Jump to content
Dogomania

Lucky odszedł ...


Wunia

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Człowiek sobie pojechał do Czech i wraca....... a tu taka niespodzianka:):):):):)\

Wszystkim zakręconym a maksa cioteczkom i wujkom dziękuję:):)I tym mniej też:)

A przede wszystkim owej Pani:)Dzięki Wam wraca wiara i człowiek sił nabiera o.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Szczęściarza i morda mi sie coraz bardziej uśmiecha :)
Dzisiaj u mnie skrzywdzona piękność się pojawiła... mam nadzieję, ze "skończy" jak Lucky
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186581-BIANKA-(prawie-HUSKY)-omal-nie-uduszona-przez-łańcuch-DT-pilnie-potrzebny[/URL]

Link to comment
Share on other sites

i ja sie podłaczam do zyczen:loveu::loveu::loveu:
MMD życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :)
Ania ze mną gadu gadu przez telefon, a tu swoją drogą majstruje:)
Gosiu dzięki za przepiękne życzenia:)

Koleżanka Wunia sprawiła mi prezent: dwa oprawione śliczne zdjęcia, na jednym jest mój smarkacz z Wuniową labcią, a na drugim... no kto? Lakuś oczywiście z labcią Ani:) Komentarz "Twoi chłopcy i ich dziewczyny" :evil_lol: Teraz w sypialni mam "rodzinne" zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak'][B]co za tydzien!!!!! wczoraj Gapcio...dzis Lakuś.....chcecie żebym alkoholiczka zostala????:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
Aniu masz ogromne serce :loveu::loveu: i powtórzę się, ten PSIAK wygrał los na loterii:multi::multi:
lepszego domu nie moglismy sobie wymarzyc....powiem po cichu, ze liczylam na to, zreszta chyba jak każda z NAS:evil_lol::evil_lol:,ze z czasem ten DT przemieni sie w DS
mmd to teraz nie wyobrażam sobie imprezy w Twoje urodzinki:cool3::cool3:[/QUOTE] nic dodać nic ująć. Jedyne co mogę zaproponować to wspólny alkoholizm w szczytnym celu. Zostanie to nam wybaczone. Zapraszam Gosiu na Malibu z bigosem :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']nic dodać nic ująć. Jedyne co mogę zaproponować to wspólny alkoholizm w szczytnym celu. Zostanie to nam wybaczone. Zapraszam Gosiu na Malibu z bigosem :-)[/QUOTE]
mniammm Malibu to nigdy nie odmowie:)...niestety na bigosik się raczej nie załapie, chyba, ze będzie to wersja bez mięsna czyli sama kapusta jak najbardziej:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']....
Koleżanka Wunia sprawiła mi prezent: dwa oprawione śliczne zdjęcia, na jednym jest mój smarkacz z Wuniową labcią, a na drugim... no kto? Lakuś oczywiście z labcią Ani:) Komentarz "Twoi chłopcy i ich dziewczyny" :evil_lol: Teraz w sypialni mam "rodzinne" zdjęcia :)[/QUOTE]
cos te Twoje oba chłopaki blondyny lubia:cool3::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']mniammm Malibu to nigdy nie odmowie:)...niestety na bigosik się raczej nie załapie, chyba, ze będzie to wersja bez mięsna czyli sama kapusta jak najbardziej:D:D:D[/QUOTE] Malibu z mleczkiem stawiam ja :p, a o bigosik wegetariański uśmiechnę się do synusia:lol:. Nie ośmieli się odmówić mamusi :evil_lol:. Tylko ustaw w końcu GPS na Kraków :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']cos te Twoje oba chłopaki blondyny lubia:cool3::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Nie mają wyjścia. Mojego tylko ta jedna toleruje i daje sobie nawet grzebać w pysku:) Czego on tam szuka, nie mam pojęcia ;)
A Lakuś też wyboru nie miał, chociaż teraz jak Ania mówi, z kotem są wielkimi przyjaciółmi. Z dziewczyną szlaban na widywanie się, chyba że chcemy małe Lakusie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']Malibu z mleczkiem stawiam ja :p, a o bigosik wegetariański uśmiechnę się do synusia:lol:. Nie ośmieli się odmówić mamusi :evil_lol:. Tylko ustaw w końcu GPS na Kraków :cool3:[/QUOTE]
ooo to synuś taka zdolniacha i gotowac umie??:)
[quote name='mmd']...... Z dziewczyną szlaban na widywanie się, chyba że chcemy małe Lakusie :evil_lol:[/QUOTE]
co za duzo to niezdrowo:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jeden Lakus w zupełności wystarczy;)

ja uciekam do wyrka:hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak'][B]ooo to synuś taka zdolniacha i gotowac umie??:)[/B]
co za duzo to niezdrowo:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jeden Lakus w zupełności wystarczy;)
ja uciekam do wyrka:hand:[/QUOTE] w końcu to 'szef kuchni' na pewno coś wymyśli żeby Cie zaspokoić :-)
Wiesz jakie on świetne rzeczy potrafi zrobić z cukinii i bakłażanu. Normalnie 'palce lizać" :-)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][IMG]http://kartki.onet.pl/_i/d/hyzyk.gif[/IMG]
[/CENTER]






[IMG]http://images.prezentuj.to/wielki-bukiet-kwiatow_duze-zdjecie_896.jpg[/IMG]



[IMG]http://republika.pl/blog_rh_4033216/5415973/tr/24urodziny.gif[/IMG]

no ciotka mmd wszystkiego dobrego
to kiedy ta ka(wunia) i pamiętaj zostawić mi kawałek torta bo ja wypadam na zajęcia miedługo


teraz mi się już nie wywiniesz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']i ja sie podłaczam do zyczen:loveu::loveu::loveu:
MMD życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego[/QUOTE]
Nie umiem tak pięknie pisać;) i przyłączam się do życzeń LU Gosiak:loveu:
Wszystkiego najlepszego Szanowna Jubilatko :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie, bardzo mi miło, naprawdę.

Właśnie wróciłam z budy, dostałam piąteczkę (z plusem), Wunia też bo wspólna robota (jak zwykle).
Teraz popijam bąbelki, które TZ serwował i idę dalej sprawdzić, który piesek dziś znalazł domek:)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję jeszcze raz wszystkim! Kochane jesteście:)

Do domków poszły dziś dwa pieski:) Jeden nie z mojego, ale drugi chyba mojego ogłoszenia:) To bardzo fajne uczucie, że jakiś psinek - tak małym kosztem przecież - znalazł domek:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...