Jump to content
Dogomania

LUCJAN vel TEDDY kaukaz-trzyłapek już od trzech lat jest szczęśliwy


monic jabłuszko

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Trafiłam tu dzięki IVV...dzięki ciotka!...choć stron niewiele,z czasem cięzko,napiszcie może historię chłopaka...a może jakiś tekst do ogłoszeń, streszczenie...z tego co widziałam szuka dt-madrego,konsekwentnego,odpowiedzialnego i cierpliwego...może warto porobić mu ogłoszenia i może uda się znaleźć taki domek- jeśli nie stały to choć tymczasowy.

[B]Napiszcie tekst do ogłoszeń...a może też wskażecie gdzie fotki,które się do tego przydać mogą.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Trafiłam tu dzięki IVV...dzięki ciotka!...choć stron niewiele,z czasem cięzko,napiszcie może historię chłopaka...a może jakiś tekst do ogłoszeń, streszczenie...z tego co widziałam szuka dt-madrego,konsekwentnego,odpowiedzialnego i cierpliwego...może warto porobić mu ogłoszenia i może uda się znaleźć taki domek- jeśli nie stały to choć tymczasowy.

[B]Napiszcie tekst do ogłoszeń...a może też wskażecie gdzie fotki,które się do tego przydać mogą.[/B][/QUOTE]


może uda się którejś cioteczke zbiorcze info zrobić...może przydałyby się ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

Teddy...wybacz,ale kaukaz nie odmówi innemu wielkopsowi...DZIĘKI!!!!


[SIZE=3][B]ZAJRZYJCIE do PSIAKA bernardyna/bernardynki,
KTÓRY[COLOR=Red] UJAWNIĆ SIĘ NIE MOŻE...[/COLOR]
potrzebujemy pomocy...PILNIE!!!![/B][/SIZE]

Deklaracje...pieniążki...bazarki...fanty na bazarki...rozpowszechnienie...WRZUCENIE NA PORTALE RÓŻNE...tłumaczenie nie rozumiejącym...WSZYSTKO POTRZEBNE PILNIE!!!

MAM ZDJĘCIA I POKAZAĆ NIE MOGĘ...bo ZNIKNIE!!!
Nie pierwszy i nie ostatni!

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/186636-Bernardyn_Bernardynka_-NIE-mog%C4%99-si%C4%99-UJAWNI%C4%86-bo-ZNIKN%C4%98%21_pomocy%21_-_dt_hotel_Zd%C4%85%C5%BCymy?p=14781918#post14781918"]http://www.dogomania.pl/threads/186636-Bernardyn_Bernardynka_-NIE-mog%C4%99-si%C4%99-UJAWNI%C4%86-bo-ZNIKN%C4%98!_pomocy!_-_dt_hotel_Zd%C4%85%C5%BCymy?p=14781918#post14781918[/URL]

Niech nie zniknie jak Leoś...mój Wódz Wielka Głowa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Teddy...wybacz,ale kaukaz nie odmówi innemu wielkopsowi...DZIĘKI!!!!


[SIZE=3][B]ZAJRZYJCIE do PSIAKA bernardyna/bernardynki,
KTÓRY[COLOR=Red] UJAWNIĆ SIĘ NIE MOŻE...[/COLOR]
potrzebujemy pomocy...PILNIE!!!![/B][/SIZE]
duuuzo ogloszen i duzo serca.....
teddy,znajdziesz dome chlopaczku:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...