Jump to content
Dogomania

Szczęśliwy TOPIŚ w SUPER DS.!!!!!!!!


AGA35

Recommended Posts

[COLOR=darkgreen][B]:loveu: [COLOR=blue]Topik dziekuje wszystkim za podnoszenie wątku, a artystce Szarotce za ozdobne zdjęcie![/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=blue] :loveu: [/COLOR]
[COLOR=darkgreen][I][COLOR=blue]I wcale Was nie prześwięcę...[/COLOR][/I]:eviltong::eviltong:[/COLOR]

[IMG]http://i39.tinypic.com/35jciyv.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkred]Własnie dotarły wpłaty::loveu:[/COLOR]
[B][COLOR=darkred]transylwania - 10 zł :multi:[/COLOR][/B]
[COLOR=darkred][B]salibinka - 70 zł [/B](deklaracje - stała i jednorazowa) :multi:[/COLOR]
[B][COLOR=darkred]Monikra - 30 zł :multi:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]Kinia 1984 - 10 zł. :multi:[/COLOR][/B]
[COLOR=darkred] [/COLOR]
[COLOR=darkgreen][B][COLOR=darkred]Topik ślicznie dziękuje[/COLOR]![/B]:loveu:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ja też nic nie piekę, bo baba wielkanocna już upieczona, hihihi
więc jestem i ja u ciebie Topiku :)
Razem z jednym z moich ogonów, bo właśnie kocurrrek ładuje mi się na klawiaturę i brrr,brrr, grugi ogon, tym razem pies zazdrosny piszczy siedząc wtopiony w moje nogi, normalnie czasami mam wesoło. Reszta ogonów na szczęście wyleguje się na podwórku na trawce na słońcu :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue]Wiadomości smsowe - z ostatniej chwili - od KAGO, tej cudownej, nieocenionej Kasi, która teraz (bezinteresownie!!!:loveu: ) zajmuje się TOPIKEM w Warszawie:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue][I]" Topik ma się świetnie. Śmiga z 3 szczeniakami i Kostą po wybiegu. Zaraz zabieram Go na spacerek.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen][I][COLOR=blue]Ma abażur, zdejmujemy go na spacerek."[/COLOR] :multi::multi:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

a u mnie własnie czesto jest tak, że jak siadam do kompa, to ogony zaraz przychodzą, jeden mruczy, drugi chce się miziać, trzeci na klawiaturę włazi łapami i potem niestworzone rzeczy wychodzą, sunia akurat chce się bawić, kolejny pies akurat na dwór albo jeśc i tak w kółko :)
Ale, co ja bym bez tych ogonów zrobiła - dlatego wszystko im zawsze wybaczam, nawet jak prałam dywany dzień w dzień przez ok 2 miesiące aż w końcu jeden z dzikusków nauczył się że kuweta to miejsce na załatwianie swoich potrzeb a nie nowy dywan...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic'][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Wiadomości smsowe - z ostatniej chwili - od KAGO, tej cudownej, nieocenionej Kasi, która teraz (bezinteresownie!!!:loveu: ) zajmuje się TOPIKEM w Warszawie:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen][I]" Topik ma się świetnie. Śmiga z 3 szczeniakami i Kostą po wybiegu. Zaraz zabieram Go na spacerek. Ma abażur, zdejmujemy go na spacerek."[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

chciałabym to widzieć :) Topik rqadosny i bawiący się - ale jazda :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...