Jump to content
Dogomania

Lucky odszedł ...


Wunia

Recommended Posts

Lakusiu kochany, trzymamy wszystkie kciuki i pazurki i co tylko się da :loveu:

[quote name='mmd']Dobrze się składa, że jesteśmy przy rozliczeniach.
Wuniu, proszę Cię bardzo z tych 500 mojego depozytu wyślij Ani 380 na kastrację, badania, które zapłaciła i RTG (bo tyle razem miało być)
a resztę czyli 120 na moje konto albo bezpośrednio tu (jak Ci wygodniej):
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/134196-%C5%9Al%C4%85sk-Psia-tragedia-po-roku-powr%C3%B3t-z-adopcji%21zbieramy-na-hotel-brakuje-210zl"]http://www.dogomania.pl/threads/134196-%C5%9Al%C4%85sk-Psia-tragedia-po-roku-powr%C3%B3t-z-adopcji!zbieramy-na-hotel-brakuje-210zl[/URL]!!!
tylko WAŻNE - z adnotacją, że to moja deklaracja za 6 miesięcy.[/QUOTE]
ciociu mmd, dyspozycje poleciały ;) 120,oo poleciało bezpośrednio do Aresa ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jesteśmy już w domu...Lakuś po kastracji...popiskuje biedaczek i nie wie co się dzieje...kołnierz przeszkadza bardzo.
Najważniejsze..zdjęcie rtg wykazało,że kręgosłup ładnie się zrósł.W następny piątek będzie prof.Adamiak-ortopeda i umówiłam się na wizytę,obejrzy zdjęcie rtg i porozmawiam o Lakusiu.Nasza p.doktor sugerowała,że Lakusia można traktować jak zdrowego psa,zobaczymy co powie ortopeda.
Później wstawię zdjęcie karty informacyjnej z dzisiejszej wizyty.

Link to comment
Share on other sites

Lakuś został jeszcze dziś zaczipowany.
Zapłaciłam za wszystko 386zł łącznie z badaniem krwi,ale p.doktor chyba zapomniała tu wyszczególnić,bo robione było tydzień temu.Jeśli trzeba to w środę poproszę aby wypisała takie zaświadczenie.
Tu wklejam link do dzisiejszej karty;

[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ecda9584e9e7cbb3.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Aniu na pocieszenie ... znalazłam swój post u Warsa po kastracji ... też byłam niewyspana ;) post był pisany o godz.1:12 :D:D

[quote name='Wunia']ja na dyżurze :) ale spokojnym :) śpi jak zabity :) dziś ma kołnierz, więc może przekimam troszeczkę :) Strasznie się na ten kołnierz gniewa i znowu patrzy na mnie tak ... tak jak tylko Wars potrafi ...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Moja nocka nieprzespana to nic strasznego...przypomniały mi się czasy jak dzieciaki były małe i każdy ruch słyszałam:lol:...Lakuś mało spał w nocy,trochę lepiej nad ranem,ale nie piszczał, nie rozrabiał...taki bardzo smutny i biedny...rozmawiałam teraz z wetką i niby wszystko jest normalnie....strasznie mi go szkoda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']Aniu na pocieszenie ... znalazłam swój post u Warsa po kastracji ... też byłam niewyspana ;) post był pisany o godz.1:12 :D:D[/QUOTE]
Ja znalazłam jeszcze dwa :diabloti::diabloti::diabloti:

[quote name='mmd']Wunia, o 7 spać? Matko-Polko, całą noc niańczyłaś dzieciaczka?[/QUOTE]
[quote name='Wunia']jakoś tak wyszło ... ale już wstałam :)[/QUOTE]

Liczę na współczucie i empatię za miesiąc ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Ja znalazłam jeszcze dwa :diabloti::diabloti::diabloti:
[B]Liczę na współczucie i empatię za miesiąc[/B] ;)[/QUOTE]
no proszę Ciocia mmd przekopała archiwum :razz::razz:
no i jasna sprawa, będę nawet Cię za rękę trzymała jeżeli będziesz sobie życzyła :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

szwy miał mieć wyjmowane po 10 dniach, ale wet zadecydował, że jeszcze 2 czy 3 dni potrzymać, ale goiło się piorunem, na 3 dzień było suchutkie i różowiótkie, ale Lakuś ma rozpuszczalne szwy, więc problem z głowy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...