Jump to content
Dogomania

Poster odszedł spokojnie za TM(*). Żegnaj kochany Przywódco !!!


grazyna9915

Recommended Posts

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochany Posterek już radosny, a Dylanka, staruszka też z tyskiego schronu?

Dylanka wciąż czeka:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179496-Dylanka-kolejna-istota-chcAE-ca-tylko-kochaAE?p=14057976#post14057976[/URL]

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_egcqc76ndII/ScFD8dff_0I/AAAAAAAABgY/W6nix6yvBzA/DSC_0217.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Posterek dalej na mnie sie wydziera, jak do niego wchodze.
Chcialam mu smyczke przypiac i go zabrac na spacer, ale gdzie tam .... tak sie wywijal, ze za nic nie moglam go za obroze zlapac.....
Musi wiec jeszcze poczekac .... A poki co dalej go terroryzuje i glaszcze , gdzie tylko dosiegne .....

I widac, ze Poster by chetnie sobie wyszedl, bo zawsze, jak wypuszczam Rumka albo Chojraczka, to tak placze ..... no wyje prawie i sie wspina na bramke..... Albo po prostu zazdrosnik jest z niego .....

Link to comment
Share on other sites

Zaaklimatyzowany to on jest i bystry tez, to fakt .....
Jak na niego nakrzyczalam, kiedy kocyki po raz kolejny z budki powywlekal, to od tamtej pory juz tego nie zrobil .....Madrala.
Tylko, czemu on tak na mnie szczeka zawsze ????
A kiedy sie schylam do niego zeby poglaskac, to daje drapaka i ... dalej szczeka.....
Zaczekam jeszcze troche i naprawde sprobuje go przypiac i powoli wyprowadzic na spacer.
Tylko, ze sie obawiam, zeby potem chcial wrocic, a nie usiadl, tak jak wtedy kiedy przyjechal i ani drgnac nie bedzie chcial......
A wiem, ze udziabal pania w schronisku, jak go lapala przed wyjazdem .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Przypominam, ze z mojego bazarku na Posterka jest 40,- zl.......
Prosze pamietac o tym i odliczyc od kolejnej wplaty za pobyt Posterka w hotelu.
Jeszcze nie sprawdzalam na koncie, ale powinno juz byc.[/QUOTE]
Zuziu, bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu Poaterka:Rose: Posterek jakby wiedział to by Cię pewnie:calus:

Link to comment
Share on other sites

Posterek dziś ma bogatsze konto;). Wpłynęło 15 zł. od [B]Marudy666 [/B]i 10 zł. od [B]Nikusa[/B]. [B]Dziękujemy!!!!!![/B] Tym sposobem nasz psinek z urzekającymi oczami ma na koncie 114 zł.:multi:

No to jak Posterek będzie - pójdziesz z tą Zuzią na spacerek czy jeszcze nie?????????????

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][B]Zajrzyjcie tu:[/B][/SIZE]

[U][B][URL="http://www.dogomania.pl/../179661-UMIERALNIA-NA-POMOC-Szczeniaki-zjadane-przez-szczury-Psy-i-kozy-w-karcerze/page17"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/5163/bedzinkopia.jpg[/IMG][/URL][/B][/U]

[SIZE=3][COLOR=DarkOrange] [COLOR=Red][B]Błagam o pomoc !!![/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][COLOR=Red][B] Sytuacja jest dramatyczna !!![/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']AlfaLS ja już nie pamiętam czy deklarowałam moją składkę po Tosi na Postera czy na Mikę... :oops:
Przyślij mi jeszcze raz nr konta,bo chyba wykasowałam :oops:[/QUOTE]
Deklarowałaś 25 zł. z Tosi(*) na Posterka;). Numer konta wyślę na PW;).

Dziś na konto Posterka wpłynęło 40 zł. Filcant i hana4 wpłaciły po 20 zł. [B]Dziękujemy!!![/B]
Dziś Posterek ma na koncie 154 zł. Bardzo proszę, tych, którzy się deklarowali a jeszcze nie wpłacili o przelewy - przed 22-gim musimy zapłacić 350 zł. za hotelik:shake:.

Posterku kochany co u Ciebie? Byłeś na spacerku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']Nie krzyczie na mnie - dopiero dziś znalazłam chwilę, żeby popłacić deklarację.
Posterkowi wysłałam za styczeń, luty + "odsetki za zwłokę" ;);)[/QUOTE]
Natalijo to są "odsetki za zwłokę"?:crazyeye:. [B]Bardzo, bardzo dziękuję[/B] w imieniu Posterka a przyjaciół naszego przystojniaka informuję że natalijo wpłaciła na hotelik za styczeń, luty / 2x30 zł./ i odsetki za zwłokę 50 zł.:multi::multi::multi:.

Posterek jest coraz bogatszy. Na dziś ma na koncie 264 zł.:lol:
Posterku dałeś sobie założyć obroże? Byłeś wreszcie na prawdziwym spacerku? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Obroze to kawaler ma, ale smyczy to sobie przypiac nie da.......

Jeszcze wole nie ryzykowac, zeby potem nie zostac z wypuszczonym z kojca Posterkiem..... jak w dniu przyjazdu ... siedzacym bez ruchu w jednym miejscu i ani w te ... ani we wte .... a jak bede go chciala wziac sila, to bede musiala podziwiac jego uzebienie .....
Takie widoczki juz mialam okazje ogladac, kiedy Poster do mnie zawital.....
Najwazniejsze, zeby nabral do mnie zaufania i nie chcial mnie gryzc.... wtedy sobie juz z nim poradze nawet sila.
A jak bedzie trzeba, to sprobuje mu zalozyc szelki..... wtedy bedzie latwiej go przeteransportowac do kojczyka ze spacerku .....
Ale na razie jeszcze ode mnie ucieka...... daje sie tylko muskac reka po pysiu i boczkach, ale na blizszy kontakt .... nie.... jeszcze nie ma ochoty....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']zrobiłam przelew. niestety mogę robić dopiero po 10 każdego miesiąca[/QUOTE]
Nie ma problemu;). Ja za hotelik będę płaciła w tym tygodniu;). Zawsze przed 22-tym bo jego miesiąc się kończy 22-go.

[quote name='polubek']czy jakieś ogłoszenia są robione dla Postera czy jeszcze dajemy mu czas?[/QUOTE]
Ogłoszeń jeszcze nie ma:shake: Dlatego że jeszcze taki nieufny, nie chce wychodzić na smyczy ale może pora już coś zacząć? Jak myślisz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...