Jump to content
Dogomania

Przyjmę jednego kotka lub dwa na DT


AgusiaW

Recommended Posts

Zerknij na watek tego kota :) jeśli uznasz że mogłabyś się nim zaopiekować napisz:) jeśli nie, sporo tu kociaków w potrzebie:)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/180554-Mam-sparaliA-owane-tylne-A-apki-PotrzebujAE-DT-aby-przejA-AE-rehabilitacjAE-kocurek-A-owicki?p=14175296#post14175296[/url]

Link to comment
Share on other sites

już oglądalam tego kotka,jest śliczny i jeśli tylko ja miałabym decydować o tym jakiego kotka wezmę to bym go wzięla,ale rozmawiałam już wcześniej na ten temat z moim mężem i poinformowałam go że są kotki bez lapek itp i on stanowczo powiedzial ze kot ma być sprawny.Mieszkam z mężem więc muszę się z nim liczyc:(

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam tutaj: [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=106618[/url]
Kocurek Julek natychmiast musi opuścić dom, ponieważ jest męczony przez dzieci, a w dodatku rodziny nie stać obecnie na zapewnienie mu odpowiedniej ilości żwirku i jedzenia. Pomaga im ich znajoma, która też ma swoje zwierzęta i nie jest w stanie w 100% zapewnić Julkowi to, co jest mu potrzebne.
Czekam na odpowiedź :) Transport jak zawsze można znaleźć :D

Link to comment
Share on other sites

Dobrze,w takim razie Julek moze na mnie liczyć,tu go nikt nie będzie męczył.Piesek będzie u mnie jeszcze do czwartku ale jakby kotek wcześniej przyjechal myśle że nic mu nie zrobi,mial juz stycznosc z kotami i probowal sie z nimi bawic.To na kiedy znalazłby sie transport?no i czy kotek będzie z akcesoriami(miseczki,drapak,kuwetka)?bo jeszcze nic nie mam.

Link to comment
Share on other sites

Juz mnie ktoś pytal czy moze byc chory kotek,znaczy sie niepelnosprawny no i odpisalam ze moj maz zgadza sie tylko na sprawnego ale o kocim katarze z nim nie rozmawialam wiec dzisiaj to zrobie:)a ten katar sie jakos leczy?no i chyba o zarazeniu kocim katarem nie ma mowy?

Link to comment
Share on other sites

Porozmawiaj ;) Pada też podejrzenie na PP? Nie pamiętam już dokładnie, ale ten kotek też już gdzieś zniknął, także nie ma pewności, że jeszcze jest, a DT był mu bardzo potrzebny :( Dopytam dziewczyn. Jeśli chodzi i koci katar, to inne nieszczepione koty raczej się zarażą, jeśli chodzi o ludzi- to nie wiem. Nie wiadomo w dokładności co to dokładnie było. Tak, leczy się to o ile chyba nie jest za późno. A czy koszty leczenia też my musielibyśmy pokrywać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...