Jump to content
Dogomania

Lucky odszedł ...


Wunia

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Ellig']Twoj Lakus , Twoj przynajmniej w duzej czesci, wybierz sobie cus:)[/QUOTE]
Mój był zawsze ogonek:)
A Ania robiła tak filmiki chyba, żebym ten ogonek mogła pooglądać.

Już kiedyś pisałam, że jeszcze w Rawie i później przez wiele dni on miał ten biedny ogonek wciśnięty pod siebie, taki biedny był.
A teraz - ogonek w górze, gęba uśmiechnięta, ach... żyć nie umierać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']No i [B]Ciocia Ra[/B] ten "a feeeeee" napój musi popijać :D:D:D:D
Wczoraj pewnie wszystko wypiła u Gapcia, a tu się okazuje, że zapas trzeba mieć :D:D:D:D[/QUOTE]

Cos jeszcze znalazlam, wystarczy dla Wszystkicj:)
[img]http://vom-fass.pl/images/nalewka/nalewka-likier_limonkowy-z_grappa-prezent_vomfass.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Jak Lakuś zostawał sam i wracałam do domu,to mąż mówił:lol:..."o mama wróciła,dziecko się cieszy".
Dziś jest Dzień Mamy!!



Dziękuję Wszystkim za ciepłe słowa pod moim adresem,za pomoc w ciężkich chwilach,za wsparcie duchowe.


DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W RATOWANIE LUCKIEGO!!!!!

TO WYJĄTKOWY PIES!!!

On zawsze będzie Was Wszystkich i mój!

Będę informować jak nam się żyje.

Link to comment
Share on other sites

A ja i ciocia Wunia musimy skończyć te nasze nieszczęsne studia i zrobić wizytę poadopcyjną:)

I jeszcze jedna rzecz, o której tu nie było pisane ostatnio, bo w tym wirze umknęło: sąsiadki, które chciały adoptować Lakusia, nadal go kochają, a Lucky chociaż mieszkać tam nie ma najmniejszego zamiaru to chętnie zachodzi codziennie na obiadki;) Panie robią mu różne dobre rzeczy, np. jeśli udko z kurczaka to bez skórki, bo niezdrowo. Dzisiaj była wołowinka.
To naprawdę raj dla niego. Ma kochającą Panią i jeszcze obok dwie... hmmm... babcie??? ;) które mu dogadzają.

Link to comment
Share on other sites

co za tydzien!!!!! wczoraj Gapcio...dzis Lakuś.....chcecie żebym alkoholiczka zostala????:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Aniu masz ogromne serce :loveu::loveu: i powtórzę się, ten PSIAK wygrał los na loterii:multi::multi:
lepszego domu nie moglismy sobie wymarzyc....powiem po cichu, ze liczylam na to, zreszta chyba jak każda z NAS:evil_lol::evil_lol:,ze z czasem ten DT przemieni sie w DS

mmd to teraz nie wyobrażam sobie imprezy w Twoje urodzinki:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']co za tydzien!!!!! wczoraj Gapcio...dzis Lakuś.....chcecie żebym alkoholiczka zostala????:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Aniu masz ogromne serce :loveu::loveu: i powtórzę się, ten PSIAK wygrał los na loterii:multi::multi:
lepszego domu nie moglismy sobie wymarzyc....powiem po cichu, ze liczylam na to, zreszta chyba jak każda z NAS:evil_lol::evil_lol:,ze z czasem ten DT przemieni sie w DS

mmd to teraz nie wyobrażam sobie imprezy w Twoje urodzinki:cool3::cool3:[/QUOTE]
Jeszcze Tolek w weekend ma domek znaleźć. Alkoholiczką zostaniesz po festynie :)

A w moje urodzinki to ja mam referat, ćwiczenia, później dwa wykłady i na deser 3 godz. ciurkiem po angielsku, w sumie 10 godzin. Dlatego to przyspieszenie jest mi bardzo na rekę;) W końcu to tylko 44 lata, a nie jakieś straszne 30 albo 40 :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Jeszcze Tolek w weekend ma domek znaleźć. Alkoholiczką zostaniesz po festynie :)

A w moje urodzinki to ja mam referat, ćwiczenia, później dwa wykłady i na deser 3 godz. ciurkiem po angielsku, w sumie 10 godzin. Dlatego to przyspieszenie jest mi bardzo na rekę;) [B]W końcu to tylko [/B][B]44 lata[/B], a nie jakieś straszne 30 albo 40 :evil_lol:[/QUOTE]
:ices_bla:A ja myślałam, że Cioteńka po 50-ce jest:scream_3::scream_3::scream_3::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RenW']:ices_bla:A ja myślałam, że Cioteńka po 50-ce jest:scream_3::scream_3::scream_3::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE]
i studiuje na Uniw Trzeciego Wieku ;)

cicho, te trzy dychy sobie czasem odejmuję, tu nie wszyscy muszą wiedzieć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...