Jump to content
Dogomania

SEROCK, zaginął starszy ONek, PROSIMY O POMOC! Młoda Onka już w domu!


pumcia02

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnnaA']Może znajdzie się u Jurasi. Czy to daleko?[/QUOTE]

O Boże...oneczku,takie mrozy znowu zapowiadają...
Nie wiem jak to daleko,ale Jadwisin k.Serocka...więc nie będzie nazbyt daleko,ale czy teraz przyjdzie do jurasi?...czy zdoła wrócić w swój rejon?...czy zgubi się w lesie? Lasy tam dość spore i droga dość ruchliwa.
Niech mu się nic nie stanie.
W głowie mi się nie mieści...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']O Boże...oneczku,takie mrozy znowu zapowiadają...
Nie wiem jak to daleko,ale Jadwisin k.Serocka...więc nie będzie nazbyt daleko,ale czy teraz przyjdzie do jurasi?...czy zdoła wrócić w swój rejon?...czy zgubi się w lesie? Lasy tam dość spore i droga dość ruchliwa.
Niech mu się nic nie stanie.
W głowie mi się nie mieści...[/QUOTE]

Nie wiem, ale chyba niezbyt daleko
Moze z 5 kilometrów

Link to comment
Share on other sites

Jeżdziłyśmy i nic. Ale ludzie z okolicu mówią, że biega teraz z kolei koło nas, takze mam nadzieję, że jutro zguba się znajdzie. W każdym razie uciekinierem jes dobrym. Siatka była wzmocniona grubym drutem, zeby nie dało się jej podważyć - odgiął drut, przy okazji zerwał kolczatkę, potem jeszcze siatka ogrodzenia i juz go nie było. Najpierw szukał go Darek z psami, wieczorem ja z Jurosią i Jurosi kolacją dla niego ale nic nie widziałysmy - między czasie przygarnęłam jamnika do hoteliku, zakopałam się z Jurosią w ciemnym lesie i przegadałam masę czasu o psiakach. Ode mnie do Jurosi jest niecałe 5 km takze to praktycznie jeden teren - musi się znaleźć. To wg mojego Darka piękny, starszy owczarek niemiecki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']tak juz mam przejęty.
Niestety Onek sie nie pokazuje. Jurosia ma przygotowane jedzenie na wszelki wypadek.
chlopie los sie usmiechnal a Ty zwiales...[/QUOTE]

A w okolicy, z której uciekł?...coś wyczytałam wcześniej,że kręci się w okolicach hotelu.
Trochę się boję,że on teraz wyszuka sobie inne miejsce...oby znalazł kogoś kto mu pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Jeździłyśmy i w sobotę i dziś - po drogach gdzie dało się przejechać, sąsiedzi bliżsi i dalsi powiadomieni, straż miejska też. Psiak zapadł się pod ziemię. W poniedziałek popołudniu porozwieszam ogłoszenia - może to coś da. To charakterystyczny psiak - mało takich chodzi luzem, moze ktoś go widział.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Jak to odgial pret? to z czego pręt był zrobiony? A jak przeszedł ogrodzenie? siatkę?
Czy możesz zrobić zdjęcia tego odgiętego pręta? i dziury przez jaką się wydostał?[/QUOTE]

Madallena, z Toba nauczona doświadczeniem, nie dyskutuje. Jurosia mieszka blisko, Gos jest co tydzień - poproś ich - zrobią zdjęcia, opiszą. Nic nie jest naprawione - będzie do wglądu. W ramach wyjaśnień, które już były parę stron wcześniej. Kojce są z grubej siatki, wzmocnionej prętami ze stali, zadaszone, pokryte dachówką. Działka ogrodzona jest 2 metrowym ogrodzeniem z siatki. Pies to owczarek - to skoczne i bardzo inteligentne psy, a ten był najprawdopodobniej wielokrotnym uciekinierem. Ciągle jest szukany, w okolicy są już ogłoszenia, straz miejska jest powiadomiona.

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj, w ramach poszukiwań i pomocy bezpańskim psiakom z Jadwisina, których jest sporo, mam od Jurosi kolejnego przystojniaka - tyle że mega grzecznego:) Jak Mariolka zrobi mu wątek napewno się pokaże wszystkim, a jest cudny - mały, biały puchaty:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Madallena, z Toba nauczona doświadczeniem, nie dyskutuje. Jurosia mieszka blisko, Gos jest co tydzień - poproś ich - zrobią zdjęcia, opiszą. Nic nie jest naprawione - będzie do wglądu. W ramach wyjaśnień, które już były parę stron wcześniej. Kojce są z grubej siatki, wzmocnionej prętami ze stali, zadaszone, pokryte dachówką. Działka ogrodzona jest 2 metrowym ogrodzeniem z siatki. Pies to owczarek - to skoczne i bardzo inteligentne psy, a ten był najprawdopodobniej wielokrotnym uciekinierem. Ciągle jest szukany, w okolicy są już ogłoszenia, straz miejska jest powiadomiona.[/QUOTE]
mam nadzieję że nie będzie tak jak z Szurką.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...