Jump to content
Dogomania

Poster odszedł spokojnie za TM(*). Żegnaj kochany Przywódco !!!


grazyna9915

Recommended Posts

[quote name='polubek']to idziemy[/QUOTE]
Ciekawe jak im ten spacer wyszedł bo jak poszli to poszli............ i wrócić nie mogą :evil_lol:

Na konto Posterka zostało dopisane[B] 23 zł[/B]. z mojego bazarku. Dochód miał być podzielony na Mikę, Postera i Dylanke ale na szczęście sytuacja Dylanki uległa poprawie to pozwoliłam sobie zasilić tylko Posterka i Mikunię:lol:. Dylanka bogata dziewczyna to się nie pogniewa ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Sprawy finansowe bo dawno nic na ten temat nie było ;)
Na konto Posterka wpłynęło:
- od Anielicy 15 zł.,
- od Jolanty08 10 zł.,
- od Marudy666 15 zł.,
- od Nikusia 10 zł.,
- od Leyli 20 zł.,
- od Polubek 5 zł.,
- od Jo37 25 zł.,
- z bazarku AlfyLS z darami od [B]Ranias[/B] 50 zł.
Razem: 150 zł.[B]Dziękujemy wszystkim wpłacającym!!!!!!!![/B]
Przekazuję ZuziM za kolejny miesiąc hotelikowania / od 23.09. do 22.10.2010r./ 335 zł. więc Poster ma na koncie [B]-9zł[/B]. Ale to jest tylko[B]:multi:[/B] bo bywało gorzej........;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']W sobote przyjezdza do nas pani doktor, bo mam 8 psiakow do szczepienia p. wsciekliznie i zrobilam liste.
Posterek na niej sie znalazl.
Koszt razem z dojazdem pani doktor bedzie wynosil - 30,- zl[/QUOTE]
Zuziu przekaże wraz z pieniędzmi na hotelik Dylanki i Paryska, ok? To będzie dziś lub jutro ;).
A może uda Ci się jakąś fotkę strzelić temu naszemu szczekaczowi??????? Stęskniłam się już za nim :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Bardzo bym chciala, zebyscie zobaczyli jak sie pozmienialy te maje strachajła ... Dagusia, Mikunia.
[B]Jak zostaniecie na pore karmienia, to obejrzycie sobie spektakl szalenstwa i radosci w wykonaniu Dagusi i Dylanki.[/B]
One sa naprawde niesamowite.[/QUOTE]
Obejrzycie i nam wszystkim później to pienie zreferujecie, prawda?????????:lol: Plus foteczki oczywiście........:lol:. Bo my wszyscy takiego zaszczytu nie będziemy mieli - musicie być naszymi oczami i uszami i czym tam jeszcze........:evil_lol: Ale odpowiedzialność na Was spadła.......Dacie radę?????????

Link to comment
Share on other sites

To ja przy niedzieli troszkę o finansach :lol:.
Na konto Posterka wpłynęło:
- od Hany4 40 zł. - zaległe dwa miesiące,
- od Magdy222 25 zł.,
- od UBOCZA 93 zł. - za trzy miesiące,
- od Anielicy 15 zł.,
- od Alfy LS 30 zł.,
- od siostry AlfyLS 40 zł.
Razem 243 zł. [B]Pięknie dziękujemy wszystkim wpłacającym!!!![/B]
Po zapłaceniu 30 zł. za szczepienie Posterek ma na koncie 204 zł.

A teraz pozwolę sobie przekopiować to co napisałam na wątku Paryska, oczywiście troszkę modyfikując ;)
[COLOR="navy"]Kochani czy ktoś ma czas i umie robić ogłoszenia????? Może wiecie kto robi ładne allegro i ma czas na zrobienie takiego dla Posterka??????? On nie bogaty chłopak - ale myślę, że moglibyśmy zainwestować w ogłoszenia bo tak to ona nam się strasznie zasiedzi u Zuzi. Ogłoszenia z bazarków są fajne ale wydaje mi się że nie dla tyszaków.... Dlaczego? Bo tyszaki to są specyficzne psiaki, specyficzne z racji wieku........Im ogłoszenia trzeba ciągle odnawiać, wciąż, wciąż i do skutku.......Ogłoszenia z bazarku są aktualne np. przez miesiąc w tym czasie spadają gdzieś na dalsze strony........Może lepiej żebyśmy jakoś inaczej to zorganizowali ???? Podzielcie się pomysłami bo ja sama to już głupia jestem.... Teraz idzie zima, może jakby się napisało jakiś tekst że stary, że w budzie a zima........Może by zadziałało?????? Mozę ktoś ma konto na FB???? Tam tyski 16-letni Antoś znalazł dom........
Bardzo proszę pomyślcie, napiszcie........[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy][COLOR=#000000]Mam konto na FB, ale portal ten jest dla mnie niepojętym labiryntem, po którym nie wiem, jak sie poruszać...:shake:[/COLOR][/COLOR]
Nikuś też ma, bo jest tam moim wirtualnym znajomym, ale chyba ma ten sam problem...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE'][COLOR=navy][COLOR=#000000]Mam konto na FB, ale portal ten jest dla mnie niepojętym labiryntem, po którym nie wiem, jak sie poruszać...:shake:[/COLOR][/COLOR]
Nikuś też ma, bo jest tam moim wirtualnym znajomym, ale chyba ma ten sam problem...:shake:[/QUOTE]
To może zgłoszą się chętni do ogłoszeń, którzy są tam lepiej zorganizowani??????? Albo chociaż Was nauczą tego labiryntu????? GoldenLine też by się przydało.......
Dla mnie to już w ogóle czarna magia jest :shake:. Ja się cieszę że dogo jako tako opanowałam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']To może zgłoszą się chętni do ogłoszeń, którzy są tam lepiej zorganizowani??????? Albo chociaż Was nauczą tego labiryntu????? GoldenLine też by się przydało.......[/QUOTE]

O tym samym równolegle napisałem na wątku Dylanki. Pomóżcie, proszę!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziś konto Posterka wzrosło o 25 zł. - od Marudy666 otrzymał 15 zł. a od Nisusa 10 zł. [B]Dziękujemy!!!!!![/B]! Teraz ma na koncie nasz szczekacz 249 zł.

Niestety nie wiem co się dzieje z natalijo, nie bywa na dogo od połowy września a ostatnie wpłaty od niej mam z 23.06 :shake:. Zobaczymy czy odpowie na moje PW i wpis na jej profilu bo tak nie wiadomo czy nie trzeba będzie szukać nowych deklaracji .........

Kasiatatry i kakachna też troszkę zalegają - muszę do nich też napisać........:shake:

Link to comment
Share on other sites

Poster narazie niereformowalny szczekacz :evil_lol: rozmowa wychowawcza przeprowadzona przez Nikusia nie dała spodziewanych efektów :mdrmed:

[IMG]http://images46.fotosik.pl/332/787ca106f2e34b53med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/351/7b56284081d374fdmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images41.fotosik.pl/347/4aab0780b5f7848dmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images47.fotosik.pl/351/cb562e64e8190032med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/351/ac58cb765e5d77eamed.jpg[/IMG]

:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...