Jump to content
Dogomania

Lucky odszedł ...


Wunia

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='mmd']NA żeś se zmieniła konstrukcję kopytka to inna rzecz, ale Cię naprawią, i tak większość jest cała, patrz optymistycznie[/QUOTE]
Dobra, już pisze, żeby zagadek nie było ...
dzisiaj rankiem wywinęłam orzełka w domu z takim efektem, że chyba się wzięła i noga mi się połamała, w najlepszym wypadku jest "pozwichana" ... palec u nogi sobie nastawiłam, ale ładnie puchnie i wygląda nieziemsko cała stopa ... po południu jadę i pewnie po gips ... a teraz mam mrożonki ;) marchewka z groszkiem Hortex :lol::placz::lol::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia'] ... a teraz mam mrożonki ;) marchewka z groszkiem Hortex :lol::placz::lol::placz:[/QUOTE]

U nas w modzie jest szpinak. :cool3:

[quote name='Wunia']chętnie, dziękuję :loveu:[/QUOTE]

Jak będę przejeżdżał. Podrzucę. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']U nas w modzie jest szpinak. :cool3:
Jak będę przejeżdżał. Podrzucę. :lol:[/QUOTE]
szczypak nie ... po pierwsze fe, a po drugie to najlepsza marchewka z groszkiem, bo długo trzyma zamróz i ładnie się rozkłada, tak otula chore miejsce ...
[quote name='mmd']Szpinak niedobry, bo się zbryla.
dobra jest też [B]włoszczyzna w paskach[/B]
To może ja zorganizuję szybciej pierniczka bo mój TZ właśnie dziś w Toruniu:)[/QUOTE]
a jeszcze lepsza [B]mrożona wołowina[/B] ... no ale to na guzy a nie na uszkodzone kopyto :diabloti::diabloti:

tak, tak pierniczka chcę, tylko gdzie ja tam będę dużego MMD po Toruniu ganiała za pierniczkami, poczekam na Cajusa :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Wuniu :-(.....trzymaj się!!
Lakuś Wszystkich pozdrawia serdecznie.[/QUOTE]
Trzymam się Aniu, teraz wszystkiego co mam pod ręką, bo inaczej bym upadła ... [B]jestem upadłą kobietą[/B] :diabloti::diabloti::diabloti:
Dzięki za Lakusiowe pozdrowionka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Wuniu :-(.....trzymaj się!!

Lakuś Wszystkich pozdrawia serdecznie.[/QUOTE]
Cześć Lakuś. W tym zamieszaniu z przeprowadzką jedno mi się podoba: znowu cie psie wymiętoszę (jak się dasz) ;)
nie całowałam też w uszko równiutko trzy miesiące, straszne...:)

[quote name='Wunia']Trzymam się Aniu, teraz wszystkiego co mam pod ręką, bo inaczej bym upadła ... [B]jestem upadłą kobietą[/B] :diabloti::diabloti::diabloti:
Dzięki za Lakusiowe pozdrowionka :loveu:[/QUOTE]
Koniecznie wpisz do profilu pod hasełkiem kim jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Gumtree wyróżnione
[url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-delikatny-przyjacielski-piesek-W0QQAdIdZ206290907[/url][/QUOTE]
koszt rozumiem wyróżnienia 20,oo tygodniowo, jak znajdę się w pozycji przypominającej pionową i przemieszczę się do tokena, to zlecę przelew ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']padłam, jestes mi krewna za czyszczenie monitora[/QUOTE]
Boziu ... Isadorka, ja tymi fakturami od Ciebie za monitor to zaraz będę mogła zacząć pokój tapetować :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']Boziu ... Isadorka, ja tymi fakturami od Ciebie za monitor to zaraz będę mogła zacząć pokój tapetować :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Ty się martw bo własnie sprawzam czy któras zapłacona i okazuje się zę jeszcze nie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ty się martw bo własnie sprawzam czy któras zapłacona i okazuje się zę jeszcze nie[/QUOTE]
bo to podlega umorzeniu z uwagi na małą szkodliwość społeczną :D:D:D a wszystko w szerokorozumianym i wyłącznym interesie piesków :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Gumtree wyróżnione
[url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-delikatny-przyjacielski-piesek-W0QQAdIdZ206290907[/url][/QUOTE]
poszedł przelew 40,oo czyli wyróżnienie na 2 tygodnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']poszedł przelew 40,oo czyli wyróżnienie na 2 tygodnie ;)[/QUOTE]

Osiągnęłaś pion. Dobrze jest:)
Tu też to musze napisać: udało nam się zorganizować spółdzielnię :diabloti:
Lu robi allegro, ja gumtree, Ty pilnujesz porządku i dbasz o przepływ ludzi i kapitału.
Może jeszcze chłopakom zrobimy wspólne konto, co? I kasę zapomogowo-pożyczkową, fundusz alimentacyjny (to nie, no bez jaj przecież), ubezpieczenie zdrowotne i ... najlepiej to kupic razem chałupę, co juz proponowałam i pilnować wszystkich trzech na zmianę każda miesiąc.:diabloti:

Witaj, Ellig, nie, nie jutro, w niedzielę, ale Lakuś pewnie już pakuje manatki.
Ania napisała mi w mailu (a nie wiem, czemu nie tu:)), że go wykąpała i [B]szyję mu wyszorowała[/B], bo jak napisała, chłopak w gości jedzie:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Osiągnęłaś pion. Dobrze jest:)[/QUOTE]
nie jest dobrze :(:(:(:(
[quote name='mmd']Tu też to musze napisać: udało nam się zorganizować spółdzielnię :diabloti:
[B]Lu[/B] robi allegro, [B]ja[/B] gumtree, [B]Ty[/B] pilnujesz porządku i dbasz o [B]przepływ ludzi i kapitału[/B].
Może jeszcze chłopakom zrobimy wspólne konto, co? I kasę zapomogowo-pożyczkową, fundusz alimentacyjny (to nie, no bez jaj przecież), ubezpieczenie zdrowotne i ... najlepiej to kupic razem chałupę, co juz proponowałam i pilnować wszystkich trzech na zmianę każda miesiąc.:diabloti:[/QUOTE]
ok, ok ... chałupa tak, tylko baaaaaaardzo daleko od ludzi ... Ania nam "przewęszy" okolice bezludne białostockie :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...