Jump to content
Dogomania

Bokser mix Pedro- bez palca, bez brody, bez domku... Czeka znów na dom w Milanówku...


Iza i Avanti

Recommended Posts

[quote name='Iza i Avanti']Przykład- Echo miasta (bez zdjęcia, jednorazowe)

Ceny ogłoszeń - wszystkie Pn Czw
standard 1[COLOR=#000000]4,64 zł 26,84 zł[/COLOR][COLOR=white]k[/COLOR]
kontra 39,04 zł 61,00 zł
ramka 29,28 zł 48,80 zł[/QUOTE]
No właśnie tylko jakie są ceny ze zdjęciem, bo w tych cennikach nie podają :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Iza i Avanti']Ze wszystkich ogłoszeń odpowiedzi 0! Słownie: ZERO!!!![/QUOTE]
Kurcze... :( Biedaczek :( Oby tylko się nie poddawać. W końcu znajdziemy dom, który na niego czeka.
Jak długo już go ogłaszacie??

A tak na marginesie: Sorry, że tak długo nie wpadałam do Pedrusia. Mam straszne urwanie głowy. Ostatnio zaniedbałam wiele wątków :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']Kurcze... :( Biedaczek :( Oby tylko się nie poddawać. W końcu znajdziemy dom, który na niego czeka.
Jak długo już go ogłaszacie??

A tak na marginesie: Sorry, że tak długo nie wpadałam do Pedrusia. Mam straszne urwanie głowy. Ostatnio zaniedbałam wiele wątków :([/QUOTE]


Jak długo? Allegro i gratkę ma od samego początku, jak pojawił się w schronie- czyli już prawie 2 lata. Pakiety ogłoszęn po różnych portalach były robione przez różne osoby w różnym czasie. W tej chwili ja utrzymuję pakiet 30 ogłoszeni- będę cały czas odnawiała. Ogłoszenia papierowe były rozwieszane w Wawie i okolicach chyba od samego początku... I nic :-( Jakieś telefony były, ale takie, że nie warto wspominać. Szans parę było, ale ludzie rezygnowali jak go zobaczyli na żywo... I siedzi biedak w Milanówku. Nie jest mu tam źle, ma super opiekę, ale nie ma swojego domku...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Iza i Avanti']Jak długo? Allegro i gratkę ma od samego początku, jak pojawił się w schronie- czyli już prawie 2 lata. Pakiety ogłoszęn po różnych portalach były robione przez różne osoby w różnym czasie. W tej chwili ja utrzymuję pakiet 30 ogłoszeni- będę cały czas odnawiała. Ogłoszenia papierowe były rozwieszane w Wawie i okolicach chyba od samego początku... I nic :-( Jakieś telefony były, ale takie, że nie warto wspominać. Szans parę było, ale ludzie rezygnowali jak go zobaczyli na żywo... I siedzi biedak w Milanówku. Nie jest mu tam źle, ma super opiekę, ale nie ma swojego domku...[/QUOTE]
O rany! To strasznie długo :( Biedaczek :(

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=7]P[COLOR=green]e[/COLOR][COLOR=yellow]d[/COLOR]r[COLOR=green]u[/COLOR][COLOR=yellow]ś[/COLOR] h[COLOR=darkorange]o[/COLOR]o[COLOR=darkorange]o[/COLOR]p[COLOR=darkorange]a[/COLOR]a[COLOR=darkorange]a[/COLOR]j p[COLOR=mediumturquoise]o[/COLOR] [COLOR=red]domek[/COLOR] [COLOR=blue]!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=7][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]
[LEFT][B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]P.S. Niedawno przedłużyłem Ci ogłoszenie na szerloku![/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

hmm... dziwne. Nie podlinkowuje Ci się ten banerek. Nie wiem jak zazwyczaj wstawiasz banerki w podpis, ale może spróbuj tak: zaznacz (podświetl) najpierw podlinkowany banerek z podpisu Izy i Avanti. Potem prawym klawiszem kliknij i jak pokarze się rozwinięcie to wybierz "Kopiuj". Nie "kopiuj link" ani nie "kopiuj obrazek" tylko zwykłe "Kopiuj". Potem idziesz do sygnatury i zwyczajnie wstawiasz to co skopiowałaś. Tak robiłaś czy jakoś inaczej?? Jeśli tak nie działa to możesz jeszcze spróbować podlinkować obrazek samodzielnie. Czyli kopiujesz link na pierwszą stronę wątku i idziesz do sygnatury. Obrazek w sygnaturze już masz, więc tylko go zaznaczasz (podświetlasz) i klikasz ikonkę wstawiania linku nad edytorem. Pokazuje się okienko. Wstawiasz tam skopiowany link i klikasz OK. Powinno działać.

Link to comment
Share on other sites

Biedny słodziak :(
Czy mogę poprosić o jego zdjęcie w pełnym rozmiarze na maila? Jest dostępny w moim profilu.
Mam sąsiadów, którym w zeszłym roku bokserka odeszła za TM, wiem, że Pan domu powoli się skłania ku wzięciu młodej bokserki ze schronu, ale może skusi się na Pedra... Nigdy nic nie wiadomo...
A może znajdzie kogoś, kto chciałby go wziąć. Powieszę plakacik na jego klatce. Tylko do kogo podawać kontakt?

Od razu mówię, że mała szansa, żeby nie narobić nikomu nadziei, ale trzeba próbować...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę nieśmiało zauważyć, to takie hopanie nic nie da. Owszem jest na górze, ale...

Dobrze byłoby wkleić kilka nowych zdjęć, coś o nim napisać... Bo osoba wchodząca na wątek czyta pierwsze posty, gdzie są zdjęcia, a potem końcówkę, czyli... samo hopanie. Żadnych nowych informacji, zdjęć, nic zupełnie, tylko hopanie.

Jeśli kogoś uraziłam, to z góry przepraszam, to tylko taka moja subiektywna uwaga.

Czy mogę to zdjęcie w pełnym formacie na maila? Bo nie doczekałam się go do dziś...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy na dogo działa teraz kasowanie postów, jak nie, to może warto poprosić moda o skasowanie wszystkich "hop". Wątek się skróci, bo 13 stron to zdecydowanie za dużo dla nowej osoby zaglądającej pierwszy raz na wątek. A założę się, że zostanie z tego 7-8 stron (u mnie jest 13, u innych z innymi ustawieniami wyświetlania może być znacznie więcej, ja mam ustawione 40 postów na stronie, większość z Was ma tylko 10 na stronie)...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...