lol: Panna go olała. No to wrócił pilnować kocyka :roll::lol: W każdym razie - miał jeden moment kiedy już mu się zebrało na amory!
Pani go dopieszczają, mówią, że na razie robi wrażenie wycofanego, ale w sumie to on ma dziś taki stres, że to wszystko nic jeszcze nie znaczy.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, zgosila sie do mnie pani z Niemiec, ktora chcialaby Topika. Teraz mieszka jeszcze w Saarland (to kurcze daleko) ale od 1.06 bedzie juz w Berlinie. Miala pieska uratowanego z Krety (ze srutem w ciele), wiec chcialaby pomoc jakiemus biedaczkowi i zakochala sie w Topiku :) Mam jej tel. ale chcialabym wiedziec, co wy na to i co mialabym sie wypytac ;-)

Link to comment
Share on other sites

Lakinia fajne informacje, przede wszytskim trzeba sprawdzić dom. Poznać właścicieli. Czy Topik mieszkałby w domu czy w budzie? Jak z ogrodzeniem? Ogólne podejście do psów, czy są dzieci itp...

Teraz doczytałam że Monika nie chce go wydać za granicę. Ale Berlin nie tak daleko zawsze można jechać i sprawdzić. Pamiętam że Elainfo tak zrobiła ze swoim znalezionym sznupem, sama chciała się przekonać no i pojechała i teraz chłopak ma cudowny dom.

Link to comment
Share on other sites

To byloby mieszkanie, chyba jest to mloda kobieta- ale jesli pies nie ma isc za granice, to nie ma co zawracac glowy dziewczynie...

Ja tylko myslalam sobie, ze do czerwca mozna by jeszcze Topika przygotowac w hoteliku i wtedy juz nie byloby problemu z wizyta w Berlinie... albo ewentualnie trzeba by poszukac kogos z tamtych stron, aby juz wczesniej sie spotkac :)

tak w sumie, to nie rozumiem... Joy znalazl wspanialych ludzi, o Zorze tez pyta sie fajna rodzina... dlaczego przekreslac kogos tylko dlatego, ze mieszka za granica?
Problemy moga sie wszedzie pojawic, takze w Polsce- inaczej nie byloby tych biedakow wyadoptowanych i pozniej gdzies znalezionych np. na granicy smierci glodowej... A o wielu ukaranych w zwiazku z umowami adopcyjnymi tez jakos nie slyszalam...( choc mam nadzieje, ze te rozprawy nie sa poprostu takie glosne i sady jednak szanuja "prawa zwierzat")... Tak, czy inaczej duzo zalezy od szczescia i wyczucia przy kontaktach z osobami bioracymi zwierzeta... same umowy niestety nie dadza 100% pewnosci... jak rowniez polski paszport :)

Tak wiec dziewczyny- prosze o decyzje- jezeli nie chcecie dawac za granice, powiem, ze terazniejsza opiekunka pieska zatrzyma na stale :)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od Fundacji,która pośredniczy...nie skreślajcie domu od razu,bo w Niemczech mają zupełnie inne podejście do psów,tam większość psów jest ceniona...Nie okłamujmy sie,Topik nie jest w typie ludzi,w PL nie ma dużych szans na adopcje,a skoro babka chce uratowac jakąś biede,to może warto ją sprawdzić...Paru dogomaniaków jest przecież z Niemiec

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...