Jump to content
Dogomania

12 lat czekania. 12 lat i nic. Jenny i Cindy liczą na Nas. Jenny za TM a Cindy MA DOM


Cajus JB

Recommended Posts

[quote name='karolciasz28']Ale to nie przeszkadza w jeżdżeniu do schroniska! [/QUOTE]
I wtym, że bardzo pomagasz zwierzakom. :Rose:

Wklejam link do artykułu w Nowinach o wyroku skazujacym za pobicie psa
[url]http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120202/REGION00/70753879[/url]

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']Który rocznik ? Może mój :lol:[/QUOTE]

Kiniu, a Twój to który ? Czy dogadacie sie z Karolciasz na PW?
Bo ja swego to raczej nie chcę upubliczniać...;)

Kiniu, wchodzilaś może na link, ktory wkleiłam ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Tak Barb przeczytałam wszystko, chociaż jak dla mnie to wyrok marniutki,ale może coś ten chłop zrozumie.[/QUOTE]

Ale jednak wyrok. Tylko muszę doczytać czy wyrok jest prawomocny czy facet jeszcze może się odwoływać.
Od wysokości kary ważniejsza jest jej nieuchronność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']97 :) a Twój? :lol::lol:[/QUOTE]
95 :) w kotach darłowskich siedzę 3 lata- no prawie, 2,5. W maju/czerwcu minie 3 lata. Od małego broniłam zwierzów. Nie wiem, po kim to mam :p

edit: wiem, jak to jest z rodzicami ;) Ale spokojnie, czas zrobi swoje :cool3: moich tak już uwrażliwiłam na cierpienie zwierząt, że np. mama raz kazała mi zabierać prędko kota z działek, bo był chory, a mimo wszystko czasami jest problem ze wzięciem zwierzaka na DT... u mnie jest już jednak tak, że to ja decyduję o liczbie zwierząt w domu i czasami rodzice nie mają nic do gadania :eviltong: trudno, liczy się dobro zwierzaka :diabloti: a z resztą... 2 rezydentów została dlatego, że to właśnie rodzice nie chcieli ich oddać :roll: no... :roll: Przy Plamce powiedzieli mi, że jesli ją oddam, to sama też mam się pakować... :shake: Będzie dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']95 :) w kotach darłowskich siedzę 3 lata- no prawie, 2,5. W maju/czerwcu minie 3 lata. Od małego broniłam zwierzów. Nie wiem, po kim to mam :p

edit: wiem, jak to jest z rodzicami ;) Ale spokojnie, czas zrobi swoje :cool3: moich tak już uwrażliwiłam na cierpienie zwierząt, że np. mama raz kazała mi zabierać prędko kota z działek, bo był chory, a mimo wszystko czasami jest problem ze wzięciem zwierzaka na DT... u mnie jest już jednak tak, że to ja decyduję o liczbie zwierząt w domu i czasami rodzice nie mają nic do gadania :eviltong: trudno, liczy się dobro zwierzaka :diabloti: a z resztą... 2 rezydentów została dlatego, że to właśnie rodzice nie chcieli ich oddać :roll: no... :roll: Przy Plamce powiedzieli mi, że jesli ją oddam, to sama też mam się pakować... :shake: Będzie dobrze ;)[/QUOTE]
Ale zazdroszczę:lol: u mnie już mama "wyedukowana", z ojczulkiem jeszcze gorzej, ale po tym co przeczytałam uważam, że będzie dobrze:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Wypowiem się co do tematu schroniska. Schron jest bardzo dobry, warunki są świetnie zwierzęta traktowane są tak jak być powinny,a i kadra świetna z sercem dla nich. Dość dawno tam nie byłam, ale planuję się wybrać.[/QUOTE]

No i przecież masz stamtąd wspaniałego psa (wprawdzie Shelty jest u Twojej babci) ale dzięki Tobie.

Link to comment
Share on other sites

Z tatą mam jeszcze problemy, ale jakoś mi się udaje ;) Już od jakiegoś czasu staje też za mną mama, kiedy np. trzeba zawieźć jakiegoś kota do Koszalina, czy w inne miejsce. Mamuśka trochę ojca naciągnie, podjuszy i się zgodzi, hihi :lol: Na początku nie było tak łatwo. Z czasem zobaczysz też, że mając 17 jak ja, uda Ci się osiągnąć więcej poprzez rozmowę :) Bardziej się wycwanisz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Kiniu a jak Ty trafilaś na wątek Cindy i Jenny ? Chyba jeszcze nie pytałam ?[/QUOTE]
Sunie mi już kiedyś wpadły w oczy, ale nie byłam stałym bywalcem wątku. Chyba przez czyjś banerek albo FB tu trafiłam i postanowiłam, że nie, tak nie będzie. Sunie jeszcze w schronie, tak być nie może. Dlatego teraz tutaj sobie tak przycupłam i postanowiłam coś zdziałać. Co prawda 1 ogłoszenie, ale widać odzew był. Wiedziałam, że Bydzia się odezwie, czekałam tylko kiedy. Mam masę swoich kotów pod opieką, więc sunie niestety idą bardziej na drugi plan. Ale jak coś trzeba, to mogę ogłosić je na większej ilości portali, czy nawet załatwić pakiet 130 ogłoszeń. Tylko teraz jest mimo wszystko mało info. Szkoda, że nie ma tam jakiegoś wolontariusza z dogo. Łatwić pakiecik ?

Link to comment
Share on other sites

One miały w przeszłości ogłoszenia, allegro, no i wydarzenie na fb.
Niestety wszystkie allegra zostają usunięte w związku z nową ustawą o ochronie zwierząt i suńki rowniez usunięto.

Myslę, że wystarczy im zrobić w miarę możliwości kilka ogloszeń na jakiś popularnych portalach.
Ostatnio kilka zwierzakow, na ktorych wątkach bywam miało wypasione pakiety ogłoszeniowe i ani jednego telefonu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']One miały w przeszłości ogłoszenia, allegro, no i wydarzenie na fb.
Niestety wszystkie allegra zostają usunięte w związku z nową ustawą o ochronie zwierząt i suńki rowniez usunięto.

Myslę, że wystarczy im zrobić w miarę możliwości kilka ogloszeń na jakiś popularnych portalach.
Ostatnio kilka zwierzakow, na ktorych wątkach bywam miało wypasione pakiety ogłoszeniowe i ani jednego telefonu.[/QUOTE]
Wiesz, że tu masz po części rację ?
Ja ogłaszam swoje koty na zaledwie jakichś 10-15 portalach i mam odzew. Pakiety zamawiam wtedy, kiedy już naprawdę moje ogłoszenia nie działają, czy jak mam masę kotów i sama nie wyrabiam z ogłaszaniem. Jak będę miała chwilę, to ogłoszę sunie jeszcze na kilku stronach.

Słuchajcie, z tablicy jest odzew. Może ktoś napisze inny tekst do ogłoszenia, bo oni podwójne kasują i powrzucamy je na inne województwa ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']

Słuchajcie, z tablicy jest odzew. Może ktoś napisze inny tekst do ogłoszenia, bo oni podwójne kasują i powrzucamy je na inne województwa ?[/QUOTE]

Czyli sunieczki trzeba tam oglosić osobno ? A jest jakiś portal gdzie moga być ogloszone obie ? Pamiętam, że kiedyś były tak oglaszane. Przeszukam portale może jeszcze jakieś ogloszenia się zachowały.

Wiesz my nawet z tablicy ostanio nie mamy odzewu i to nawet na wyróżnione ogłoszenia :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Czyli sunieczki trzeba tam oglosić osobno ? A jest jakiś portal gdzie moga być ogloszone obie ? Pamiętam, że kiedyś były tak oglaszane. Przeszukam portale może jeszcze jakieś ogloszenia się zachowały.

Wiesz my nawet z tablicy ostanio nie mamy odzewu i to nawet na wyróżnione ogłoszenia :shake:[/QUOTE]
Chodzi mi o to, że nie mogą być wrzucone dwa takie same ogłoszenia. Przecież dwa psy mogą być, to żadna różnica. Nie może być chyba tylko taki sam tekst. Dubel.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam od p. Kierownika kilka zdjęć.
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg268/scaled.php?server=268&filename=imgp7061i.jpg&res=medium[/IMG]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg851/scaled.php?server=851&filename=imgp7096w.jpg&res=medium[/IMG]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg706/scaled.php?server=706&filename=imgp7097.jpg&res=medium[/IMG]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg835/scaled.php?server=835&filename=imgp7098.jpg&res=medium[/IMG]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg687/scaled.php?server=687&filename=imgp7101.jpg&res=medium[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28'][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg840/scaled.php?server=840&filename=imgp7102.jpg&res=medium[/IMG]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg339/scaled.php?server=339&filename=imgp7103v.jpg&res=medium[/IMG][/QUOTE]

One dalej sa tak samo ładne (sunie).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...