Jump to content
Dogomania

Lucky odszedł ...


Wunia

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Wunia']Ellig nakazała, żebym już tak odpoczywała, więc pędzę migiem do łóżeczka :D:D:D:D
[/QUOTE]
Wuniu, ale Ty nie masz tego czegoś, co ten słodziak ma w pozycji pionowej, nie da rady:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amica']Super, że udało się zorganizować hotelik dla Luckiego. Martwię się tylko finansami. Ja w tej chwili nie za bardzo mam jak pomóc finansowo. Jeśli tylko coś się u mnie ruszy z kasą to na pewno pomogę.[/QUOTE]
Amiczka ... będzie dobrze moja kofana ...
[quote name='mmd']Tu dyszka, tam dyszka i jakoś się uzbiera. Musi.
W czerwcu zmajstruję bazarek, później na żebry pójdę i jak trzeba będzie, [B]wyrwę diabłu spod ogona[/B];)[/QUOTE]
a co Ty chcesz diabłu urywać w rejonach ogona?????
[quote name='lilk_a']zapisuję , początek pamiętam , resztę doczytam ....[/QUOTE]
Dzięki Lileczko za przybycie :loveu::loveu::loveu: streszczenie jest w poście #2 :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']a co Ty chcesz diabłu urywać w rejonach ogona?????:[/QUOTE]
Coś ;) Byle cienko piszczał i coś zadeklarował, może być jednorazowo:)

[quote name='obraczus87']Cholera jasna no nie mam jak dac deklaracji :([/QUOTE]
Trudno, ważne że w ogóle jesteś ;)

[quote name='Ellig']mmd w akcji....
[/QUOTE]
O właśnie, dziękuję za zilustrowanie:)

[quote name='RenW']No.. zacięłam się na setnej...:D:D:D:D ależ emocjonalny ten wątek:-o;)[/QUOTE]
Bardzo. Tu było już wszystko: rozpacz, nadzieja, radość, szczęście, spokój i niepokój, kłótnie i wzajemne uwielbienie - jak w porządnym filmie:)
Najgorsza była ta głucha cisza, kiedy Lakuś stracił tymczas. No, ale przyszły w porę dobre duszki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Tylko co tam napisać? Aha, że jesteśmy w trakcie żebrania:)[/QUOTE]
no właśnie ... pomóż Szczęściarzowi w szczęściu, brakuje deklaracji ... a może rymowanka ... zaraz wymyślę rymowankę ... mam dziś twórczy dzień :)

Link to comment
Share on other sites

I tytuł wątku. Drugie zdanie - potrzeba ogłoszeń, a nie z tym DS, bo to wiadomo.
Ja kupuję na bazarkach, ale ponieważ robię stale wyróżnione gumtree - po 20 zyla tygodniowo i do tego allegro robione przez Lu - kolejne 20 co 13 dni - to widzę dno szkatuły - a gdzie inne psy, które usiłuję zasilać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']I tytuł wątku. [B]Drugie zdanie - potrzeba ogłoszeń, a nie z tym DS, bo to wiadomo.[/B]
Ja kupuję na bazarkach, ale ponieważ robię stale wyróżnione gumtree - po 20 zyla tygodniowo i do tego allegro robione przez Lu - kolejne 20 co 13 dni - to widzę dno szkatuły - a gdzie inne psy, które usiłuję zasilać?[/QUOTE]
tytuł zrobiony ...
będziemy brać z Lakusiowej skarpety na wyróżnienia i już ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']Szczęściarz szczęściem się osławił,
samotność i chorobę już z tyłu zostawił,
daj więc grosik dla Luckyego
potrzebuje wsparcia Twego ...[/QUOTE]

Fajnie, tylko bym tu zmieniła:
Szczęściarz szczęściem się [B]w[/B]sławił

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...