Jump to content
Dogomania

15letni!!Fokus dochodzi do siebie w hotelu.Potrzebne fundusze aby tam został !!


MyszkaMiki

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Emigrantka']Do negocjacji cen Teresa jest nie do pobicia.....

Trzymaj sie Fokus - zobacz ile ludzi sie o Ciebei martwi...[/QUOTE]

...no, to pora wyruszać do...negocjacji!
Fokusek potrzebuje bezpieczęństwa od już, a dobrze byłoby, gdyby miał jeszcze i dziewczyny blisko...i ich ciepluchne dłonie jeszcze bliżej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']a to juz w ogole, to w schronisku nie ma izoletek lub pojedyńczych boksów?,[B] bo jak czytam, ze on dalej siedzi z tym psem co go pogryzł to włos się na głowie jeży, ze nawet nie zostały rozdzielone[/B].[/QUOTE]

Dokładnie to samo poczułam...i dokładnie włos mi się zjeżył, a przerażenie spotęgowało!

Link to comment
Share on other sites

kochane cioteczki, coś te negocjajce za długo trwają i narażacie psa porządnie pod każdym względem, nie wydaje mi się aby można bylo dłużej czekać i też nawet nie wiadomo na co. Bardziej od głaszczących psika dłoni potrzebna mu jest opieka weta na miejscu, i super warunki. cena w hoteliku pod Koninem taka że chyba byłoby mniej za mnie. NIE MA ZA WIELE PIENIĘDZY A HOTEL ZA 450 PLUS KARMA TO WYCHODZI PONAD 600 ZL, DO TEGO OPIEKA WETA KONIECZNA DODATKOWO PLUS LEKI. TRZEBA PODEJŚC TRZEŻWO DO SYTUACJI.

Moja propozycja jest taka. Oborniki Śląskie , hotelik z ogrzewana podłogą , 300 złmc ale z bezpłatną, ciagłą opieką weterynaryjną na miejscu, (płatne tylko leki), plus karma jeśli macie jakąś konkretną przeznaczona dla psika w zwiazku z jego stanem. można sie umówić z p. dr. Gutem co do karmy . ODLEGŁOŚĆ JEST WIĘKSZA ALE I KORZYŚCI większe (ok 150 km) lepiej go jednak będzie "głaskał" sensowny wet.W RAZIE POTRZEBY GŁASKI NIE POMOGĄ A WET TAK. Cioteczki wszedzie się znajdą do wizytowania. poszukamy tych blisko hoteliku. miejsce na wszelki wypadek zaklepałam od już. wiec wybór należy do was.

jeśli sie zdecydujecie jutro psiak będziew ciepełku grzał tyleczek , bezpieczny od schronu. podać namiary?

Link to comment
Share on other sites

ok 150km.
W sumie nie aż tak daleko ...

Tylko jak zwykle będzie problem z transportem. Kasę myślę można by wziąć z tych tutaj zaproponowany tylko kto go zawiezie?? Ja niestety auta chwilowo nie posiadam bo umarło a naprawa pewnie z miesiąc jeszcze potrwa.

Czy ma ktoś propozycje odnośnie tego nieszczęsnego transportu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyszkaMiki']ok 150km.
W sumie nie aż tak daleko ...

Tylko jak zwykle będzie problem z transportem. Kasę myślę można by wziąć z tych tutaj zaproponowany tylko kto go zawiezie?? Ja niestety auta chwilowo nie posiadam bo umarło a naprawa pewnie z miesiąc jeszcze potrwa.

Czy ma ktoś propozycje odnośnie tego nieszczęsnego transportu?[/QUOTE]

Jeśli podjęłyście decyzję...wpisujcie w tytule,że szukacie transportu!
Wątek transportowy też warto odwiedzić i zobaczyć,czy ktoś tam nie jedzie...może i wątek założyć pilnie!
Jednak, nim zdecydujecie...zadzwońcie do hotelu obok siebie...cioteczki się znajda i dalej,ale prawdą jest,że po pewnym czasie mogą zniknąć...niejeden pies tego doświadczył i niestety doświadczy! Egzaltowane ciepłe dłonie,rzeczywiście mogą nie wystarczyć, ale już tych innych też może z czasem zbraknąć...początki zawsze są na hurrra...tłumy i deklaracje, ale z czasem to się kończy(wie o tym zbyt wiele psów na dogo!), a życzę Fokusowi by tego czasu miał aż tyle!
Wtedy przyda się Wasza bliskość...a 150km, to nie jest tak mało! Jeśli jeszcze transport szwankuje!
Spróbujcie jednak zacząć od telefonu do hoteliku w pobliżu i wynegocjować cenę do 400zł z karmą...może się uda!

Link to comment
Share on other sites

Myszka,szkoda, że w takim momencie "wirtualny opiekun" nie może pomóc..... chodzi mi o Michała, wszystko podane jak na tacy, a my znowu mamy jakiś problem.................

Zuzlikowa, przykra to sprawa, ale u nas nie byłoby i tak komu chłopaka głaskać[SIZE=1] (dobrze wiem co piszę)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']Tereso a jesteś pewna co do ceny w Obronikach ?, bo dziewczyny raz jak dzwoniły o onka z Dzierżoniowa to usłyszały 20zł +10 karma, więc co do 300zł to lepiej się upewnić trzeba i koniecznie porozmawiać z hotelikiem koło was , zeby wieczorem znać już ostateczną ceną.[/QUOTE]


Teresa jest super negocjatorem na ceny - jezeli tak pisze to tak jest bo napewno 10 razy sprawdzila i potwierdzila, nie takie znizki juz negoscjowala tam gdzie inni nawet 10 zl nie mogli znizki dostac ;)

Jezeli poleca tez to miejsce to znaczy ze miejsce jest dobre.

Teraz tylko szybka decyzja i jezeli ok to szukajcie transportu.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie Ata,więc jestem...
Mogę polecic hotel pod Poznaniem,blisko Obornik Wlkp. Strona internetowa [URL="http://www.stajennasfora.pl"]www.stajennasfora.pl[/URL].
Miałam tam zarezerwowane miejsce dla Binga,ale pojechał do ineego hotelu.Koszt pobytu wraz z wyżywieniem 450zł.
Mogę zadzwonic i zapytac czy jest jeszcze miejsce.
Jeżeli zdecydujecie się na ten hotel lub ten w Koninie to mogę pieska przetransportowac jeszcze w tym tyg.Jeżeli chodzi o dalsze wycieczki to niestety nie dam rady(wtajemniczeni wiedzą dlaczego...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...