Jump to content
Dogomania

Lucky odszedł ...


Wunia

Recommended Posts

[quote name='mmd']Dostałam zwrot z Urzędu Skarbowego
Znak jakiś czy co?:diabloti:
[B]Wunia, jesteś wielka:)[/B]
Aniu, więcej fotek chcemy!!!![/QUOTE]
no teraz żeś mi dowaliła ... jeszcze w 38/40 jestem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Ra_dunia'].........., Gosiak chce wpadać (tylko wiesz - potem test ciążowy do wglądu jak na takim jednym wątku).
To ja sobie widzę już spokojnie mogę nach Sweden jechać jutro, bo Lakuś pod dobrą opieką ;)[/QUOTE]
ja wpadac:crazyeye::crazyeye::crazyeye:.....narazie nie zamierzam;):evil_lol:

super jest ta fotka:)
[url]http://images40.fotosik.pl/291/c7c19240ee44d9acmed.jpg[/url]

zaraz dodam nowe do allegro
LAkus ma duzo wejsc, ale na tym koniec, telefonow chyba nie bylo co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia'][SIZE=3][B]Wątek przejęty przez Wunia w dniu 17.05.2010r.
[/B][B]
tak było:
[/B]Biedactwo z Rawy Mazowieckiej-[COLOR=blue]Lucky [/COLOR]został już złapany i przewieziony do lecznicy w Łodzi. Piesek w stanie ogólnym jest strasznym, ostatkami sił próbował jeszcze przed nami uciekać, tak bardzo boi się ludzi, którzy wyrządzili mu straszną krzywdę...:placz::placz::placz: W klinice rentgen wykazał zwichnięcie kręgosłupa w odcinku piersiowym (między 11 a 12 kręgiem), nie ma na szczęście przerwania rdzenia kręgowego ale jest obrzęk rdzenia.
[/SIZE]

[CENTER][SIZE=4][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/258/aedbb639493ad0d6med.jpg[/IMG][/URL][/SIZE]
[B]teraz:[/B]
Lucky jest zdrowy!!!
Od 21 lutego dochodził do siebie u WiosnaA w darmowym DT

[B]tu bym wstawiła[/B] jakąś nową fotkę
17.05.2010 - [B][SIZE=3][COLOR=Red]Niestety, życie tak sie układa, że potrzebny nowy domowy DT, nadal szukamy DS oczywiście.[/COLOR][/SIZE][/B]
[/LEFT]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]
[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/FONT][/COLOR]


[SIZE=3][COLOR=blue]Uporządkowanie info o Luckym:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3]1. Oszacowany wiek 4 lata[/SIZE]
[SIZE=3]2. Waga ok. [B]19 kg[/B][/SIZE]
[SIZE=3]3. Wielkość powyżej kolana [/SIZE]


[CENTER][SIZE=1][B][B][FONT=Tahoma][COLOR=red]NIE POZWÓLMY ODEBRAĆ LUCKY'EMU NADZIEI NA ZDROWE, SZCZĘŚLIWE ŻYCIE!!![/COLOR][/FONT][/B][/B]
[B][COLOR=#ff0000]SPRAWMY, ŻEBY PSIAK ZASŁUŻYŁ NA SWE IMIĘ!
[/COLOR][/B][/SIZE] [LEFT]
[CENTER][B][SIZE=4]ON CZEKA NA NASZĄ POMOC!!![/SIZE][/B][/CENTER][/QUOTE]


Tak bym widziała 1 post - dużo się zmieniło
nie wiem czy dobrze, ale te starocie tam nie powinny już być

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']dokladnie...już się chce wpadać:)...[/QUOTE]
Gosiaczku... sama pisałaś ;) nie wypieraj się teraz :D

Samoloty latają... jeszcze :evil_lol: zawsze mogę wracać sobie pociągiem z Malmo przez Berlin... bagatela 10 godzin :cool1: Póki co przez Łódź niestety nie przewiduję :shake:
A... i szukam kogoś na wizytę przedadopcyjną dla "mojej" Karmelki - w Czerwińsku (okolice Płocka)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Tak bym widziała 1 post - dużo się zmieniło
nie wiem czy dobrze, ale te starocie tam nie powinny już być[/QUOTE]
no to jazda na pierwszą - zrobione ;) tylko zdjęcia jeszcze nie wybrałam ... bo się nie mogę zdecydować ... Aniu pomóż mi wybrać ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']a czy te deklaracje to aktualne są, czy jeszcze niektórzy się nie wypowiedzieli??[/QUOTE]
[quote name='mmd']chyba nieaktualne, a nie wiem czy to dobrze, że wygląda jakby miał 350 mies
ma 120[/QUOTE]
jestem w trakcie wysyłania PW ...
zaraz to jakoś rozgraniczę ...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black][U][B]saldo na dzień 17.05.2010: 700,oo
[/B][/U][/COLOR][FONT=Microsoft Sans Serif][COLOR=Black][SIZE=2][B]Deklaracje jednorazowe [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Microsoft Sans Serif][COLOR=Black][SIZE=2][B]po 17.05.2010r.[/B]
mmd - 500,oo
[/SIZE][/COLOR][/FONT] [LEFT][FONT=Microsoft Sans Serif][COLOR=Black][SIZE=2][B]---------------------------------------------------------[/B]
[B]Razem jednorazowych: 500,oo [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT] [/LEFT]
[COLOR=Black]
[/COLOR] [FONT=Microsoft Sans Serif][COLOR=Black][SIZE=2][B]Obecne po 17.05.2010r. deklaracje stałe[/B]
Wunia - 20,oo
mmd - 100,oo
Ellig - 10,oo - [I]wpłynęło[/I]
[B]---------------------------------------------------------[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Microsoft Sans Serif][COLOR=Black][SIZE=2]
[/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Microsoft Sans Serif][COLOR=Black][SIZE=2][B]Razem stałych 130,oo [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Black]
[/COLOR] [FONT=Microsoft Sans Serif][SIZE=2][B][COLOR=green][COLOR=Black]

======================================================================================
Deklaracje jednorazowe:
i tak dalej to co było...[/COLOR]
[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']A można stan obecny deklaracje i efekt końcowy na początek i wiekszymi
a co było jakąś gruba kreską;)[/QUOTE]
zrobione, tylko jeszcze kolorek na niebieski zamieniłam, bo regulaminowo [B]zielony[/B] zarezerwowany dla moderatora ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Dzięki, to niewdzięczna robota...ale staram sie pomagać[/QUOTE]
Dzięki za pomoc :loveu::loveu::loveu:
znam bardziej niewdzięczne zajęcia :eviltong::eviltong::eviltong:
całą resztę pozostawiam do jutro ... jeszcze tylko skończę te PW rozsyłać ... i chyba mam na dziś dość ... :grab:

Link to comment
Share on other sites

nie mogłam wysłać PW do Cioci [B]Emigrantki[/B], wysłałam mail, ale jeżeli któraś z Cioteczek ma inny kontakt z Emi to proszę o wykorzystanie w sprawie Lakusia ...
a teraz oddalam się do łóżeczka, bo zaraz padnę ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...