Jump to content
Dogomania

Jak Lavinia pozbyła się własnego psa... po cichu


Ksera

Recommended Posts

a o tatarku to tutaj mozna tylko pomarzyc...
samo mieso smierdzi na kilometr...czym oni zywia te przyszle befsztyki nie wiem- ale chyba hodowcy to wegetarianie...
chca kostumerow odzwyczaic...

i nie rozumiem jednej rzeczy- u nas jedzenie podacie waznosci spokojnie jakos trwa- tutaj mija data- i natychmiast wszystko sie psuje...NATYCHMIAST. warzywa, wszelkie przetwory...no po prostu koszmar.
nawet glupia marchewka wychodzi na spacer o wlasnych silach

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 647
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boniko no właśnie......oddałam psa po cichu do Banku, a oni w tym Banku go zdefraudowali i przerobili na pasztet !!!:angryy:

a ja po niego pojechałam, bo chciałam go poleconym listem wysłać do Krakowa, tam gdzie miłośniczki psów mieszkają, ale już tylko pasztet był, no to nie wysłałam !!!

ot, tragedia :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']Boniko no właśnie......oddałam psa po cichu do Banku, a oni w tym Banku go zdefraudowali i przerobili na pasztet !!!:angryy:

a ja po niego pojechałam, bo chciałam go poleconym listem wysłać do Krakowa, tam gdzie miłośniczki psów mieszkają, ale już tylko pasztet był, no to nie wysłałam !!!

ot, tragedia :placz:[/quote]

Powiedziałabym, ze za wykazaną skruchę byłoby Ci darowane, ale ..... pominęłaś szalenie istotną kwestię marchewki wyprowadzającej idący o własnych siłach majonez z pasztetem i ich udział w napadzie na bank :mad:

Link to comment
Share on other sites

jasne ,że da rade. Tylko się ciotka dowiedz, jak to teraz jest z kwarantanną, bo za moich czasów, to strasznie długo to trwało. Teraz ponoć się zmieniło wszystko, ale lepiej sprawdzić...

tak, tak, zjadłam nieświeżą marchewkę i dlatego pozbyłam się psa, bo mi w Banku powiedzieli, że to psu może zaszkodzić, przebywanie ze mną w tym stanie. A sami zrobili pasztet, no ! A ta marchewka to póżniej mnie przepraszała, ale ja się nie dałam , o nie !!! Taka jestem.

Katcherine, czy z pewnością dobrze wszystko przeczytałaś ???? Powtarzam, specjalnie dla Ciebie

[b] PASZTET [/b]
[b] PASZTET [/b] :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']jasne ,że da rade. Tylko się ciotka dowiedz, jak to teraz jest z kwarantanną, bo za moich czasów, to strasznie długo to trwało. Teraz ponoć się zmieniło wszystko, ale lepiej sprawdzić...

Katcherine, czy z pewnością dobrze wszystko przeczytałaś ???? Powtarzam, specjalnie dla Ciebie

[B]PASZTET [/B]
[B]PASZTET [/B]:diabloti:[/quote]
Ciocia my DAWNO po kwarantannie, wszystko zwarte i gotowe do przenosin...Tylko wredna glupia pancia dojechac w strone psa nie moze...
a to urlopu nie ma a to inne rzeczy na drodze wypadaja. A pies sie boi samolotu i niestety tak to wlasnie wyglada:(.

:diabloti: Pasztet...hmmm...czekaj ja cie UGOSZCZE PASZTETEM....:diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie zaglądałam długo do tego wątku, bo mnie zbrzydził! :cool1:
A teraz niespodzianka, miło, jedzeniowo, fajnie!
Pomyslałam, że nalezy zmienić tytuł ale potem stwierzdziłam, że
właśnie nie! Niech zostanie! Tytuł paskudny a rozmówki teraz fajne!!
:klacz: :klacz: :klacz: :klacz:
:knajpa: :eating: :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

=?ISO-8859-2?q?Odpowied=BC_na_post_=27Jak_Lavinia_pozby=B3a_si=EA_w=B3asnego_psa=2E=2E=2E_po_cichu=[IMG]http://poczta.onet.pl/0[/IMG]
20 Mar 2006,
U mnie powiadomienia o nowym poście w tym watku, od pewnego czsu tak wyglądają:lol: . Ciekawe dlaczego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1']=?ISO-8859-2?q?Odpowied=BC_na_post_=27Jak_Lavinia_pozby=B3a_si=EA_w=B3asnego_psa=2E=2E=2E_po_cichu=[IMG]http://poczta.onet.pl/0[/IMG]
20 Mar 2006,
U mnie powiadomienia o nowym poście w tym watku, od pewnego czsu tak wyglądają:lol: . Ciekawe dlaczego?[/quote]

Bo to wszystko element spisku z chodzącą do banku marchewką i pasztetem zrobionym z Lavinii przez jej psa :evil_lol:

U mnie też powiadomienia wyglądają tak samo :lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja myślę, że to małe zielone ludziki sie powoli dobierają do tego wątku...zrobią porządek z tytułem, potem zrobią porządek z autorkami....dalej z resztą oburzonych świętych krów...zobaczycie, będzie niezła zabawa !!!

Lagunko, wyzywam Cię na pojedynek - jak mogłaś posądzić mojego biednego maltretowanego przeze mnie psa, o przerobienie mnie na pasztet!!Muszę walczyć o jego honor, bo on biedaczek sam juz nie może - nie ma nóżek, ani ząbków, ani futerka :-(

proponuję walkę wręcz na marchewki, ewentualnie plucie zielonym groszkiem, albo zapasy w kiślu ( kisielu ??) Sama wybierz !!!

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny ( i panowie, zapomniałam !!), proponuję zrobić imprezę pt " jak Lavinia..." itd.

może w weekend, albo w przyszłym tygodniu

niedobra Lavinia może postawić jakąś flaszkę, ewentualnie coś nawet ugotować ( tylko nie PASZTET ! ), jeśli zadecydujemy, że impreza ma być w Łomiankach :-)

oczywiście zaproszone są wszystkie osoby z tego wątku nie biorące udziału w nagonce na Lavinię :evil_lol:

proszę o propozycje dot lokalizacji - może być w Łomiankach, może być w jakiejś knajpie, co kto woli

oczekuję propozycji :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']
oczywiście zaproszone są wszystkie osoby z tego wątku nie biorące udziału w nagonce na Lavinię :evil_lol:

[/quote]

uuu to zapowiada sie impreza bez tych "zyczliwszych" nie wydaje Wam sie kobitki ze bedzie nudno:p

chyba ze ktoras wpadnie i rozrusza impreze:mad:

moge wam podeslac do ugotowania wiewiorki sztuk 2 2 kocury smierdziuchy jako przyprawy i psa bez zebow a tak abyscie mialy smacznie

Link to comment
Share on other sites

oj kobieto nie wiesz co czynisz przeciez ja mam rozdwojenie jazni i defrauduje pieniadze a i na zwierzetach sie wyzywam...tylko czekac az powstanie temat jak to kolo dogomaniaczek zajelo sie znecaniem nad zwierzetami i ogolna defraudacja pieniedzy :D

Link to comment
Share on other sites

no właśnie dlatego jesteś zaproszona - nie dla nas panienki - niezdecydowanki i święte krowy i oredowniczki prawdy z tego tu wątku:shake: :shake:

my chcemy imprezy w zdemoralizowanym towarzystwie tych, co robią ze swych psów pasztety i jedzą okropne zagraniczne jedzenia i nie tolerują ciemnogrodu i bezinteresownej zawiści......:crazyeye:

tak !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']oj kobieto nie wiesz co czynisz przeciez ja mam rozdwojenie jazni i defrauduje pieniadze a i na zwierzetach sie wyzywam...tylko czekac az powstanie temat jak to kolo dogomaniaczek zajelo sie znecaniem nad zwierzetami i ogolna defraudacja pieniedzy :D[/quote]

Kostek, to jesteśmy w doborowym towarzystwie, bo ja mieszkam w melinie z bandą brudnych bachorów i kocham robić wokół siebie dużo szumu udając, ze pomagam zwierzętom ( w rzeczywistości tuczę je na sajgonki :diabloti: ). W wolnych chwilach wybieram puszki ze śmietników i handluję nimi na allegro, zeby mieć czym moją wygłodniałą bandę karmić :roll:
Nie wiem czy przy tak pracowitym trybie życie znajdę chwilę na spotkanie .... Muszę zajrzeć w grafik :razz: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

no to widzę, ze sama śmietanka towarzyska się na naszym spotkaniu zbierze !!!!!!! Już się nie mogę doczekać - powymieniamy poglądy o przerobie psów, bachorów, defraudacji i mieszkaniu w melinach, będzie bosko !!

Lagunko, a może w tej Twojej melinie pędzą jakiś bimber ?? przydałby sie na imprezę, razem z tymi sajgonkami, jeśli jeszcze są :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...