Jump to content
Dogomania

Poster odszedł spokojnie za TM(*). Żegnaj kochany Przywódco !!!


grazyna9915

Recommended Posts

... czyli Posterkowi brakowałoby teraz 28 złotych delaracji? To może przenieś te moje skromne 9 zł. od 20 września na Posterka i brakowałoby 19 zł. A Mice też akcję żebraczą rozkręcimy...

Ja wyślę trzy stówki za następne trzy miesiące tyszaków już na początku tego tygodnia, więc byłby jakiś zastrzyk...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='UBOCZE']... czyli Posterkowi brakowałoby teraz 28 złotych delaracji? To może przenieś te moje skromne 9 zł. od 20 września na Posterka i brakowałoby 19 zł. A Mice też akcję żebraczą rozkręcimy...

Ja wyślę trzy stówki za następne trzy miesiące tyszaków już na początku tego tygodnia, więc byłby jakiś zastrzyk...[/QUOTE]
Możemy tak zrobić ;), oczywiście jak na wątku Parysa dostanę zgodę na przeniesienie tej dychy:evil_lol:. Zawsze jest szansa, ze jakoś tą resztę się dozbiera....choć przyznaję, ze albo mam pecha albo ludzie do których piszę już tak spłukani że strach......... Dlatego na początku myślałam, że tą Twoją nadwyżkę dopiszemy tam gdzie będzie trudniej dozbierać te deklaracje stałe.........Ale tak jak proponujesz też spokojnie może być........ To wtedy byłoby brak stałych tylko 19 zł. u Postera i 20 u Miki. A dziury z poprzednich miesięcy musimy zapchać bazarkami........Nie ma wyjścia, musimy wyjść na prostą..........

Link to comment
Share on other sites

Moi kochani:loveu:
Jako prowadzącemu wątek Rusałki, która znalazła szczęście w nowym własnym domku stałym, przypadł mi zaszczyt poinformowania,że mój wniosek by część pieniędzy pozostałych do rozliczenia przekazać na załatanie dziury finansowej Posterka znalazł akceptację deklarowiczów na wątku.:multi:
W związku z tym jutro na konto naszej księgowej:loveu: zostanie przelana kwota 60 zł:)
Po otrzymaniu przelewu proszę o potwierdzenie na wątku psiaka o tym ,że kwota dotarła:)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku!!!!!!!!!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Moi kochani:loveu:
Jako prowadzącemu wątek Rusałki, która znalazła szczęście w nowym własnym domku stałym, przypadł mi zaszczyt poinformowania,że mój wniosek by część pieniędzy pozostałych do rozliczenia przekazać na załatanie dziury finansowej Posterka znalazł akceptację deklarowiczów na wątku.:multi:
W związku z tym jutro na konto naszej księgowej:loveu: zostanie przelana kwota 60 zł:)
Po otrzymaniu przelewu proszę o potwierdzenie na wątku psiaka o tym ,że kwota dotarła:)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/177170-Rusa%C5%82ka-ju%C5%BC-w-Domku!!!!!!!!!![/URL][/QUOTE]
Nikuś sama nie wiem jak Ci dziękować :multi::multi::multi: Jestem w szoku - tyle kasy :shocked!:

Oczywiście, ze wszystko potwierdzę na wątku Rusałki - może się wreszcie zmobilizuję żeby całość przeczytać - choć to tyle stron :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leyla']te dwie dychy to ja dołożę miesięcznie. przelewy wysyłam około 5-10 dzień miesiąca. Może być ?,czy teraz??[/QUOTE]
Leyla jesteś super dobrym duchem naszych tyszaków!!!!!!!!! Może być między 5 a 10 -tym i moze być razem z Dylanką bo to to samo konto:lol:.

Hura, mamy pełne deklaracje u Posterka :multi::multi::multi: Ale się cieszę normalnie się :pepsi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']AlfaLS dzisiaj mi się chyba dwoi w oczach ;)
Bardzo dziękujemy!!![/QUOTE]
Cuda jednak się zdarzają - pamiętasz Magda jak mówiłam, że tyszaki nie zginą? Mają tak dużo przyjaznych duszyczek na dogo, że nie zginą!!!!! :multi:
Najwyżej my się czasami pozastanawiamy czy z nami wszystko w porządku bo czytamy coś dwa razy, albo nawet trzy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochani wieczora cudów ciąg dalszy - Posterek ma dopiero co zapłacone za hotelik a ma plus na koncie :multi:. Wpłynęło:
- od Nikusia, dar od Rusałki, która cieszy się już swoim domkiem 60zł.!!!!!!:multi:
- od UBOCZE 93 zł. za trzy miesiace i to już podwyższona deklaracja!!!!!!!!!:multi:
Razem całe 153 zł. Dziś Poster to bogaty psiak, ma na koncie 113 zł.!!!!!!!:multi::multi::multi:

Bardzo, bardzo dziękujemy za wpłaty i za to, ze wreszcie pod koniec lata nawet dla Posterka zaświeciło słońce :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Cuda jednak się zdarzają - pamiętasz Magda jak mówiłam, że tyszaki nie zginą? Mają tak dużo przyjaznych duszyczek na dogo, że nie zginą!!!!! :multi:
Najwyżej my się czasami pozastanawiamy czy z nami wszystko w porządku bo czytamy coś dwa razy, albo nawet trzy :evil_lol:[/QUOTE]

Przyznam się, że ostatnimi czasy byłam załamana... Saldo ciągle na minusie... I u Dagusi, i u Rumcia...
Ale nie chcę już o tym myśleć :) Nasze psiaki mają tylu dobrych ludzi obok siebie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...