Jump to content
Dogomania

12 lat czekania. 12 lat i nic. Jenny i Cindy liczą na Nas. Jenny za TM a Cindy MA DOM


Cajus JB

Recommended Posts

[quote name='barb']Jeśli tak to raczej nie ma też możliwości na realną adopcje dwóch niemłodych pieskow. :shake:[/QUOTE]
Ale wiemy jak to jest... u nas też było kiepsko z kasą, ale naszej suni wyrósł guz i nikt nie patrzał na pieniądze, tylko ją ratowaliśmy. :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

sorki za off ale sprawa pilna zaglądajcie prosze
pies został zabrany z wielkiej biedy pilnie potrzebna pomoc dla psiaka
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/222147-Chudziutki-Maks-ca%C5%82e-%C5%BCycie-sp%C4%99dzi%C5%82-na-%C5%82a%C5%84cuchu-teraz-szuka-DS?p=18524469#post18524469"]http://www.dogomania.pl/threads/2221...9#post18524469[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Jasne. Tylko do czego mam przywiązać wagę?[/QUOTE]

No wlasnie Ciotki napiszczie Karolciasz co Was interesuje odnośnie suniek.
Ja myslę, że chyba aktualny stan zdrowia i kondycja pieków, czy biora jakieś leki, czego im potrzeba (oprocz domku oczywiscie).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']No wlasnie Ciotki napiszczie Karolciasz co Was interesuje odnośnie suniek.
Ja myslę, że chyba aktualny stan zdrowia i kondycja pieków, czy biora jakieś leki, czego im potrzeba (oprocz domku oczywiscie).[/QUOTE]
Dokładnie- jaki jest ich obecny stan zdrowia. I czy naprawdę nie można zabrać ich do jakiegoś hoteliku ? Bo obiło mi się o oczy, że Orzechowce nie wydają psiaków do hotelów ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']Dokładnie- jaki jest ich obecny stan zdrowia. I czy naprawdę nie można zabrać ich do jakiegoś hoteliku ? Bo obiło mi się o oczy, że Orzechowce nie wydają psiaków do hotelów ?[/QUOTE]

dokładnie- stan zdrowia, czy i jakie leki przyjmują
Czy DT, hotelik wchodzi w gre?, tym bardziej ,ze na stronie schroniska jest dział "DOMY TYMCZASOWE", więc na jakich zasadach ewentualnie wydaja psy do DT?
i do jakiego DT mogłyby iść- z psami, kotami, bez zwierząt itd

Link to comment
Share on other sites

[I]Cindy i Jenny nie są na lekach. Cindy czuje sie bardzo dobrze, u Jenny widać już starość, obecnie ze względu na niską temperaturę chodzi luzem i mieszka w budynku. Jednak nie zostaną wydane do domu tymczasowego, biorę pod uwagę dom stały, jeżeli się taki znajdzie. Jednak ze względu na stan Jenny będą mogły jechć do domu tylko niedaleko Przemyśla.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28'][I]Cindy i Jenny nie są na lekach. Cindy czuje sie bardzo dobrze, u Jenny widać już starość, obecnie ze względu na niską temperaturę chodzi luzem i mieszka w budynku. Jednak nie zostaną wydane do domu tymczasowego, biorę pod uwagę dom stały, jeżeli się taki znajdzie. Jednak ze względu na stan Jenny będą mogły jechć do domu tylko niedaleko Przemyśla.[/I][/QUOTE]

stały się nie znalazł i sie pewnie nie znajdzie,
co by przeszkadzał tymczasowy?, tym bardziej że i tak pewnie byłby dożywotni...
chyba nie mają sunie szansy na cokolwiek innego niż mają :(


A tak w ogóle, wie ktoś jakie to schronisko- jak tam mają zwierzaki? i jak jest z wolontariatem, że nie ma nikogo stamtąd na dogomani?

Edited by Kasia77
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']

A tak w ogóle, wie ktoś jakie to schronisko- jak tam mają zwierzaki? i jak jest z wolontariatem, że nie ma nikogo stamtąd na dogomani?[/QUOTE]

Zajrzyj na stronę [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']tą strone oczywiście znam, sama z niej wzięłam zdjecia suniek, które wcześniej tu wklejałam,
strona wygląda ładnie, ale to o niczym nie świadczy , strona to tylko strona[/QUOTE]

Ale wynika z niej że sa psy w dt - co prawda tylko trzy - jest nawet taka zakładka. Między innymi jest to ślepy staruszek Bubu - więcej można znaleźć w aktualnościach.
W Dt byla tez Kama, ktora ma już ds w Krakowie - mogę podać link do jej wątku na dogo.

Czyli jedne psy maja prawo do dt a inne nie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Ale wynika z niej że sa psy w dt - co prawda tylko trzy - jest nawet taka zakładka. Między innymi jest to ślepy staruszek Bubu - więcej można znaleźć w aktualnościach.
W Dt byla tez Kama, ktora ma już ds w Krakowie - mogę podać link do jej wątku na dogo.

Czyli jedne psy maja prawo do dt a inne nie :cool3:[/QUOTE]


a no właśnie, też nie rozumiem.... a widziałam wczesniej, że niby idą psy do DT.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']
W Dt byla tez Kama, ktora ma już ds w Krakowie - mogę podać link do jej wątku na dogo. [/QUOTE]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-Kamusia-zamieszkała-w-swoim-wymarzonym-domku-w-Krakowie[/url]!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']stały się nie znalazł i sie pewnie nie znajdzie,
co by przeszkadzał tymczasowy?, tym bardziej że i tak pewnie byłby dożywotni...
chyba nie mają sunie szansy na cokolwiek innego niż mają :(


A tak w ogóle, wie ktoś jakie to schronisko- jak tam mają zwierzaki? i jak jest z wolontariatem, że nie ma nikogo stamtąd na dogomani?[/QUOTE]
Wypowiem się co do tematu schroniska. Schron jest bardzo dobry, warunki są świetnie zwierzęta traktowane są tak jak być powinny,a i kadra świetna z sercem dla nich. Dość dawno tam nie byłam, ale planuję się wybrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Wypowiem się co do tematu schroniska. Schron jest bardzo dobry, warunki są świetnie zwierzęta traktowane są tak jak być powinny,a i kadra świetna z sercem dla nich. Dość dawno tam nie byłam, ale planuję się wybrać.[/QUOTE]

dziękuje i jedyne o co mogę prosić, to o wymizianie dziewczyn ode mnie,
strasznie mi do nich daleko, ponad 700km nas dzieli:sad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...