Jump to content
Dogomania

_DIEGO_Roczny bernardyn_ZBYT DŁUGO CZEKAŁ,ale MA JUŻ SWÓJ DOM!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 495
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To chyba o tego Diego chodzi ...
W każdym bądź razie - zadzwoniła do mnie Madallena i poprosiła, żebym znalazła i wbiła się na wątek Diego bernardyna i napisała, że:

[COLOR=Red] Ktoś do przedadopcyjnej wizyty w Łomiankach pod Warszawą, żeby sprawdzić, czy to dobry dom dla Diega - pilnie poszukiwany !!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zdrapka']To chyba o tego Diego chodzi ...
W każdym bądź razie - zadzwoniła do mnie Madallena i poprosiła, żebym znalazła i wbiła się na wątek Diego bernardyna i napisała, że:

[COLOR=Red] [B]Ktoś do przedadopcyjnej wizyty w Łomiankach pod Warszawą, żeby sprawdzić, czy to dobry dom dla Diega - pilnie poszukiwany !!![/B][/COLOR][/QUOTE]

bARDZO PILNIE,BO dIEGUŚ JUŻ NAZBYT DŁUGO W HOTELIKU SIEDZI...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Paulinko,a może miałabyś czas na kilka wątków warszawskich i bernardynich wrzucić...takie duże litery i na czerwono...:oops:[/QUOTE]
Szczerze mówiąc to chyba najprędzej szuka się wpisując w podpis, zamiast banerków, bo podpis zaraz po zmianie, zamienia się również na wszystkich wątkach na których się dana osoba odzywała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Z Łomianek jest Tosia2. ;)[/QUOTE]

Nooo, to dam znać Madallenie, że poszukiwana/poszukiwany namierzona :) Ona bardzo się cieszy, uważa, że to świetni ludzi po rozmowach z nimi i że wizyta będzie jedynie formalnością. Oby :) Trzymam kciuki !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Łomianki to niestety drugi koniec miasta. Jeżeli nie znajdzie się nikt z tamtych okolic
to dajcie znać.[/QUOTE]

Dziękuję Jo...jak zawsze w pogotowiu do pomocy:loveu:...dziękuję!
Jeśli coś nie wypali...a Madallena da znać sama lub przez Zdrapkę...skontaktuję się i podam nr telefonu do domku. Mam nadzieję,że szybko informację dostaniemy, czy Tosia2 może tę wizytę pilnie przeprowadzić.

Link to comment
Share on other sites

[B][quote name='Yana']ja pracuję w Łomiankach, mogę podjechać na wizytę po pracy[/QUOTE]

Ludzie kochani, jeśli to ma być ta Tosia2 ze sławnego wątku Milusia vel Jacusia, to ja apeluję o to, by zrobienie wizyty powierzyć osobie zaufanej i dokładnej - mam tu na myśli Yana i wolę poczekać aż Yana znajdzie na tą wizytę czas, bo wiem, że wynik tej wizyty będzie wiarygodny, a Diego będzie bezpieczny w swoim nowym potencjalnym ds.
Tutaj długi, choć ciekawy:razz: wątek Jacusia vel Milusia:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/106098-Niesamowity-psiak-Jacu%C5%9B-teraz-Bary..JU%C5%BB-W-NOWYM-DOMKU!!!!!/page102[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']ja pracuję w Łomiankach, mogę podjechać na wizytę po pracy[/QUOTE]

Dzięki Yano!Następna solidna firma!!!:loveu:
[B]Wysyłam już nr telefonu domku,żebyś mogła się skontaktować i umówić...OK?[/B]
Jeśli potrzebujesz jakieś info...wszystko prześlę na pw lub maila-wg życzenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico'][B]

Ludzie kochani, jeśli to ma być ta Tosia2 ze sławnego wątku Milusia vel Jacusia, to ja apeluję o to, by zrobienie wizyty powierzyć osobie zaufanej i dokładnej - mam tu na myśli Yana i wolę poczekać aż Yana znajdzie na tą wizytę czas, bo wiem, że wynik tej wizyty będzie wiarygodny, a Diego będzie bezpieczny w swoim nowym potencjalnym ds.
Tutaj długi, choć ciekawy:razz: wątek Jacusia vel Milusia:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/106098-Niesamowity-psiak-Jacu%C5%9B-teraz-Bary..JU%C5%BB-W-NOWYM-DOMKU!!!!!/page102[/url][/B][/QUOTE]

Z Tosią nie współpracowałam,a z Jo i Yaną tak i z obydwoma mam kontakt...i obie znam z działań,więc choćby dlatego poprosiłam Yanę o tę przysługę...bardzo się cieszę,bo bedę spokojna i o dziś i o jutro psiaka...
Dzięki bico...na wątek nie mam czasu wchodzić,ale ufam Twej informacji...a z powyższych powodów,podjęłam decyzję o zwrócenie się do Yany lub Jo...Yana ma bliżej niejako!
Dzięki wszystkim!!!
Diegulcu...TY TRZYMAJ KCIUKI!!!

Link to comment
Share on other sites

Przekazałam Yanie prośbę i nr kontaktowy do domku oraz rozmawiałam z domkiem uprzedzając telefon Yany...by miała wejście:lol:!...Domek czeka na telefon,teraz ma naradę i najlepiej by telefon był po 13-tej,ale jeśli trzeba będzie wcześniej, to pani oddzwoni!
Alem nagmatwała...ale Yana rozplącze!!:loveu:

Diegusiu...już miejmy nadzieję,że całkiem niedługo!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...