Jump to content
Dogomania

Szczęśliwy TOPIŚ w SUPER DS.!!!!!!!!


AGA35

Recommended Posts

gosia. marta- cudownie, cioteczko!! ja tez mam słabość do pręgusków..
dodam,że watek bardzo "ogarniety", info podawane ne bieżąco, finanse tez ,nie trzeba sie domyslac - Topik,konkretne dziewczyny wzięły cię w swoje ręce![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/klatsch.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

no i tak powinny wyglądać rozliczenia, a nie jak na niektórych wątkach...
a co do pręgusków to utkwił mi w pamięci Pręgusek, który miał wątek na dogo, ale został zagryziony w schronisku [*]
dobrze że ten najgorsze ma już za sobą

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy]Powiem Wam szczerze - bardzo nie lubię wątków, gdzie rozliczenia są prowadzone za późno i niedokładnie. :-([/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy][B]Wysyłamy nasze ciężko zarobione pieniądze, a przecież nie mamy ich zbyt dużo...[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy]Każdy grosik darczyńcy TOPIKA jest na wagę złota i darczyńca będzie wiedział, co się z nim dzieje [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=navy](i z grosikiem, i z Topikiem)! :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Moniko z Katowic,

Dziekuje za zaproszenie na watek Topika. Jestem wstrzasnieta, tym bardziej ze bodajze 2 dni temu przeczytalam w wersji internetowej w kolejnej edycji Fakt - historie nieszczesliwego psiaka zakatowanego mlotkiem w bialy dzien na oczach przechodniow. Psiak zostal powierzony oprawcy przez pania idaca do szpitala i nie mogaca sie opiekowac dalej swoim psiakiem. Zaplacila mu 40 zl za wyszukanie domu dla psiaka..........Pies zostal uspiony ze wzgledu na liczne i glebokie obrazenia.......Pisze i trzese sie na wspomnienie :-(

Tu link do artykulu [URL]http://www.fakt.pl/Zabil-psa-mlotkiem-DRASTYCZNE-ZDJECIA,artykuly,67652,1.html[/URL]

Chcialabym jakos pomoc Topikowi - czy ktos wystawia bazarki? Jesli tak, chetnie przekaze kilka fajowych pluszakow przytulanek. Moge je wyslac tylko z NL, chyba ze ktos zaufa mi, wplaci pieniazki na konto Tofika i zaczeka na przyjazd pluszakow do PL, wowczas wysle je juz z kraju droga pocztowa.
Czy taka pomoc moze byc? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pliszko! W imieniu TOPIKA dziękuję z całego serca za bazarek!:multi::multi:
Zaraz w poniedziałek idę sprawdzić do banku wpływy.
Dla TOPIKA będę musiała się przełamać i wziąć internetowy dostęp do konta. :oops:
Od tygodnia panie w banku patrzą na mnie niezadowolone, bo codziennie przyłażę po stan konta i tytuły przelewów... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...