Jump to content
Dogomania

Poznań - znaleziony sparaliżowany po wypadku piesek - pomoc potrzebna


gonia72

Recommended Posts

[quote name='Agata,Sonia']Ok,to dobrze.Mroze nie uwzględniła mnie w swoim rozliczeniowym poście i myślałam,że wpłata nie doszła...[/QUOTE]

Niestety, jako, że przez pewien czas występowałam głównie i jedynie jako pośrednie źródło informacji i komunikacji pomiędzy tym wątkiem a bubą44 (tj. alinką), mógł wystąpić pewien poślizg czasowy i rozdźwięk pomiedzy stanem rzeczywistym a tym co umieściłam w poście rozliczeniowym. Za chwilę wyedytuję posta, w którym znajduje się wykaz wpłat i wydatków (str. 2 post nr 17) oraz oczywiście zamieszczę tam informację o wpłacie AgatySonii oraz o wpłacie GoniP. Dotarły również pieluchy od slay.

No i w związku z tym, że bubie udało się już zalogować, z przyjemnością zamienię się z głównego informatora w zwykłego internetowego kibca wątku Nikiego. :)
Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

najbardziej to mi żal tej kici po wypadku,musi siedzieć w klatce około 2 miesięcy ,prędzej dostanie na głowę ale narazie jest spokojna i spróbowała te przysmaki co dostałam od ciebie i zaskoczyła z jedzeniem bo już się martwiłam że nie dosyć ,że połamana to jeszcze nie je.Podobno czas leczy rany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata,Sonia']Co u psinki?[/QUOTE]

Zdjęcia i krótką relację z tego co nowego wkleiłam na tym wątku (post 31 strona 4), żeby niepotrzebnie nie dublowac postów i wątków:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180640-Potrzebna-pomoc-dla-pieska-z-paraliA-em-podkA-ady-pampersy?p=14353570#post14353570[/url]

Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...