Jump to content
Dogomania

15letni!!Fokus dochodzi do siebie w hotelu.Potrzebne fundusze aby tam został !!


MyszkaMiki

Recommended Posts

Dzwoniła do mnie Ata,więc jestem...
Mogę polecic hotel pod Poznaniem,blisko Obornik Wlkp. Strona internetowa [URL="http://www.stajennasfora.pl"]www.stajennasfora.pl[/URL].
Miałam tam zarezerwowane miejsce dla Binga,ale pojechał do ineego hotelu.Koszt pobytu wraz z wyżywieniem 450zł.
Mogę zadzwonic i zapytac czy jest jeszcze miejsce.
Jeżeli zdecydujecie się na ten hotel lub ten w Koninie to mogę pieska przetransportowac jeszcze w tym tyg.Jeżeli chodzi o dalsze wycieczki to niestety nie dam rady(wtajemniczeni wiedzą dlaczego...);).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial]Ok, trochę jasniej wszystko wygląda.
A więc ....[/FONT]
[FONT=Arial]W chwili obecnej pod Koninem dysponują tylko miejscami w kojcu w budynku. Kojec jest ogrzewany sezonowo.[/FONT]
[FONT=Arial]Każdy pies przebywa w osobnym "boksie".[/FONT]
[FONT=Arial]Cena za dobę dla organizacji non profit zajmujących sie adopcjami na powyższych warunkach wynosi 15.oo PLN za dobę, dodatkowo dochodzą koszty leków.[/FONT]
[FONT=Arial]Psy oczywiście mają zapewnione warunki zbliżone do domowych tzn spacery wg. potrzeb, indywidulany wybieg zabiegi higieniczne.[/FONT]
[FONT=Arial]Jutro pani chciałaby podjechać do schroniska we Wrześni i obejrzeć stan Focusa.

A więc dzisiaj by musiała zostać podjęta decyzja gdzie Fokus jedzie
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

obejrzałam stronkę tego hoteliku koło POZNANIA. NIESTEY NIE MA TAM NIC NA TEMAT WARUNKÓW W JAKICH PRZECHOWUJE SIE PSY, żadnych fotografii oprócz psiaków. jest cena. wolalabym widzieć co i jak jak w przypadku wszelkich innych hotelików. INTERESOWAŁA BY MNIE RÓWNIEŻ SPRAWA WYŻYWIENIA. CO JEDZĄ PSY? gotowane czy karme suchą a jeśli to jaką. chętnie dołożyłabym nastepny hotelik do mojej bazy danych ale przy takich informacjach to raczej konieczne są jeszcze dodatkowe informacje.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że w tej sytuacji gdy pomoc jest Fokusowi potrzebna od zaraz najlepszym rozwiązaniem będzie ten hotelik pod Poznaniem, który podała Agata Sonia. Jest to sprawdzony hotelik. Jeśli będzie tam miejsce (jutro rano się okaże) to od razu jutro Fokus tam jedzie.
Potem będziemy już mogli spokojnie pomyśleć nad zawiezieniem go do Obornik Śląskich.

Hotelik pod Koninem bardzo fajny ale niestety nie możemy sobie pozwolić na to aby płacić za miesiąc 600zł biorąc pod uwagę to, że jest to piesek stary i nie wiadomo czy i kiedy w ogóle znajdzie dom.

A więc trzymajcie kciuki aby jutro poszło wszystko dobrze to jutro już będzie grzał dupkę pod dobrą opieką

Link to comment
Share on other sites

Fokus - na 1 stronie jest deklaracja jednorazowa od Jane.. nie znam jej ale przez inne forum (UK) wyslalam jej linka do Ciebie jak gadalysmy o psich bidach.. no i mi wyslala te £15 dla Ciebie... a teraz zajrzala do Ciebie znowu i pisala ze postara sie jeszcze cos Ci psia bido dac.....na przyszly miesiac na kwiecien...

Nie zna polskiego ale siedzi patrzy na ten Twoj piekny pyszczek i tez chce pomoc....

No to masz wielbicielke z UK chlopak.. jeszcze jedna :)

Trzymaj sie nam chlopak.

czekamy na wiesci od Myszki....

Link to comment
Share on other sites

Właśnie trwają ustalenia co do dzisiejszego wyjazdu. Dziś o 16 psiak ma trafić do weta, będzie odpowiednio przebadany, będzie miał pobraną krew. Być może będzie trzeba mu co nieco opatrzyć.
Dziewczyny pamiętajcie o dobrych tabletkach przeciwko robalom !!
Pcheł w schronisku raczej nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Nr konta do wszystkich wysłałam.

Zdjęcia już są, Strona, na której je dodawałam coś się knoci, wrzuciłam fotki na inną, mam nadzieję, że już będzie ok.


Sprawa Fokusika już wyjaśniona.
Miejsce w hoteliku jest. mam problemy z nogą i mam problemy z poruszaniem się więc zadzwoniłam do schroniska i poprosiłam aby Fokusa pan Irek przywiózł mi go do domu. Czekam na psiaka.

Na 16 jesteśmy umówieni u dobrego weterynarza i prosto stamtąd jedzie do hotelu :)

Link to comment
Share on other sites

Ata teraz też mam własnie w tym programie :)
Zdjęcia już są na pierwszej stronie.

Lacia a więc to Ty :)
Wczoraj właśnie z Atą rozmawiałam i mówiłam, że z tego wszystkiego to aż zapomniałam o Twój nick się spytać :)

Na dzień dzisiejszy Fokus jedzie do hotelu pod Poznań ale myślę, że jak się podkuruje i dojdzie do siebie to pojedzie do tych Obornik Śląskich. Stwierdziłam, że w takim stanie jakim on jest nie chce aby jechał tak daleko.
Więc pewnie skorzystamy z Twojej pomocy :)

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][LEFT]Nie ma problemu. Jakby co to po prostu dzwoncie. Wrazie czego podaje jeszcze raz mój Tel 603 716 582. Poza tym mogę również pomóc przy innych transportach w szeroko pojętej okolicy Poznań – Wrocław. Jak będą jakieś to dajcie znać..[/LEFT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Mysza, zle wstawiłaś zdjęcia , prześlij do mnie to je zmniejszę, nie bądz, uparta jak osioł:diabloti:
No dobra widzę, że poszłaś na łatwiznę, więc sama to zrobiłam :p

[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/610/oooooooooooooooooooooood.jpg[/IMG]

[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4631/wwwwwwwwwwwwwwww.jpg[/IMG]

[IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1437/tttttttttttttttttttttttj.jpg[/IMG]

[img]http://img220.imageshack.us/img220/6671/dsc08924n.jpg[/img]

Aga wystarczy, że skopiujesz tutaj te zdjęcia i wkleisz na 1ą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...