Jump to content
Dogomania

Lucky odszedł ...


Wunia

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Ra_dunia']Czyli czas na zmasowany atak ogłoszeniowy ;)
Bazarki ogłoszeniowe troszkę ostatnio leżą...a ja to tylko taka benerkowa jestem. Ale na pewno jakaś kochana cioteczka Lakusia poogłasza ;)
Mały ma allegro? I jakiś tekst do ogłoszeń?[/QUOTE]
Zrobiłam mu mega-wypasione gumtree, tzn. wyróżnione i dodane do tzw. galerii, ale galeria tylko na tydzień, finansowo nie podołam tak cały czas;) Od wczoraj 118 wejść.
[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-fajny-pies-dla-fajnych-ludzi-W0QQAdIdZ201101056[/url]
Allegro robiła Isadora, ale pewnie już nieaktualne.
A o banerek można poprosić? Zrobisz? Bo stary już bardzo nieaktualny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']ktory tekst mam wziasc??? i czy zdjecia te z pierwszego allegro moga byc??[/QUOTE]
Tekst najlepiej z tego gumtree które wrzuciłam, bo te stare są... stare:)
Fotek Lucky ma zatrzęsienie, na allegro był jeszcze chyba z gisem, a tu sa nowiutkie z ostatniego tygodnia, dwie, trzy strony wcześniej, mogę skróty powrzucać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']moze byc??
wyroznione, pogrubione, podswietlone - 20,50

[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1019360388[/url][/QUOTE]
No pewnie, że tak. Wielkie dzięki:)
Możemy liczyć na odnawianie jakby ta kolejka chęnych była mniejsza niż sobie życzymy? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']No pewnie, że tak. Wielkie dzięki:)
Możemy liczyć na odnawianie jakby ta kolejka chęnych była mniejsza niż sobie życzymy? ;)[/QUOTE]
noo jasne, ze tak...jakby nie bylo chetnych to lepiej myślę napisać nowy tekst i dodać nowe fotki...ale póki co sie tym nie martwimy, tylko czekamy na telefony:)

Link to comment
Share on other sites

Superowe allegro!
A jakby co, to tekścik do następnego napiszemy ;)
Ja bym tylko jedną rzecz zmieniła:[FONT=Arial][SIZE=2] [I]"mieszka [/I][/SIZE][/FONT][I][FONT=Arial][SIZE=2]od dwóch miesięcy w Białymstoku z suczką labradorką i kotem." [/SIZE][/FONT][/I][FONT=Arial][SIZE=2]na "[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][I]mieszka [/I][/SIZE][/FONT][I][FONT=Arial][SIZE=2]od dwóch miesięcy w domu tymczasowym w Białymstoku z suczką labradorką i kotem.[/SIZE][/FONT][/I][SIZE=4][SIZE=2]"
Przynajmniej nikt nie będzie się zastanawiał, dlaczego jego obecni właściciele chcą go oddać.
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Superowe allegro!
A jakby co, to tekścik do następnego napiszemy ;)
Przynajmniej nikt nie będzie się zastanawiał, dlaczego jego obecni właściciele chcą go oddać.
[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

A wiesz Ty co? Masz rację;) Dla mnie to oczywiste, a dla tego co czyta może nie.
Wunia mi wiecznie wytyka skróty myślowe:)

Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy z Lakusiem od weta.:-(
Nad ranem zaczął się krztusić jakby miał coś w gardle.Później jeszcze kilka razy.Kości nie jadł,myślałam ,że może lizał i kłaczek sierści (która ciągle jeszcze wypada)przykleił się.Skontaktowałam się z wetką telefonicznie,która zasugerowała że może to być kaszel.Jak leżał to wszystko dobrze,natomiast jak się ożywiał,a zwłaszcza na spacerkach bardzo go dusiło.Pojechaliśmy do lecznicy.Lakuś ma chore gardełko:-(.Dostał antybiotyk-zastrzyki i Thiocodin.Temperatury nie ma.
Na spacerach mocno ciągnie,dyszy i mógł nałapać zimnego powietrza.Jedzenia,wody,lodów nic zimnego nie jadł.Troszkę więcej dziś leży,ale je normalnie i pije.
U weta zachowywał się wzorowo!! (tylko wchodzić nie chciał,musiałam wnosić),gardełko pozwolił wetce obejrzeć dokładnie i ogólnie się zbadać także,osłuchowo czysto.
Wczoraj zamówiłam karmę i szeleczki,w których nie będzie się tak siłować na spacerze.Wcześniej konsultowałam z ortopedą odnośnie bezpieczeństwa chodzenia w nich,ze względu na przebyty uraz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Wunia mi wiecznie wytyka skróty myślowe:)[/QUOTE]
a bo jak się zagalopujesz to nawet ja czasami nie nadążam :diabloti::diabloti::diabloti:
a raczej mogę się nieskromnie pochwalić :evil_lol: że ogarniam Twój tok rozumowania :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA'].Lakuś ma chore gardełko:-( [/QUOTE]
ależ delikates delikatny ...
[quote name='WiosnaA'] Wczoraj zamówiłam karmę i szeleczki,w których nie będzie się tak siłować na spacerze.Wcześniej konsultowałam z ortopedą odnośnie bezpieczeństwa chodzenia w nich,ze względu na przebyty uraz.[/QUOTE]
ok, jak dojdzie to podaj mi Aniu na PW, mail lub tel. konto, na które będę mogła zrobić przelew ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...