Jump to content
Dogomania

Lucky odszedł ...


Wunia

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='mmd']
Dzisiaj przeżyłyśmy chwile przedzawałowe - ok. 14 Ania miała zapytanie o Lakusia. Nawet bałyśmy się pisać zanim się nie wyjaśni. No i kicha, Lakuś się podobał, ale domek niestety - tylko na dworze, buda, no nie....[/QUOTE]
spoko...jeszcze domki będą sie o Niego biły:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']oj tak, oj tak ... a Ty ciocia jeszcze nie padłaś ?[/QUOTE]

Nie padłam. Ale zaraz padnę. Jeszcze wlazłam na wieczorny obchód.

Aniu, dzięki:) Jako darczyńca i sponsor Lakusia będziesz musiała nad nim czuwać z oddali. A jak wrócisz, a on się nie wyadoptuje, to Ci go osobiście przywiozę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Wuniu,ja mogę tylko 10zł stałych deklaracji...i przekażę jakieś fanty na bazarek dla mmd.[/QUOTE]
Oj Aniu :multi::multi::multi:
nie będę pisała, że Lakuś Ci dziękuje, bo to oczywiste, więc napiszę tylko, że deklaracja leci na pierwszą stronę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']optymizm po 23:00 - to tylko u [B]Lu[/B] :D:D:D:D[/QUOTE]
to się nazywa pozytywne myślenie i staram się to mieć włączone całą dobę...aczkolwiek teraz po winie to mam jeszcze wzmożone:evil_lol::evil_lol:, wiec wydaje mi sie, ze do urodzin mmd domek znajdziemy:evil_lol::evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']optymizm po 23:00 - to tylko u [B]Lu[/B] :D:D:D:D[/QUOTE]
O tak! I od samego rana tak samo:)

[quote name='fiorsteinbock']Lucky do Kikou? Tam jest nasza Saszka!
Chlopie, teraz raj przed Toba! Kikou kocha wszystkie psiaki i zaopiekuje sie Toba!
Qrcze, ciesze sie ogromnie!
Nie moge niestety dorzucic grosza :([/QUOTE]
Ale odwiedzaj śliczniątko:)
A skoro raj to dobrze - stopa życiowa mu się nie może przecież obniżyć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Lucky do Kikou? Tam jest nasza Saszka!
Chlopie, teraz raj przed Toba! Kikou kocha wszystkie psiaki i zaopiekuje sie Toba!
Qrcze, ciesze sie ogromnie!
Nie moge niestety dorzucic grosza :([/QUOTE]
Fior kofana, czuwaj ... mieć Ciebie i Giselkę przy boku to jak Zawisza Czarny z całą armią :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']to się nazywa pozytywne myślenie i staram się to mieć włączone całą dobę...aczkolwiek teraz po winie to mam jeszcze wzmożone:evil_lol::evil_lol:, wiec wydaje mi sie, ze do urodzin mmd domek znajdziemy:evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE]
No to gazem bo już blisko ;)
no, ja takiego proroctwa dla Gapcia i siebie bym nie chciała ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Lucky do Kikou? Tam jest nasza Saszka!
[/QUOTE]
Już zajrzałam sprawdzić, co za towarzyszka Lakusia jest, a tam biedna psica i taka kochana. Lakuś będzie zachwycony.

[quote name='Ellig']Tylko nie padnij w toalecie:)
[/QUOTE]
Jeden "szampan" Picolo sponiewierał nas okrutnie i teraz boję się iść do tojleta:)
[quote name='Wunia']No to gazem bo już blisko ;)
no, ja takiego proroctwa dla Gapcia i siebie bym nie chciała ...[/QUOTE]
O nie - do listopada i to końca jeszcze trzy pluszaki wyeksporujemu na DS:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Jeden "szampan" Picolo sponiewierał nas okrutnie i teraz boję się iść do tojleta:)[/QUOTE]
niedługo Ciocia z uwagi na dogo-eksploatację poprosimy o wybudowanie dla nas kojca z wygodami :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']niedługo Ciocia z uwagi na dogo-eksploatację poprosimy o wybudowanie dla nas kojca z wygodami :D:D:D:D[/QUOTE]
Czy mam jakies inne wyjcie awaryjne?:)

[img]http://4.bp.blogspot.com/_yCOlfi6mYoc/SrF0cjbGVHI/AAAAAAAAM5Q/7MYm4N8TmKY/s400/pies.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...