Jump to content
Dogomania

Lucky odszedł ...


Wunia

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='wojtuś']Wunia kochana :loveu: i ja jestem:)
ojej aż tyle stron - Rencia to 200 ?
Ale damy radę - wracam potem:)
W Krakowie dziś szczyt fali powodziowej - zobaczymy czy nas Wisła nie zaleje- wracam teraz do domu...
Buziaki dla Wszystkich:)[/QUOTE]

Eee tam 200:) Ostatnie 10-15 stron to chyba najbardziej aktualne sprawy.
Wunia, chyba masz przerąbane z tym streszczeniem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amica']Jestem na zaproszenie Wuni. Dziś postaram sie nadrobić lekturę. Byłam caly czas na etapie, tego że Lucky jest w DT i szukam stałego domku :([/QUOTE]
Bo założycielka wątku nie raczyła się pojawić i zaktualizować 1 post. Wygrzebałam jej telefon bo gdzieś tam na początku był, a ona powiedziała, że postara się zajrzeć. Wunia w końcu przejęła wątek i jak widać - Lucky nadal jest szczęściarzem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Zapisuje sobie na razie :)[/QUOTE]
Dzięki ;)
[quote name='fiorsteinbock']Pamietam Cie chlopczyku, od samego poczatku!
Pozniej nie zagladalam, przepraszam :(
Chwilowo moge wspierac tylko duchowo!
Wunia, dziekuje za PW[/QUOTE]
Dzięki, że przybyłaś ;)
[quote name='kamilawa']Wuniu, jestem. Ale zapewne już wiesz, że nie mogę wziąć maluszka na dt...
Ale będę z Wami :) Jak inaczej moge pomóc?[/QUOTE]
Pytaj, pytaj Kamiluś o domek ...
[quote name='argusiowa']i ja jestem na wezwanie:) rozumiem że potrzebny Tymczas na wczoraj? i Stały na przed przed przed...wczoraj hm...chwilowo mogę zaoferować allegro tylko takie jak naszych psiaków z Łowicza jeśli reflektujecie to zdjęcia plus opis psa plus dane kontaktowe osób zajmujących się psiakiem na maila [email][email protected][/email][/QUOTE]
zapisuję mailika, buziak ;)
[quote name='wojtuś']Wunia kochana :loveu: i ja jestem:)
ojej aż tyle stron - Rencia to 200 ?
Ale damy radę - wracam potem:)
W Krakowie dziś szczyt fali powodziowej - zobaczymy czy nas Wisła nie zaleje- wracam teraz do domu...
Buziaki dla Wszystkich:)[/QUOTE]
Witamy Kraków na Lakusiowej mapie Polski ;)
[quote name='amica']Jestem na zaproszenie Wuni. Dziś postaram sie nadrobić lekturę. Byłam caly czas na etapie, tego że Lucky jest w DT i szukam stałego domku :([/QUOTE]
Szukamy teraz DT dla Lakusia bo kryzysowa sytuacja nastąpiła ...

Link to comment
Share on other sites

Wuniu, ja nie znam watku Lucky'ego, wiem, wstyd, przepraszam...Jakbys mogla strescic jego losy i opisac go, tj. jaki ma charakter, stosunek do innych zwierzat, jak zachowuje sie w domku, moze ludziom byloby latwiej szukac domku dla Lucky'ego. Wiedzieliby co powiedziec przyszlym opiekunom. Tych 200 ponad stron to troszke duzo...Jestem z doskoku na watku, zaraz znowu mykam, obiecuje, ze wroce:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nemko']Wuniu, ja nie znam watku Lucky'ego, wiem, wstyd, przepraszam...Jakbys mogla strescic jego losy i opisac go, tj. jaki ma charakter, stosunek do innych zwierzat, jak zachowuje sie w domku, moze ludziom byloby latwiej szukac domku dla Lucky'ego. Wiedzieliby co powiedziec przyszlym opiekunom. Tych 200 ponad stron to troszke duzo...Jestem z doskoku na watku, zaraz znowu mykam, obiecuje, ze wroce:)[/QUOTE]

Aniu opisz Lakusia, plizzzz

Link to comment
Share on other sites

czy te slowa są nadal aktualne, czy Lucky nadal ufa czlowiekowi...?:(
"Opisuje ona Luckiego w samych superlatywach,[COLOR=black][FONT=Verdana] jako posłusznego, w lot chwytającego, czego się od[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] niego oczekuje, przyjaznego innym czworonogom psa. Tym samym [B]Lucky[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][B] zachwyca zarówno urodą jak i charakterem. [/B]Zrównoważony, oddany, delikatny,[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] ładnie chodzący na smyczy, zachowujący czystość w domu, nie niszczący[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] otoczenia, niehałaśliwy, a do tego dobry kompan podróży samochodem[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] urzeka kolejnych ludzi, mających z nim styczność."[/FONT][/COLOR]

P.s. Prosze podajcie numery stron,na ktorych sa zdjecia Lucky'ego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nemko']czy te slowa są nadal aktualne, czy Lucky nadal ufa czlowiekowi...?:(
"Opisuje ona Luckiego w samych superlatywach,[COLOR=black][FONT=Verdana] jako posłusznego, w lot chwytającego, czego się od[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] niego oczekuje, przyjaznego innym czworonogom psa. Tym samym [B]Lucky[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][B] zachwyca zarówno urodą jak i charakterem. [/B]Zrównoważony, oddany, delikatny,[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] ładnie chodzący na smyczy, zachowujący czystość w domu, nie niszczący[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] otoczenia, niehałaśliwy, a do tego dobry kompan podróży samochodem[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] urzeka kolejnych ludzi, mających z nim styczność."[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

wszystko się zgadza...do obcych na początku troszkę nieufnie,z lekką obawą podchodzi...ale bardzo chce być blisko człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[B]streszczenie[/B]
Lucky:
piesek znaleziony w Rawie Mazowieckiej pod mostem na początku lutego, podczas strasznej zimy, miał niedowład tylnych łapek. W Rawie został odłowiony dzięki zaangażowaniu wielu dogomaniaków (nie wymieniam co by kogoś nie pominąć) i przewieziony do Łodzi do kliniki Kalinowa, gdzie został zabezpieczony, rozpoczęto leczenie i przygotowany został do dalszej diagnostyki specjalistycznej. W klinice na Bemowie w Warszawie, gdzie w pierwszej wersji miał być operowany, został zabezpieczony opatrunkiem gipsowym co okazało się zupełnie wystarczające bez ingerencji chirurgicznej i przebywał dalej w Łodzi w klinice. Leczenie Lakusia pokrywała Fundacja Niechciane i Zapomniane w Łodzi z wystawionego na Lakusia allegro - za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Słońce na niebie się pojawiło, gdy Ania zaproponowała darmowy DT dla Lakusia w Białymstoku. Wspólnymi siłami (moimi, mojego TZ, mmd i Pana Janusza Orzechowskiego) Lakuś dojechał szczęśliwie z Łodzi do Białegostoku, do swojego Aniowego Anioła, gdzie Lakuś doszedł do siebie, został wychowany do zamieszkania w domu z innym psem i kotem nawet. Koszty leczenia Lakusia w Białymstoku pokrywała nadal Fundacja a tymczas był darmowy i tu zrobiłam największy błąd na świecie do czego się przyznaję ... z uwagi na stabilną sytuację finansową Lakusia zawiesiłam wpływ deklaracji stałych, żeby ulżyć kieszeni dogomaniaków ... W tak zwanym międzyczasie pojawiła się szansa na DS w Białymstoku, lecz z różnych (nie będę wymieniała) przyczyn niestety DS ten wymarzony, nie wypalił, więc Lakuś pozostał na DT u Ani. Ponieważ sytuacja osobista Ani się zmieniła i kończy się DT sytuacja Lakusia również uległa zmianie. Na wezwanie Ani, Fundacja zaproponowała tylko i wyłącznie kojec w Łodzi, na co ze względu na ewentualne powikłania pourazowe nie mogła się zgodzić ani Ania, ani nikt, komu na Lakim zależy, na czele ze mną. Lakuś formalnie nie jest fundacyjny tylko nasz dogomaniacki i musimy zrobić wszystko w szeroko rozumianym jego interesie, żeby zabezpieczyć mu DT, zgodny z jego potrzebami i dalej walczyć o DS.
Obecnie wysłałam PW ze wznowieniem deklaracji lecz nie wiem jaki będzie efekt tych działań ...
to wszystko ... na razie ...
Jeżeli cosik pominęłam to uzupełniać będę ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wapiszon']Czy mogę umieścić Lakusia na moim profilu na NK? Który tekst mogę wstawić, na kogo podać namiary i jak ściągnąć fotki z Dogo i umieścić na NK?[/QUOTE]
Tu jest gumtree, którego pilnuję na bieżąco
[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-piesek-szuka-domu-Pilne-W0QQAdIdZ204097218[/URL]
namiary na WiosnaA, są w tym ogłoszeniu.
Nie działam na NK, nie umiem powiedzieć jak wstawić tam, ale na pewno nikt go do tej pory nie wstawiał i to fajny pomysł.
[quote name='oska1983']A macie już jakiś dt na oku?[/QUOTE]
Prowadzimy rozmowy w różnych, na razie na pewno niczego nie ma, ale Lu_Gosiak miała popytać.
Szukałam też poza dogo, znalazłam na razie jeden - 28PLN za dobę nieźle sobie liczą...
[quote name='kamilawa']Czy chłopak ma gdzieś ogłoszenia? Jeśli tak to gdzie?[/QUOTE]
Ma allegro od Lu-Gosiak
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1038017466[/URL]
gumtree alegratke ode mnie
jakieś drobne tez robiłam, ale pod koniec kwietnia
Ciocia Polubek zrobiła i sa na str. 214 chyba.
Czekam też na BoUnTy, u której zamówiłam ogłoszenia na bazarku
Wcześniej były 1 maja zrobione z bazarku zuzki, tez zamiawiałam ja.
To chyba wszystko (z tych aktualnych), jeszcze cos szajbus pisała o odnawianiu starszych, ale nie wiem, co dalej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...