Jump to content
Dogomania

LUCJAN vel TEDDY kaukaz-trzyłapek już od trzech lat jest szczęśliwy


monic jabłuszko

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Duble usuniete ;) Dzieki Natalko ;)
Jutro jade do Tedika, znow bedziemy probowali chodzic, tym razem na szelkach i jak cos bede go podtrzymywac ... Oczywiscie nakrecimy filmik jakis i zdjecia zrobimy ....
Daje mu 2 tygodnie, jesli to wina braku ruchu i zaniku miesni powinna byc choc lekka poprawa, jesli nic nie bedzie to jedziemy na Janosika na badania ... Musze wiedziec jakie sa prognozy ... Na ta chwile nie wydalabym go nikomu, bo tak naprawde nie wiadomo co mu dokladnie jest ....
Mam nadzieje, ze reakcja bedzie jeszcze wylewniejsza niz ostatnio i bede mogla sie wtulic w mordziaka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska25']Mam nadzieje, ze reakcja bedzie jeszcze wylewniejsza niz ostatnio i bede mogla sie wtulic w mordziaka ;)[/QUOTE]
A Tobie jedno w głowie - jak z Tedika zrobić prawdziwego misia ;)
Do tego chodzenia - tak głośno myślę - przydałby się jakiś ręcznik albo prześcieradło pod klatę, miałby większe podparcie.

Link to comment
Share on other sites

Przekładasz pod psem, w jego przypadku pod klatą, zaraz za łapkami, końce do góry i za nie podtrzymujesz. Może być cokolwiek, byle dość długie, bo misia kawałek jest. I nie za wąskie, żeby się nie wpijało w ciałko kochane.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje za pomysl, w sumie on raczej nigdzie nie zwieje, bo skoczny nie jest. To moze sobie dam spokoj z tymi szelkami i bedziemy chodzic na reczniku .... Smyczke do tego w razie czego ... Czyli nic nie trzeba wykrawac na lapy, tylko pod nim przelozyc .... Kurcze ze ja na to nie wpadlam ....

Mmd Dziekuje :)

Link to comment
Share on other sites

wiecie co, zeby go niesc na reczniku, to chyba sa 2 osoby potrzebne. Masakrycznie to wyglada, lepiej sie chodzilo na smyczy po korytarzu. Jak wychodzimy na dwor, on natyczmiast sie kladzie, przewraca. Nie wiem. w czw sprobujemy z Ania we 2. Ale tez na szelkach. Na czw skombinuje .... Jutro rozwine ....

Ale Tedi lizal mnie dzis 1 raz po reku. Dal sie wtulic w siebie. Calowalam go po glowce, cieszyl sie bardzo. Na poczatku, pozniej zarcie wymuszal. Zaczepial o glaska :D:D:D Ale wydaje mi sie, ze on jest pozniej zly na mnie, ze ide do innych psow .... Na koniec zawsze siedzimy .... dzis bardziej go masowalam, czesalam mniej, bo nie chcial wyraznie, to nie zmuszalam ... dredow nie wycinalam.

Wiecie ja chce z nim jechac na Janosika, ale musi mi ktos pomoc Mam golfa, mysle, ze nie da rady wysiasc z auta. Z przodu se nie zmiesci ... Nie wiem tez jak zareaguje na faceta. chodziaz on jest bardzo spokojny ....

dogo mi mega muli, moze jutro cos diopisze, bo chwilowo mam dosc, server is busy

Link to comment
Share on other sites

No tak, na ręczniku ciężko takiego olbrzyma w pojedynkę.
On się zachowuje jak Lucky, najpierw na dystans ze strachu, a teraz całowanie. Nie będzie Ci łatwo się rozstać.

W kwestii Janosika, jak nikogo nie znajdziesz to zawsze masz mnie, ale nie wiem, czy damy radę w dwie baby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska25']Mmd a nie myslalas, zeby do schronu sie u nas przytulic jako wolont. Wiesz Teddy to bylby bardzo happy gdyby mial 2 ciocie dochodzace ;)[/QUOTE]
Nie kuś ;) Dogomania daje mi poczucie, że nie wpadłam po uszy... a jak się przytulę do schronu to już po mnie.

Link to comment
Share on other sites

przyszłam do teddiego po banerku. nie wiem może jestem ślepa albo nie doczytałam jakie badania miał psiak robione. na stronie schroniska jest napisane że przydałyby się dokładniejsze badania. czy macie jakąś swoją zaufaną lecznicę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']nie znam tej lecznicy bo to nie moje rejony. ja swojego bąka leczę na rzgowskiej 205. słyszałaś o tej lecznicy?[/QUOTE]
Tak , znamy tę lecznicę -z niej uciekł ,przez nieuwagę personelu leczony pies, którego wcześniej koleżanki, dużym nakładem sił i czasu łapały po całym Olechowie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...