Jump to content
Dogomania

Bokser mix Pedro- bez palca, bez brody, bez domku... Czeka znów na dom w Milanówku...


Iza i Avanti

Recommended Posts

  • Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CZy Pedro był wyadoptowany ?? czy był na DT ??
Myślałam , ze był na DS więc co ma piernik do wiatraka z tą klatką ?? Ja kupując , biorąc psa , KUPUJĘ SAMA całe wyposażenie dla niego i nie wieszam przysłowiowych psów na wolontariuszach .
Żal tylko w tym wszystkim [B]PORZUCONEGO PEDRO :([/B]




Za to Sharunia która znalazła wyrozumiały domek prosi o zaglądnięcie na bazarek bo zbiera na zabieg
[url]http://www.dogomania.pl/threads/210298-CIUSZKOWY-bazarek-na-sterylk%C4%99-SHARUNI-do-07.07-godz.21i?p=17160252#post17160252[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Alu! Pedro był w DS....[/QUOTE]

no właśnie ....i to jest najsmutniejsze :( ....biorąc psa ponoszę wszelkie koszty( a więc i zakup klatki kenelowej ) i odpowiedzialność za jego LEPSZE życie ...:( , nie wyobrażam sobie z jakiegokolwiek powodu wykopać psa z domu , nie ma dla mnie tłumaczenia ...jedynym powodem może być śmierć właściciela bądź jego ciężka choroba ...innego powodu nie dopuszczam .Biorąc psa z problemami trzeba się liczyc z tym ze WSZYSTKO się może zdarzyć .... i trzeba umieć rozwiązać ten problem

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

[quote name='dycha']tak napadłyście na mnie, a ja się zobowiązałam szukać mu domu i jak widać nie ja osra... ten wątek i poszukiwania[/QUOTE]

Dycha! Nie przesadzasz trochę?

Nikt wątku nie olał, ale co tu pisać? Że Pedro nadal w schronie? Nadal bez szans na dom? Nadal każdy odwraca się od jego klatki? Że zimą znów będzie miał bródkę obmarzniętą?
Jak tak szukasz domu, to może powiesz z jakimi wynikami?

Link to comment
Share on other sites

Nie szukam bo nic się nie dzieje, nie ma wieści czy on nadal jest w schronie czy żyje w ogóle, nie wiem co pisać w ogłoszeniach, bo u mnie rzucał się na psy jeśli jakiś zawarczał, Reetje mówił, ze taki nie był, więc nie wiem co pisać w ogłoszeniach.
Ja przynajmniej śledzę wątek, a Reetje najwidoczniej nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Dycha! Nie przesadzasz trochę?

Nikt wątku nie olał, ale co tu pisać? Że Pedro nadal w schronie? Nadal bez szans na dom? Nadal każdy odwraca się od jego klatki? Że zimą znów będzie miał bródkę obmarzniętą?
Jak tak szukasz domu, to może powiesz z jakimi wynikami?[/QUOTE]

Dziwi mnie to że każdy w schronie się od niego odwraca, jak był u mnie to wielu ludzi się nim zachwycało i nikogo ta broda nie obrzydziła.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...