Jump to content
Dogomania

15letni!!Fokus dochodzi do siebie w hotelu.Potrzebne fundusze aby tam został !!


MyszkaMiki

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z pracownikiem, niestety chłopak w piątek jedzie na kolejny zastrzyk.
Agata,Sonia ma przetrzymać miejsce w hotelu. Mam nadzieje, że się uda.
W piątek znowu będę dzwoniła i zobaczymy co dalej...............

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam od kochanego Fokusa.

Okazało się, że wcale nie ma 13 lat a 14 i 2 miesiące. Nadal siedzi w separatce, w porównaniu do tego co było poprzednim razem to teraz wygląda o wiele lepiej. nadal jest smutny ale jak wyciągnęłam rękę, żeby go pogłaskać to troszkę wysunął łepek, tak jakby chciał, żeby go głaskać.
Oczko ma nadal trochę czerwone ale wygląda sto razy lepiej. Uszka podnosił cały czas do góry.
Myślę, że jak już będzie pod dobrą opieką to baardzo szybko będzie z niego radosny psiak :)

Aha
Przy okazji pojechałam do weterynarza się dowiedzieć co i jak. Bardzo możliwe, że w sobotę rano Fokus może jechać :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Dla mnie dziwne jest to, że do puki nie interesowaliśmy się pieskiem, to nie za bardzo się nim .......... interesował, wiem, że psiak dostawał antybiotyk i nie było problemów z jego zabraniem. Aż tu w chwili wyciągnięcia go ze schronu (może to taki zbieg okoliczności) mówią nam NIE, ten pies nie jest do wydania, bo jest w trakcie leczenia. Zrozumiałabym jeszcze, gdyby warunki panujące w tym schronisku były odpowiednie.... ale niestety, nie ma ani jednego stale ciepłego pomieszczenia, do którego powinny trafiać zwierzęta na po zabiegach............

Wiem, że szefostwo czyta dogomanię, być może weterynarz również i mam nadzieje, że widzą, że nie kłamię .........
A w tej izolatce mógłby inny psiak przebywać, który nie ma tyle szczęścia co Fokus.

Czekam cierpliwie na wydanie Fokusa.[/QUOTE]

Rzeczywiście ta sytuacja jest dość dziwna!! Normalnie zastrzyki mógłby dostawać już w hoteliku, a tak siedzi i upada na duchu w schronie. Dla każdego jest oczywistym, że żaden pies nie czuje się dobrze w schronisku i na pewno nie służy to jego leczeniu.
Oby już niedługo!!!!

Link to comment
Share on other sites

Aha
Przy okazji pojechałam do weterynarza się dowiedzieć co i jak. Bardzo możliwe, że w sobotę rano Fokus może jechać :multi:[/QUOTE]
No to wreszcie jakieś światło w tunelu. Spróbuje jeszcze coś dorzucić do kasy na hotelik.
Oby udało się z tą sobotą. MyszkoMiki jestes niesamowita!

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej aby Fokus opuścił schronisko z samego rana, dobrze byłoby odebrać od weta kartę leczenia psa. Nie wiem, czy po tych zastrzykach można od razu pobierać krew, ale jesli tak to wet w Gnieznie przyjmuje w soboty do 12 tej.

Na psiaka czeka miejce w hotelu koło Szamotuł.

Link to comment
Share on other sites

Odebrać trzeba max o godzinie 10 gdyż pan Irek pracownik jest strasznie chory więc wolałabym, aby nie musiał dłużej siedzieć tylko położył się do łóżka.
Hotelik Fokusa jest w Piotrkówku, ok 4km od Szamotuł.

Jutro się okaże czy faktycznie może opuścić schronisko ale weterynarz mi mówił, że raczej nie powinno być problemów. Aczkolwiek różnie może być.

Jeśli droga powrotna była by przez Poznań lub gdzieś w stronę Kościana czy z powrotem do Wrześni to ja chętnie pojadę zawieźć Fokusa z kimś.

W ostateczności będę się starała załatwić samochód ale ma dość duży silnik bo ponad 2.0 więc transport drożej by wyszedł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alicja_g']Ja mogę pojechać ale rano ( najlepiej, żeby być we Wrześni po 8 jeżeli to możliwe). Musze być w Poznaniu przed 12. Czyli Fokus jedzie do Kariny tak??[/QUOTE]

Tak właśnie, tylko wcześniej było ustalene, aby dodatkowo go przebadać, pobrać krew, a nie wiem, czy po antybiotyku obraz krwi będzie prawdziwy ....

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][SIZE=5][COLOR=Black]Stan na 4 marzec 2010r.:
[SIZE=3]* Wpłata jednorazowa - Umka - 100zł
* Wpłata jednorazowa - Aimez_Moi - 30zł
* Wpłata jednorazowa - Bico - 50zł
* Wpłata jednorazowa - Malibo57 - 450zł
* Wpłata jednorazowa - Bros - 10zł
* Wpłata jednorazowa - Rencia42 - 40zł
* Wpłata jednorazowa - Ogonek2 - 20zł
* Wpłata jednorazowa - Ketunia - 450zł
* Wpłata jednorazowa - Emigrantka i Jane - 100zł
* Wpłata jednorazowa - Aneta - 40zł (niestety nie wiem jaki nick, ponieważ nie ma na przelewie)
* Wpłata jednorazowa - Amica - 10zł
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=5][COLOR=Black][SIZE=3]* Wpłata jednorazowa - Mroze - 60zł[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=Red][SIZE=5][COLOR=Black]
Wpłaty stałe - luty
[SIZE=3]* Bico - 10zł
* _Aga_ - 10zł
* [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=5][COLOR=Black][SIZE=3]Lilka1771 - 30zł
* Magenka1 - 10zł
* Agata51 - 10zł

[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=Red][SIZE=5][COLOR=Black]Wpłaty stałe - marzec
[SIZE=3]_Aga_ - 10zł[/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/COLOR] [COLOR=Red][SIZE=5][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

MyszkoMiki możesz mnie zapisac na stałe deklaracje na pewno jak na razie do czerwca (na razie po 10 zł)/ Zobacze jak bede stała z finansami, jeśli coś się poprawi, to będe mogła dorzucić coś więcej :)
Wpłate z marca możesz juz zapisac w deklaracjach stałych :)
Pozdrawiam amica ( Agnieszka Łódź)

Link to comment
Share on other sites

Dla chłopaka badania są ważne, bo może się okazać, ze na specjalistycznej karmie powinien jechać. A wet w Gnieżnie zawsze tańszy niż w Poznaniu !! To jest staruszek więc powinien być przebadany.
No i tak jak pisałam wcześniej, przydałaby się karta leczenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...